Arama sonuçları: *

1. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

En iyi mobil tarayıcı nedir?

Via yahut Kiwi Browser, kafama göre.
  2. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Oyunun grafik ayarları hep sıfırlanıyor

Yaşamış idim aynını. DDU ile driveri silip günceli tekrar yükledim, ardında da Odyssey'in dosya bütünlüğünü doğrulattım. Çözülmüştü bu ikisinden sonra.
  3. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

En iyi cashback kimde

Sipay.
  4. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Modlanmış windows 10 iso dosyası

Hazır ISO bu. En başından bunları tasvip etmediğimi söyledim. Orijinal ISO'ya AME Wizard'dan tamamen açık kaynak olan .apbx uzantılı Playbook dosyasını kurmayı soruyorum size.
  5. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

ISO iken bakmak ne demek? Riskleri paylaşır mısınız? ReviOS de AtlasOS de açık kaynak. Nasıl paylaşılmamış? Onlarca kişi var inceleyip onay veren. İkisini de yerli yabancı çoğu kanaldan takip ettim. Sizin bu dediklerinizi diyen yok. Düşük donanımlı sistemlerde güzel bir alternatif oluyor...
  6. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Eli değmişken AtlasOS'ye de baksın, deyiver.
  7. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Orijinal ISO kurup AME Wizard üzerinden ReviOS Playbook'unu kursanıza. Niçin ön ayarlı ISO arıyorsunuz? Playbook yöntemi daha güvenilir, daha güncel ve daha stabil.
  8. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Netgsm mobil hat nasıldır?

Kullananlar şu anlık memnun lakin müşteri hizmetleri biraz yavaş diyorlar. Fiziksel şubesi de yok zaten. Tüm desteğin sanaldan olacak. İnternet bankacılığından SMS alma mevzuunda sorun yaşayan da var, yaşamayan da. Yeni bir firma, şans vermek gerek. Taahhüt yok zaten, dene. Beğenmezsen üç...
  9. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

İSRAİL TÜRKİYE ARASINDA AMBARGO !?

"Ticaret yoktu!" diyen yoktu ki. Ne halk ne devlet "Biz İsrail'e hiçbir şey satmıyoruz." gibi bir açıklama yapmadı. İnsanlar iki gruba ayrılmıştı, kendi aralarında tartışıyordu sadece. İlk grup "Reel politik, yüzyıllar evvelki Osmanlı'nın konumunda değiliz, güçsüzüz, Batı hakim unsur, bugün...
  10. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Monster Aryond A24 V1.1 Panel Testi🔥

Fark yok diyen olmadı zaten. Yenileme döngüsünün içinde kalan ile yenileme döngüsünün sınırını aşan tabii ki bir olmayacak. Tolere edilebilir diyorum sadece. Yenileme döngüsünün sınırından 7 ms fazlasına kadar tolere edilebilir. Misal, RTINGS de 13 ms altına tolere edilebilir/iyi değer diyor...
  11. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Rehber Witcher 3 Next-Gen Modlama (4.04)

Genelde gerekmez, bunlar görsel odaklı sadece. Zaten çoğu mod sahibi kurulum yönergesi yazıyor. Estağfurullah, ne polemiği? Eklediğim modlar oyunu gerçekçilik sınırından çıkartan absürtlüklerden ziyade oyunu kolaylaştıran şeyler. Misal, bazen oluyor ki görevi kilometrelerce uzağa veriyor. Atla...
  12. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Bazı modlar dlc ve bin klasörüne de dosya atmayı gerektiyor. Genelde script modları böyle oluyor, oynanışı değiştiren şeyler. Ama grafik modlarında falan sadece mods klasörüne atman kâfi.
  13. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Evet. Gizemlerle dolu, gözden kaçabilecek çok şey var. YouTube'de bir sürü kanal var bu detayları irdeleyen. İnan Köse gibi.
  14. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Evet. Derin bir oyun, saatlerinizi gömmenizi istiyor. İlk iki oyunun hikayesini de YouTube'den izlemeniz anlamanız açısından yardımcı olur.
  15. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Oynamanı tavsiye ederim. Gerisi kendiliğinden çözülür. :D
  16. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

10 saat bir sabretme süresi var. Başlar biraz sıkıcı. Sonradan açıyor. 100+ saat sürdüğünü düşünürsek normal. Diyalog olayı da çok derin. Yan görevler de derya deniz. Rol yapmayı seven ve saatlerini gömebilecek biri anca sever. Sürekli aksiyon, vurdu kırdı arayana pek gitmez. Zaten savaş...
  17. 𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

Spermden kan gelmesi

Nerede sormuşum böyle bir şey? İlginç cidden, nasıl algıladınız böyle bir şey? Tek bir cümlem yok "Mastürbasyon doğal değildir, mutlak olarak kötüdür. Iyyy." dediğim. "İddia ettiğinizi aksine cinsel eğitimin de en önemli parçalarındandır." diyorsunuz da ben nerede değildir dedim. Yahu kaç kere...
Top Bottom