Arama sonuçları: *

• Users: ync_
  • Order by date
  1. ync_

Garantiye nasıl yollarım Logitech

G29 Direksiyon setim bozulmuştu. Detaylı görüntülü video ve cihazın seri numarası, fatura bilgilerini istediler. Gerekli inceleme yapıldıktan sonra sıfır cihaz gönderdiler. Tüm gümrük kargo bedellerini kendileri karşılayarak. Logitech support sitesinden sağ altta sohbet sekmesi olacaktı orayı...
  2. ync_

DDR5 Toplama Bilgisayar Önerisi BÜTÇE : 40.000 TL

Selamlar, 35-40 bin civarına RTX 4070 Ekran kartlı toplama, hazır veya ikinci el DDR5 bir sistem toplamak mümkün müdür ?
  3. ync_

ANAKART BİLGİSİ YARDIM

Sistemde seçili olan anakartı alabilirsiniz H610 lar arasında pek fark yok hepsi aynı. B660 tercihiniz daha iyi olacaktır ama bütçe zora giriyorsa gerek yok işinizi görecektir.
  4. ync_

2.el ekran kartı önerisi

RTX 3060 düşürülebilir o bütçelere biraz arttırma şansınız varsa. Mining yapılmadığından emin olun, test ederek alın mümkünse güvenlik etiketi açılmamış olsun. Kısa süre uygun ortamda mining yapılan kartları da tercih edebilirsiniz. Sorun yaratmayacaktır.
  5. ync_

Mekanik Klavye Önerı

Alloy Origins Core kullanıyorum, FPS için harika bir klavye.
  6. ync_

İphone X vs XR vs XS

XS mantıklı o zaman anladığım kadarıyla, İçi açılmayan batarya sağlığı iyi olan bir cihaz bulursam 8-8.5 seviyelerine almayı düşünüyourm
  7. ync_

İphone X vs XR vs XS

Faceid çalışan cihaz çok zor hocam kronik olduğundan değişen olmasa bile bozulabiliyor X lerde. X i önermiyorsunuz anladığım kadarıyla 8.5 XS bakayım o zaman
  8. ync_

İphone X vs XR vs XS

İyi akşamlar, İkince el iphone bakıyorum bu modeller arasında hangisini tercih etmeliyim sizce ? Çoğu cihazın FACEID'si çalışmıyor. O yüzden önemsemiyorum Batarya harici değişen olanları direkt eliyorum. Peki bataryası değişenleri almalımıyım veya orjinal pilde yüzde kaçın altını almamalıyım...
  9. ync_

600.000TL CİVARI ARABA ÖNERİSİ

tucson 2018 mükemmel araç, honda sivic düşünülebilir
  10. ync_

Whatsapp Silinen mesajları geri getirme

İyi forumlar, Telefon hergün whatsapp yedeklemesi yapıyor geceleri. Bir arkadaşımla 5 AĞUSTOS - 28 AĞUSTOS arasında olan mesajları silmiştim. O mesajları nasıl geri getirebilirim. Ticari bir mesele olduğundan benim için önemli. Bir yöntemi var mı ?
  11. ync_

Elektronik Sigara Çekim Yapmıyor

kartuş yerine tam oturmamış olabilir veya şarjı olmayabilir. 1 saat kadar şarj da beklet tekrar dene
  12. ync_

10 Bin TL'ye kadar Tablet Önerisi

İyi forumlar, Anneme tablet alacağım lakin hangi model iyidir vs. hiçbir bilgim yok. 10 bin TL'ye kadar illa 10 bin olması gerekmiyor daha ucuza performanslı var ise önerebilirsiniz. Batarya ve Ekran kalitesi ön planda olursa iyi olur. 1668021297 İpad 9 veya 10 Androidde TAB 7 ve matepad...
  13. ync_

Sıvı Soğutma Aparatı eksik geldi nerden bulabilirim ?

Yazdığınız yazmadığınız tüm şeyler aklımıza geldi ve baktık. Mail'i kontrol ettik diye bir şey demedim. Abimin telefon numarası değiştiğinden eski maillerine ulaşımı yok. Sadece aparatlarımı nerden temin edebileceğimi sorduğumu tekrar belirtmek istiyorum.
  14. ync_

Jelatinini yeni açtık, Ürünü alalı 7-8 ay oldu arkadaşım o zamanlar 1200 TL felandı sanırım
  15. ync_

Denemedik mi sanıyorsun ? Boş yorum yapmaya devam etmek yerine çözüm sunsanız daha iyi olacak. Bildiğiniz satıcı veya site vs. varsa.
  16. ync_

? Hangi bilgisayarcı neredeki bilgisayarcı. Etrafımdakilere sordum zaten bulamadım. 1663684102 Ürünü ben almamıştım abim almıştı dediğim gibi aylar öncesinde aldığımız için nerden aldığımızı hatırlamıyor ve faturayı da bulamıyoruz.
  17. ync_

İyi forumlar, Silverstone PF240 almıştım aylar öncesinde ve AM4 aparat ve vidalarından neredeyse çoğu eksik geldi. Bu aparatları nereden bulabilirim yardımcı olabilir misiniz ?
  18. ync_

Telefon WIFI bağlanınca PING fırlıyor !

Çok düşündünüz mü bu çözümü?
  19. ync_

15000 TL Hazır kasa önerisi

15 bin civarında 3060lı kasalar vardı bulamadım 15 civarına daha iyisi bulunmaz mı
  20. ync_

15000 TL Hazır kasa önerisi

15K TL civarı hazır kasa arıyorum. Oyun oynanacak ufak tefek işler de olacak tabi. 16 RAM ve M.2 SSD 500GB ŞART! Önerilerinizi bekliyorum, İyi forumlar.
Top Bottom