Arama sonuçları: *

1. VitoScaletta

Mavi Ekran SINIRSIZ BAN YEMEK İSTİYORUM

FORUMU BIRAKTIM SINIRSIZ BAN YEMEK İSTİYORUM
  2. VitoScaletta

Yardım Azerbaycan vs Türkiye Ekonomi

3000 dolar maaş alan başarılı bi mühendis olsan 5000 manat maaşın oluyor ? Niye böyle nasıl paraları bu kadar değerli alım güçleri bizden düşük ama paraları değerli
  3. VitoScaletta

Yardım Azerbaycan vs Türkiye Ekonomi

Dolarla maaş alan Türk vatandaşı bi mühendis veya başka meslekle uğraşan birisi Azerbaycan da mı daha rahat yaşar Türkiye de mi alım gücü hangi ülkede daha fazla olur Azerbaycan avantajları Suri afgan ve arap işgaline uğramamış , Türk birisi Azerbaycan da yaşayabilir mi oturum izni alabilir mi ?
  4. VitoScaletta

❌İndirim Bitti! 64 GB USB 2.0 Bellek 22 TL !!!

aliexpress te sepette ne kadar gözüküyorsa o kadar ödüyoruz değil mi sonradan sürpriz bi vergi veya kargo parası çıkmasın.
  5. VitoScaletta

Yardım Gmail Nasıl Temizlenir

Çok fazla mesaj kalabalığı var yüzlerce mesaj geliyor aliexpress den ayrı youtube dan ayrı twitterdan ayrı kendi işlerime bakamıyorum sürekli toplu mesaj siliyorum nasıl engelleyebilirim bu mesajları
  6. VitoScaletta

galiba renk körüyüm nası anlarım?

doktora gittiğinde gerçekten renk körüysen o tanıyı koyarsa bazı mesleklerde bu sıkıntı olur alınmazsın
  7. VitoScaletta

❌İndirim Bitti! Haylou GT1 Pro 179 TL (Amazon)

tam alıcam stok bitti kafayı yiycem
  8. VitoScaletta

❌İndirim Bitti! Haylou GT1 Pro 179 TL (Amazon)

alınır mı
  9. VitoScaletta

Bir Arkadaşıma Şöyle Bir Mesaj Yazmayı Düşünüyorum

haberi yoksa neden bu şekilde mesaj atarak haber vermeye çalışıyorsun dışarı çağır gezin tozun ömrünün uzun olmayacağını nerden biliyorsun.
  10. VitoScaletta

Papağan ve tavşan zamanla anlaşır mı ?

Alışırlar mı bilmiyorum ama zamanında bende bir çok papağan beslemiş biri olarak papağanın bakımı eğitimi çok zordur , tavşanların bakımı da çok zordur her yere tuvaletini yapar bi eğitimi yoktur bir süre sora aileniz dayanamayıp büyük bi tepki koyabilir
  11. VitoScaletta

Basketbol Topu Önerisi

Bütçe Max 250-280 150-200 e kaliteli varsa da olur dışarı da oynuycam hangisini alıyım kafam karıştı uzun süre kullanicam
  12. VitoScaletta

Basketbol Topu Önerisi

13 yaş üstü için 7 numara yazıyordu bi yerde
  13. VitoScaletta

Basketbol Topu Önerisi

Kaç numara olması gerekir 17 yaşında biri için topun küçük olmasıni istemiyorum malzeme kalitesi kaliteli olsun uzun ömürlü olsun kaliteli markalar hangisidir öneri yaparmisiniz
  14. Ryzen 5600x (dandik ekran kartlı) Veya Ryzen 5700g apu sistem arıyorum

Ryzen 5600x (dandik ekran kartlı) Veya Ryzen 5700g apu sistem arıyorum

Üniversiteye gittikten sonra ekran kartı takmayı düşünüyorum o yüzden 5600x (yanında görüntü almak için ekran kartı olan) veya 5700g apu sistem arıyorum bütçe 7000-7500 TL arası
  15. VitoScaletta

İndirimde Hazır Sistem Varmı

Llllllllll
  16. VitoScaletta

Sistemin avantajı R5 5600x var ileride 2k da 3080 bile takabilirsin (tabi o kadar para bulursan ) Rx6600 güzel kart Samsung SSD var Dezavantajı Anakart en düşük model Kasa ve psu bilinmedik bişey Mecbur bu sistemi alicam galiba 2-3 yil sonra da ekran kartını satarım anakart la ekran kartı...
  17. VitoScaletta

Fiyatların düşme ihtimali varmı benimde aklımda sinerjinin o sistemi var ama kasa psu ve anakart kötü ben aldıktan sonra da veya başka bi kanal süper indirimli bi sistem falan yaparsa kafayı yerim
Top Bottom