Arama sonuçları: *

• Users: GévaudaN
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. GévaudaN

Öneri 15k ekran kartı önerisi

2k da kullanılabileceğim ekran kartı arıyorum. İşlemcim 5600 marka model fark etmez parasına göre alabileceğim en iyisini almak istiyorum
  2. GévaudaN

8-10 k arası ekran kartı önerisi

fiyatına göre alınabilecek şuan için en uygun ekran kartı nedir?
  3. GévaudaN

Yardım Colorful RTX 3070 ekran kartına fan önerisi

Ekran kartımın 1 fanı ses yapıyor. Değiştirmek istiyorum. Fanın görüntü pin ve boyutunu görsel olarak yükledim. Yerine takabileceğim bir fan önerir miniz? Rengi ve markası önemli değil yeterki ses yapmasın. 1698262370 .
  4. GévaudaN

Yardım Gigabyte b550 gaming x v2 ile Ryzen 5 5600 Overclock yardım

Artic Freezer 34 esport duo soğutucum var. işlemcim stok 4.45 ghz e çıkıyor. OC yapıp 4.8-4.9 gibi ghzlere çıkarabilir miyim?
  5. GévaudaN

Yardım 7200 MHz RAM destekli am5 anakart

AMD Ryzen 7500F işlemci alacağım. Yanına 2x16 GB 7200 MHz RAM almayı düşünüyorum. B650 anakart bakıyorum fakat çoğunda 6000, 6400, 6600 gibi MHz'ler yazıyor. Anladığım kadarıyla 7200 MHz RAM desteklemiyor. 7200 MHz RAM destekleyen en ucuz AM5 anakart hangisidir tavisyede bulunur musunuz?
  6. GévaudaN

Hazır sistem önerisi

Kardeşime Bilgisayar alıcam. 15.000 e kadar F/P bi sistem önerir misiniz?
  7. GévaudaN

Yardım Sıvı soğutma bağlantısını nasıl yapmalıyım?

Anakartımda pompa girişi yok. Pompayı SYS_FAN girişine taksam bir problem veya performans kaybı yaşar mıyım? Anakartım: Colorful B550M Cvn Gaming frozen. Sıvı soğutma: Lian Li galahad 240mm.
  8. GévaudaN

Yardım Sıvı soğutma bağlantısını nasıl yapmalıyım?

Anakartımda pompa girişi yok. Pompayı SYS_FAN girişine taksam bir problem veya performans kaybı yaşar mıyım? Anakartım: Colorful B550M Cvn Gaming frozen. Sıvı soğutma: Lian Li galahad 240mm.
  9. GévaudaN

Beyaz Renk Sıvı soğutma önerisi

5800x3d için beyaz renk performanslı iş görecek bir sıvı soğutma arıyorum. Arctic freezer 34 duo kullanıyorum işlemci valorantta 72 derecelere çıkıyor. Düşürmek niyetindeyim kasam 240 ve 280 mm destekliyor. Malesef 360 mm ler olmuyor. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  10. GévaudaN

5800x3D işlemci için 240 mm sıvı soğutma önerisi

5800x3D işlemcimde Arctic Freezer 34 Duo kullanıyorum. İşlemci sıcaklığım Valorant oynarken +70 dereceleri geçiyor. İyi bir 240 mm sıvı soğutma almak istiyorum. Sıcaklığı biraz daha düşürmeyi istiyorum. Kasam komple beyaz varsa beyaz renkli önerebiliceğiz soğutucular, şimdiden teşekkürler.
  11. GévaudaN

Yardım 1000 TL ye kadar klavye Önerisi

Blue Switch kullanmayı seviyorum. 1000 TL ye kadar önerilerinizi bekliyorum. Bilek destekli olursa güzel olur.
  12. GévaudaN

Yardım 600TL Bluetoot kulaklık önerisi

600TL bütçem var. İşe gidip gelirken müzik dinlemek için alacağım. F/P bir ürün almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  13. GévaudaN

Anakarta RAM ekleme önerisi?

Görseldeki anakarta RAM ekleyeceğim. Marka model ve DDR kaçtır bilmiyorum. Görselden anlayabilecek birisi var mı? Örneğin 8 GB DDR3 RAM alsam olur mu veya DDR 2 mi almalıyım?
  14. GévaudaN

Twitch Sistemim 1080p yayın için yeterli mi?

Sistem özellikleri; Ryzen 5 5600X. ASRock Phantom Gaming RX 6600XT. Colorful cvn B550M Gaming frozen. T-Force Delta RGB white 2x8 CL18 3600 MHz. Kingston A2000 500 GB nvmw M.2 SSD. Seagate Barracuda 2 TB 7200 RPM 256 cache HDD. Arctic Freezer 34 espor Duo kule tipi soğutucu. 1000 Mbps intertim...
  15. GévaudaN

Bluetooth kulaklık önerisi

İşe gidip gelirken kullanacağım. Mükemmel ötesi olmasına gerek parasının hakkını versin yeterli benim için. 300 liraya kadar kulaklık önerisinde bulunabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.
  16. GévaudaN

Pc kapattım birdaha açılmadı

Bilgisayarın açma tuşuna bastığım gibi 2 saniye ışıklar yanıyor. Sonra hemen geri kapanıyor. Neden olabilir? BIOS pilini çıkardım. Ekran kartını, RAM'leri falan söktüm. Kısacası PC'yi baştan toplandım ama hiçbir şey değişmedi yine kapanıyor.
  17. GévaudaN

Steam indirme hızımı nasıl arttırabilirim?

1000 Mbps fiber internet kullanıyorum fakat Steam'de indirme hızım düşük. Bir ayarı var mıdır? Nasıl arttırabilirim? Görsellerde görebilirsiniz.
  18. GévaudaN

Colorful anakart için RGB kontrol yazılımı önerisi?

Colorful CVN B550 Gaming frozen V14 anakart kullanıyorum. Bildiğim kadarıyla Colorful markasının MSI Mystic Light, ASUS Aura Sync gibi bir yazılımı yok. Buna benzer alternatif bir yazılım var mıdır? Yardımcı olursanız sevinirim.
  19. GévaudaN

Yardım 27 inç 240 Hz monitör tavsiyesi?

FPS oyunları oynuyorum. 27 inç 1080p benim için yeterli 2 ürün arasında kaldım. Eklediğim ekran görüntüsünde mevcut. Hangisinin tavsiye edersiniz. Alternatif başka bir monitör varsa tavsiyelere açığım.
  20. GévaudaN

Öneri Beyaz Sistem Toplama

Şu an için beyaz kasa ve beyaz ekran kartı tavsiyesine ihtiyacım var. Sadece Valorant, CS ve ETS 2 gibi güçlü ekran kartına ihtiyaç duymayan oyunlar oynadığım için ekran kartını ve kasayı mümkün olduğunca uygun F/P tavisye edebilirsiniz sevinirim. Şu anki özelliklerini merak edenler için...
Top Bottom