Arama sonuçları: *

• Users: JackieTR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. JackieTR

Yardım Casper Nirvana C350 hangi oyunları kaldırır..?

Merhaba arkadaşlar. Elimde bu özelliklere sahip laptop var. Lakin ne yapicamı tam bilmiyorum akrabalarım dan buna maç oyunu yükleyin söylendi de Pes 2010 yüklesem yeterli olur mu..? Ya da başka oyunlar olarak ne yükleyek bilirim..? Ekran: 14 inç Full HD + (maksimum ekran çözünürlüğü 1366 x...
  2. JackieTR

Xbox game pass ultimate üyeliğini tekrar normale nasıl çevrilir..?

Merhaba arkadaşlar. Soru başlığı karışık biliyorum nasıl yazacağımı bilemedim.. Şimdik açıklamam gerekirse temmuz da üyeliğim bitecek bende 1 yıllık yapmıştım nays ile 250 liraya geldi keşke 3 yıllık yapsaydım neyse.. Bazı youtube videolarından izlediğim kadarı ile EA 1 yıllık alırsak üstüne...
  3. JackieTR

Yardım Blur arabalar da ses bozukluğu nasıl düzeltilir..?

Evet arkadaşlar çok mazi ve nostaji bir oyun herkesin bildiği gibi orjinali yok daha önce de çok indirdim ama artık son indirmelerim de araç hızlanınca sesler takılmaya başlıyor. Bunun bir çözümü ya da eskiden başına gelmiş olan varsa çözmüş olan yardımcı olursa sevinirim arkadaşlarla biraz...
  4. JackieTR

Çözüldü✓ FPS oyunları v.b için 27 inç monitör önerir misiniz..?

Merhaba arkadaşlar herkese öncelikle iyi forumlar dilerim. Monitör alacağım lakin 240hz yada 360hz - 0.5 - 1 ms yada daha iyi özelliklere sahip monitör önere bilir misiniz. 1 kere alıp uzun ömürlü olmasını istiyorum fiyat konusunda 6 ila 14k civarında ama eğer uygun yarı fiyatlı varsa 2...
  5. JackieTR

ÇÖZÜLDÜ : Win10 unutulan şifre cmd ile sıfırladım eski haline nasıl getirilir..?

Sorunum: Merhaba arkadaşlar. Konu başlığını bu şekilde yazmak suç teşkil eder mi bilemedim normal de yasal olarak başkasının pc için yasak onu ekleyim kendi pc niz olduğu sürece ne yaparsanız yapın. Neyse benim konum YouTube dan izleyerek uzun süredir açmadım diskin şifresini unuttum bende...
  6. JackieTR

GTA6 Türkçe dil desteği olmazsa karşıt kampanya yapılır mı..?

Merhaba arkadaşlar. Cidden bu konuda çok ama çok rahatsız oldumuz bir yön ama cidden Rockstar ın ırkçılık yapması ciddi anlamda rahatsız edici.. Şuan Türkçe desteği gelip, gelmiceği %50 - 50 olarak ama büyük oranda gelmicek gibi peki gelmezse biz oyuncular olarak bir şekilde getirtemez miyiz...
  7. JackieTR

Steam dolara geçmesiyle başka ülkeden hediye yollanır mı..?

Merhaba arkadaşlar. İlk aklıma gelen konu bu oldu steam ne kadar bizi mena mıdır nedir ülkeler olarak gösterse de diğer ülkeler den.. Örneğin almanya - isveç gibi ülkeler de tanıdığımız arkadaşlarımız bize oyun gönderme yolu açılmış oluyor mu..? Yoksa aynı düzen içinde sadece para birimi mi...
  8. JackieTR

Rdr2 %100 bitmesi için görevleri altın madalya bitirmek şart mı..? (ÇÖZÜLDÜ)

Merhaba arkadaşlar. Oyunun daha %40 lar dayım.. Bazı yan görevler olsun ana görevler derken yavaş yavaş iyice sağ solu araştırıp kaynaklara bakarak kaçırmadan devam ediyorum. Ancak aklıma bir şey takıldı oyunu %100 bitirmeye geldiğim de benden bu görevler için örnek.. 10 kişiyi kafadan vurman...
  9. JackieTR

Rdr2 hile yapınca save sistemi bozuluyor mu..?

Merhaba arkadaşlar. Çoğu konularda gördüm single da hile yapınca save alma olayı kilitleniyormuş bir de başarımlar kapanıyor. Bu trainer denilen program varmış onun için de geçerli mi..? Bunu yapma sebebim sadece ölümsüzlük kullanmak oyunda habire ölüp duruyorum sinir olmaktan uyuz olmaktan...
  10. JackieTR

Rdr2 sürekli ekran kartı uyarısı veriyor ne yapmalıyım..? (Çözüldü)

Warning : The game is running low on video memory. Please close other applications or reduce your graphics setting. (Uyarı: Oyunun video belleği azalıyor. Lütfen diğer uygulamaları kapatın veya grafik ayarlarınızı düşürün.) Sistemim : İşlemci R5 3100 - E.kartı 1660 ventus 6gb (Gerisi imzam da...
  11. JackieTR

50 inç 127 ekran tv önerisi f/p

Merhaba arkadaşlar. Dahili uydulu YouTube - dijital platformlar - Play store uygulama indirme v.b uygulamalara erişimi olan tv ariyorum.. Gözünüze çarpan uygun bir tv varsa öneri olarak yönlendire bilir misiniz..? Dijitsu - filipsi midir o kadar dandik tv ler istemiyorum. Bütçe kısıtlı 50 inç...
  12. JackieTR

Gta5 başarımları nasıl bitirilir..? (Çözüldü)

Merhaba arkadaşlar. Bu aralar elimde çok fazla oyun var en azından teker teker elden geçireyim bari başarım kasıyım dedim. Ancak rehberleri izlesem de bazen çok zor oluyor hele görevleri sorunsuz geçmem gerekiyor. Bu da başarımları etkiliyor. Bunun hilesi programı ve sayre bir şeyi var mı. Oyun...
  13. JackieTR

Steam 5 dolar oyun önerisi..? Hesap aktif etme.

Merhaba arkadaşlar. Şuan da güncel hesabım var ancak bazı durumlar da yan hesap lazım olabiliyor. Zamanın da ets2 almıştım 10 lira şimdi bir şey almam lazım genelde simülasyon oyunları seviyorum ancak böyle eğlenceli değişik oyun öneriniz var mıdır. İlla 5 dolar olmasına gerek yok 6-7 dolar...
  14. JackieTR

Far Cry serisi aldım eksik olan oyunlar hangisi..? (Çözüldü)

Merhaba arkadaşlar. Ubisoft indirimlerin de "Far Cry" serisi almıştım ancak bazıları eksik şimdik "VOİDU" denilen yeni bir siteden haberdar oldum bazı oyunlarımı oradan alacağım. Bir göz atar mısın kütüphaneme eksik olanlar hangisi. Bir de Far Cry 5 alırken dlc li şekilde satılan da var normal...
  15. JackieTR

RTX 3050 + R5 5500 bu sistem alınır mı..? 2.el

Merhaba arkadaşlar. Oturduğum konuma yakın sarı siteden 12.500 TL bir sistem buldum benim işimi görecek şekilde. "Açıklamasın da bu şekilde. 14.11.2022 tarihinde alınmış 4-5 ay gibi bir süre kullandım genelde kapalı kaldı." Diyerek not düşmüş daha uzun ama kısacası bu şekilde. Sistem...
  16. JackieTR

Yardım Arka cam için buhar giderici ısıtıcısı önerir misiniz..?

Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar. Aracın arka camı çok fazla buhar oluyor. Normal kendi cam ısıtıcısı hemen çözmüyor sıkıntı var sanırım. Önere bileceğiniz aparat buhar giderici memnun kaldığınız bir şey var mı acaba.. Nette bağzı aparatlar gördüm çakmak çubuğuna takılıyor ama ne kadar iyi...
  17. JackieTR

Çözüldü✓ G29 hala alınır mı.. Ve de 12k vermek mantıklı mı..?

İyi forumlar. Uzun yıllardır bir direksiyon seti almak istiyorum dfgt hoşuma gitmediği için almak istemedim. G27 nin sadece vitesi hoşuma gidiyor. Kısacası peşin veremem ancak taksitle alacağım dan dolayı. 11.400 alınır mı..? 🤔 Ya da yakın zaman da indirim olur mu. Amazon dan almak tercihim en...
  18. JackieTR

İ3 12100F - 2060 sistem kaça gider..?

Geçen yıl pc hocasının yaptığı sistem vardı. Vatandan arkadaşım aldı şimdi askere gidecek 10k ya alınan sistem şimdi kaça gider. 🤔 İşlemci : INTEL I3 12100F E.kartı : ZOTAC RTX 2060 Anakart : MSI H610M BOMBER Ssd : KIOXIA 500GB SSD Ram : 16GB RAM Monitör : Acer 23.6 inç 144hz 1ms Va panel...
  19. JackieTR

Yılbaşı öncesi hazır sistem indirimi olur mu..?

İyi forumlar. Bir çok indirim oldu ancak yılbaşından sonra fiyatlar tekrar tavan yapma ihtimali yüksek olduğundan bu ay içi indirimli sistem gelir mi.. 🤔 Bazı arkadaşlar 20k sistem önerdi ama yinede sormak istedim daha iyisi gelir mi indirimli olarak f/p 20k 22k civarı. 🤔 Yoksa artık alıp...
  20. JackieTR

Gta6 Geforce Now gelirse sistem toplamaya gerek kalır mı..?

Merhaba arkadaşlar. İyi forumlar. Geçen gün Gta6 için işlemci - ekran kartı ile ilgili konu açmıştım şimdi aklıma geforce now geldi. Tabi Gta6 çıksa dair geforce now a hemen gelmez ben her şekilde sistem toplicam o da ayrı bir durum. Sadece aklıma böyle bir soru geldi stadia ile sözleşmesi...
Top Bottom