Arama sonuçları: *

1. isikt11

Elektro gitarımdan rock ya da metal ses alamıyorum

Sol tarafta olan ''gain''in yanındaki OVERDRIVE'a basarsan bahsettiğin rock tonu, yani overdrive açılır. Anladığım kadarıyla ona basmadın.
  2. isikt11

Elektro gitarımdan rock ya da metal ses alamıyorum

Ses kaydı atabilir misin mümkünse? Rock soundu alamıyorumdan kastınızı pek anlamadım.
  3. isikt11

Mozart'ın İnsanüstü Eseri: Requiem

Tek kelimeyle inanılmaz bir eser, hatta inanılmazın da ötesi. Sadece klasik dönem müziğinin değil bütün müzik tarihinin en önemli kişiliklerinden biri olan Wolfgang Amadeus Mozart’ın ölümsüz eseri Requiem’i sizlerle paylaşmak istedim. Hayatının son dönemlerinde iyice kilise müziğine yönelen...
  4. isikt11

Oyunlar hata vermeden birden kapanıyor

HP Victus 16 E1007NT modelini kullanıyorum ve son 1.5 haftadır sinir bozucu bir problemle uğraşıyorum. Hangi oyun olduğu farketmeksizin oyun oynarken oyun birden kapanıyor ve hiçbir hata vermiyor. Direkt oyuna Alt + F4 çekmişim gibi launcher ekranında buluyorum kendimi. Bu durum bazen oyunu...
  5. isikt11

🎶 Ruh Hali ve Aktiviteye Göre Çalma Listesi Paylaşım Etkinliği

Aslında bahsettiğim olay senin dediğinle pek ilgili değil. Spotify'ın da genel olarak kişiselleştirilmiş öneri ve radyoları tutarlı ve başarılı, yeni şeyler keşfetmek için yararlı. Fakat Spotify Türkiye listeleri gerçekten çok dandik, kendi ilgilendiğim tür olan Rock listesine baktığımda son...
  6. isikt11

🎶 Ruh Hali ve Aktiviteye Göre Çalma Listesi Paylaşım Etkinliği

Konudan bağımsız Youtube'un Türkçe Rock listesinde gerçekten rock sayılabilecek parçaların olması sevindirici. Bir de Spotify'ın Türkçe Rock listesine bak, komedi resmen.
  7. isikt11

Heavy metal müzik önerisi

8. isikt11

Heavy metal müzik önerisi

Bu türe yeni misin? Ona göre bilindik şarkılar değil de daha farklı şeyler atayım.
  9. isikt11

Başlangıç elektro gitar önerisi?

Temel şeyleri öğrenebilirsin, günde 30dk falan ayırsan yeterli. Sınavdan sonra iyice ağırlık verebilirsin.
  10. isikt11

Elektro gitar alacağım önerir misiniz?

Bu fiyata sıfır alacağın gitarlar pek de memnun etmeyecektir seni, gitarlar çok pahalandı. İkinci el piyasasında bu fiyata Squier'ın strat modellerini bulabilirsin. Çalmak istediğin belli bir tarz varsa onu da belirtmen iyi olur, ona göre farklı gitarlar önerilebilir.
  11. isikt11

Ses kartı tavsiye ederim çünkü amfiyle düzgün bir sound alabilmen için gerçekten kaliteli bir amfiye ihtiyacın var ki o da ses kartına kıyasla çok daha pahalıya mal olacak. Ayrıca o amfinin de yüksek ihtimal watt'ı yüksek olacağından dolayı evde kullanım için pek de uygun olmayacaktır. Ses kartı...
  12. isikt11

En Sevdiğiniz Aktiviteler

Müzik dinlemek, gitar çalmak, klasik müzik/opera/bale konserlerine gitmek, kitap okumak, yatıp uyumak ve pek aram yoktur ama film izlemeyi de sayabilirim.
  13. isikt11

Gitar piyasasını uzun zamandır takip etmiyorum ama Zuhal Müzik, Do-re, Senkop Müzik gibi dükkanlar gayet güvenilirdir. Bir sıkıntı çıkmaz.
  14. isikt11

80ler rock müzik önerisi?

En popülerlerinden birkaç tanesini derledim, eğer tür hoşuna giderse daha fazlasını atabilirim.
  15. isikt11

Uzun süre YT Music kullandıktan sonra Spotify kullandım ve çok yavan geldi

Bende iki uygulamanın da üyeliği var ve ses kalitesi bakımından fark yok diyebilirim, bayağı bayağı aynı yani. Bu konuyu görünce açıp tekrar karşılaştırdım iyice dikkatli bir şekilde fakat hala aynı :d
  16. isikt11

Agalar buna benzer şarkı biliyor musunuz ?

Attığın parça aslında çok kendine özgü ve pek benzeri olmayan bir parça. Yine de aklıma gelen biraz daha bu tarza yakın slow şarkıları atayım. https://open.spotify.com/intl-tr/track/3YRCqOhFifThpSRFJ1VWFM?si=0acef8cdf8b34c2a...
  17. isikt11

KAÇ YAŞINDAYIM HESAPLAMA

29 Kasım 2023 gününde tam 17 yaşında olacaksın. Evet, hayatının 18. yılının içine girmiş olacaksın ama bu 18 yaşında olduğun anlamına gelmeyecek, 17 yaşında olacaksın. Şu an 16 yaşındasın mesela, 16 yıl 11 ay 27 gün.
  18. isikt11

Şarkıcı ve şarkı önerisi

Metallica - Blackened. İnsanoğlunun yapmaya teşebbüs ettiği en iyi şeylerden biri.
  19. isikt11

En Sevdiğiniz Metal Grubu Nedir?

Madem liste hazırlıyorsun bu ikisini bırakayım, şimdi aklıma geldiler. Aşırı sağlam parçalardır. https://open.spotify.com/intl-tr/track/70DpnF54lwTlUsxXNN874H?si=999352f0abc2477a https://open.spotify.com/intl-tr/track/3Pv2hxfACvClA6ufdOEbYQ?si=3c67ebeef6694feb
  20. isikt11

En Sevdiğiniz Metal Grubu Nedir?

Bende bir sıkıntı yok, çalışıyor.
Top Bottom