Arama sonuçları: *

1. TarikYK

Ryzen 5 3600 VE GTX 1650 Super sistem değeri tavsiyesi lazım

Merhabalar 4 yıl oldu sanırım oldu sistemimi gamegarajdan alalı. Bu yıl üniversiteye gidicem ve laptop almak için paraya ihtiyacım var bu yüzden sistemi satmak istiyorum. Bu sistemi kaça satacağım hakkında bir fikrim yok o yüzden yardımcı olur musun ? ÖZELLİKLER: AMD RYZEN 5 3600 4.2 GHZ...
  2. TarikYK

Bu sistemin değeri nedir ?

4 yıl önce Game Garaj sitesinden aldığım Aquaris 5AN sistemimin değeri nedir acaba satmayı düşünüyorum yardımcı olur musunuz? Sistem Özellikleri: AMD RYZEN 5 3600 GTX 1650 SUPER O.C (İNNO3D) 16 GB 3200 RAM 8x2 (CRUCİAL BALLİSTİX) BİOSTAR B450M ANAKART 480 GB SSD (NETAC) 1 TB HDD (SEAGATE) 550...
  3. TarikYK

Sistemimi kaça satmalıyım ?

Yok be kanka şuan satmıyorum maalesef
  4. TarikYK

Sistemimi kaça satmalıyım ?

Merhabalar yaza doğru sistemimi satmaya düşünüyorum. Tabi ki o zamana kadar ekonomi her türlü değişir fakat sistemim ne kadar eder bilemiyorum. 2 Yıl önce gamegarajdan almıştım ve garantisi bitti Yardımcı olursanız çok sevinirim. SİSTEM ÖZELLİKLERİ: >Anakart: Biostar B450MH 3200mhz >İşlemci: Amd...
  5. TarikYK

Origin hesabıma doğru yazsamda giremiyorum !!!

Origin hesabıma tüm bilgilerimi doğru yazsam bile giremiyorum ve ''Your credentials are incorrect or have expired. Please try again or reset your password' hatasını veriyor. Sadece şifremi sıfırlarsam girebiliyorum ama eğer hesaptan çıkarsam yine aynı hatayı veriyor. Yani hesabıma girmek için...
  6. TarikYK

Harddisk Gözükmeme Sorunu

Merhabalar ya bi bayrama memlekete gittim. Küçük kuzenim gitmiş bilgisayarı açmış şifreyi giremeyince bilgisayarı uyku moduna almış ve bugün geldim eve birde ne göreyim bilgisayar 8 gündür uyku modunda beklemiş ! Neredeyse çıldırcam ,sonrasında bilgisayarı kapatıp açtım ama pc çok yavaş açılıyor...
  7. TarikYK

LastVoice Bm300 almaya değer mi ?

Normalde 220 TL'ye felan küçük tripodlu pop filtersiz halini alcaktim fakat dedim alcaksam tam aliyim sonra daha pahaliye gelir 1620897863 Tamamdır sipariş vedim zaten bundan başka iyisi yok bu segmentte
  8. TarikYK

LastVoice Bm300 almaya değer mi ?

Merhabalar kulaklık mikrofonumun yetersizliğinden dolayı ayrı bir mikrofon almaya karar verdim. Baya bir araştırma yaptım ve sonuç olarak Bm300 ü daha uygun buldum. İlk başlarda max 200tl bütçem olsada sonradan biraz daha arttirdim ve 291 liraya LastVoice Bm300 almayı düşünüyorum fakat pişman...
  9. TarikYK

Gamepower Kulaklık Discord Cızırtı sorunu

Telefonla bile kullanilabiliyor olmasıda ayri guzel ve hakketen kaliteli bisey bu sanir benim tek kuşkim oyun ses kasma onada herkes iyi diyor o zaman indirimdeyken siparis veriyim 1617154662 Evet kulaklığı sipariş verdim .
  10. TarikYK

Oh zaten bugün gelmişti sjsjsjjss 1617152006 Gamenote h2002d güzel kulaklık ama 7.1 i olmadiğından almayacağım onun yerine bi altı Gamenote h2029u yu alabilirim 1617152185 1617153368 Bir sorum daha var Gamenote h2002d almak istiyorum fakat 7.1 değil ama ben CSGO oynarken ses kasmak istiyorum...
  11. TarikYK

Hepsiburada
  12. TarikYK

Gerçekten bende hayran kaldim kulakliğa hatta hemen şimdi sipariş edebilirim. Peki bu gamepoweri iadesini kabul ederlermi eksiksiz ve zararsız yeniden paketledim geri yollıcam
  13. TarikYK

250 TL bütçem var gamepowerı iade edip iyi bir tane almayı planlıyorum. Kulaklık öneriniz varsa söyleyebilirsiniz. 1617150668 Maalesef bunlar bir işe yaramıyor yinede sağol
  14. TarikYK

Peki gamenote un bu kulaklığı 7.1 mi ?
  15. TarikYK

Merhabalar yeni almış olduğum Gamepower Jin 7.1 Kulaklığımı denedim. Video. müzik ve oyunda ses kasma testi yaptım hiçbir sıkıntı olmadı fakat discordda konuşurken arkadaşımın sesi bana cızırtılı bir şekilde geliyor ama bu sadece kulaklığın sol tarafında oluyor. Eğer bunun bir çözümü yoksa...
  16. TarikYK

GTX 1650 SUPER CYBERPUNK 2077 KALDIRIR MI ?

Büyük ihtimal High-Medium arası bir şeyler yapacağım. Vram'in yettiği kadar grafikleri köklicem! 1605906445 Ah ulan keşke 1660 alaydım
  17. TarikYK

GTX 1650 SUPER CYBERPUNK 2077 KALDIRIR MI ?

Sistem Özellikleri: Amd Ryzen 5 3600 Nvidia Gtx 1650 SUPER 4GB 16 GB 3200 mhz ram Cyberpunk'ı ön sipariş vereceğim (ne olur ne olmaz fiyat artarsa) acaba sistemim High ayarlarda kaldırır mı ? Ekran kartımın 4gb Vram olması biraz sıkıntı olucak gibi hissediyorum. Böyle güzel bir oyunu lowda...
  18. TarikYK

EZEL Yeniden mi başlıyor ?

Bazi haber sitelerinde Ezelin yeniden başlıyacağı hakkında haberler var devam bölümleri olucakmış. Acaba bu haber doğru mu bir bilgisi olan var mı? Heveslendim bir an
  19. TarikYK

Yeni masaüstü pc geç açılıyor

Herkese çok teşekkürler !
  20. TarikYK

Yeni masaüstü pc geç açılıyor

Ssd de ve oyuna girerken sıkıntı yok sadece bilgisayar açılırken gereksiz bekliyor gibi geliyor. 1601312507 Teşekkürler peki bir sıkıntı yaratır mı ?
Top Bottom