Arama sonuçları: *

• Users: ensbhdr55
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ensbhdr55

Yardım Hawk future vs xprime king fabric vs xdrive toryum

Selamun aleyküm iyi forumlar, Kullanan arkadaşlar var mı ? varsa memnun musunuz ? artı ve eksileri nelerdir. Xprime king 3799 TL yerine hawk future'da ne gibi farklar olabilir ? 6700 TL vermeye değer mi arada 3 bin fark var. Ara model olarak gördüğüm xdrive toryum nasıldır bunlara göre ...
  2. ensbhdr55

Öneri Hawk Future yerine alınabilecek alternatif ?

Merhaba iyi forumlar. Koltuk alma düşüncesindeyim bayadır araştırıyorum arkadaşlar, bel fıtığı olanlar için konfor için uzun saatler kullanıldığında sıkıntı yaratmayacak bir koltuk arayışı içindeyim. V6 v4 kalitesiz diyen olmuş. Future kullanan birkaç kişi gıcırtı veya kolçaklarında sıkıntı...
  3. ensbhdr55

Çözüldü✓ Airpods pro 2.nesil ve İphone telefon kullanan arkadaşlar

Merhaba iyi forumlar, 14 pro max ile beraber Airpods pro 2.nesil kullanıyorum arkadaşlar Amazon.com.tr den aldım. Sürekli bağlı gözüküyor telefonda kullanmasam bile. Bluetooth açık olduğu her an orada gözüküyor. Kullanmak için kulaüıma taktığımda ise sanki kutu ve kulaklıklar ayrı birer...
  4. ensbhdr55

Yardım Airpods Pro 2.nesil vs ?

Selamun aleyküm, Airpods Pro 1.nesil var elimde onu hanıma vereceğim. Airpods pro 2.nesil alacağım ama altta bir çok özellik sıralayacağım. 1-) Kulakta uzun süre durduğunda ağrı yapmayan 2-) Kulaktan düşmeyen 3-) Sesi en azından airpods prodan yüksek olan 4-) Bass ve tizleri dengeli olan 5-)...
  5. ensbhdr55

Dikkat Sahte SSD geldi diyerek video yapan çok kişi var !

Sahte ssdler piyasada çoğalmış ve video yapan çok kişi var. videoki içerik KC3000 ile alakalı. KC600 sahtesi varmış onunda videosu var.
  6. ensbhdr55

HDMI 2.1 Kablo arıyorum, Linke bakar mısınız.

Merhaba, TCL 55C728 Tvye sahibim. Arada PCden bağlantı kurup oyun oynamak adına 5 M hdmi 2.1 kablo arıyorum ve amazonda şunu buldum : https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0B745V772/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 Önerisi olan var mıdır bunun haricinde. Amazondan olursa iyi olur...
  7. ensbhdr55

🔥İndirim Corsair Dominator Platinum RGB 2x8 kit 2071 TL sepette 🔥🔥🔥

Corsair Dominator Platinum RGB Bellek Kiti https://www.amazon.com.tr/dp/B088MXX1GW?ref_=cm_sw_r_apin_dp_ZT01EMYW00BD1AW11ZN5 Fiyat çok iyi geldi ramler çok güzel
  8. ensbhdr55

🔥İndirim 🔥🔥Düzeltme 3600 MHz CL16 Vengeance RGB RS 32 gb 2119 TL

https://www.itopya.com/corsair-32gb-2x16gb-vengeance-rgb-rs-siyah-3200mhz-cl16-ddr4-dual-kit-ram_u15174 akakçe fiyatı 2466tl+ kargo Düzenleme Corsair Vengeance RGB RT 32 GB (2 x 16 GB) DDR4 3.600MHz C16 Bellek (Dinamik RGB Aydınlatma, AMD 300/400/500 Serisi için Optimize Edilmiş) Siyah...
  9. ensbhdr55

Toplanan kasa için ekipman önerisi

Selamun aleyküm Bir arkaşıma kasa topladık 12400f + 3070 Buna almak istediğimiz bir kaç ekstra parça var Öncelikle almayı düşündüğüm parçaları buraya atıyorum. Peşine sizin önerdiğiniz bildiğiniz ve kullandığınız önerilerinizi yazıp benimle paylaşırsanız , en azından bir fikir alış verişi...
  10. ensbhdr55

🔥İndirim Crucial P3 1TB CT1000P3SSD8 3500 mb/s

Paylaşıldı mı bilmiyorum https://www.amazon.com.tr/dp/B0B25LZGGW?ref_=cm_sw_r_apa 1382 TL.
  11. ensbhdr55

Çözüldü✓ Klavye önerisi - Red Switch - maks 700 TL

Merhaba, klavye önerisi istiyorum red switch , gamepower ogre düşündüm kendim kullanmayacağım o yüzden 700 TL yi aşma şansımız yok. Başka önerisi olan arkadaş var mıdır ? Numpad kısmı şart
  12. ensbhdr55

Çözüldü✓ 3060 ti / 12400f - 5600 kasa önerisi

Selamun aleyküm Bir arkadaşıma 3060 ti kasa toplayacağım. Gözden kaçan bişey olur belki önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 18 bine kadar. Hazır sistemde olabilir tek tek toplamada olabilir.
  13. ensbhdr55

Yardım Irak icenterdan iphone 14 pro max

Iraktan iphone 14 pro max alma ihtimalım var bu yeni yasa ile işler biraz daha zorlaşsada. Telefona ayırdığım bir bütçe vardı. üstüne biraz daha ekleyerek yurt dışı 14 pro max almayı düşündüm. Sorum şu daha önceden almış veya getirtmiş arkadaşlar. Telefonu satın aldığınızda ıraktan çıkarken...
  14. ensbhdr55

Televizyon önerisi 55- 65 inch arası

Selamun aleyküm, İyi forumlar 8 - 15 bin TL civarinda 55 - 65 inch arası tv bakıyorum. a101 e gelecek olan 65inch bir toshiba tv var alınır mı ? bknz : https://www.a101.com.tr/elektronik/toshiba-65ul2163dt-65-ultra-hd-smart-tv/ TV alırken nelere dikkat edilmelidir ? Önerilerinizi bekliyorum...
  15. ensbhdr55

Öneri 480 GB SATA SSD önerisi

Selamun aleyküm iyi forumlar. Bir arkadaşın laptopuna hızlandırma amaçlı sata ssd takacağım. Son zamanlarda neler kullanılıyor kronik sorun olmayan ssdler hangileri şuanda? 5. nesil u işlemci bir laptop ofis için kullanılacak.
  16. ensbhdr55

İphone 14 pro max almayı düşünüyorum yurt dışı

Selamun aleyküm. Fiyatları herkes gördü, gördük. iphone 13 var elimde eşim kullanıyor. 14 tanıtıldıktan sonra çoğu ülkede 13 lerin fiyatı düştü fakat türkiyede arttı. ben düşmesini beklerken böyle oldu. bildiklerim şunlar çift sim olursa 4 + 4 ay kullanabiliyorum, pasaport olduğu takdirde...
  17. ensbhdr55

Yardım Wi-Fi 50 mbps down 8 mpbs up/ ethernet ile 20 down 0,80 up

Selamun aleyküm iyi forumlar. Geçen gün bir konu açmıştım internet sağlayıcıları ile ilgili. Millenicom bağlattım ama Wi-Fi da yukarıda belirttiğim gibi 50 mbps down 8 mbps up alırken ethernet kablosu ile pcden 20 mbps down 0,80 up alıyorum. sorun kablomda yada bilgisayarımda değil. Wi-Fi da...
  18. ensbhdr55

Yardım Netspeed veya millenicom ?

Selamun aleyküm, iyi forumlar arkadaşlar. Bulunduğum konum Siirt Pervari şuanda. Türk Telekom vardı fakat fiyat uçuk ve yetersiz olduğundan iptal ettim. Netspeed ve millenicomda 76 mbps veriyor. Netspeed 135 TL aylık paket ücreti + 130 TL bağlama ücreti alıyor. Millenicom ise 125 TL aylık...
  19. ensbhdr55

Öneri 1000 TL'ye kadar Film ve müzik için kablosuz kulaklık önerisi

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar Başlıkta da olduğu gibi 1000 TL’ye kadar kulak üstü, film ve dizi için kulaklık önerisi istiyorum sizlerden. iPhone 13 veya android cihazdada kullanmak üzere. Çok rahat olduğunu düşündüğünüz kulak içi kulaklıklarda olabilir. Film, dizi ve müzik için istiyorum...
  20. ensbhdr55

Yardım Xiaomi Note 6 Pro şarjı bitmiş, şuanda hiçbir şekilde açılmıyor

Merhaba arkadaşlar iyi forumlar, Sabah uyandığımda şarjı bitmişti. Şarja takıyorum tepki vermiyor , pcye takıyorum QUSB_BULK olarak görüyor telefonu , Açama kapama tuşuna basınca telefonda ışık dahi yanmıyor fakat pcde usbyi çıkar tak sesi geliyor. Sorunu yaşayan veya ne olduğunu bilen var mı ...
Top Bottom