Arama sonuçları: *

1. JackieTR

Yardım Casper Nirvana C350 hangi oyunları kaldırır..?

Merhaba arkadaşlar. Elimde bu özelliklere sahip laptop var. Lakin ne yapicamı tam bilmiyorum akrabalarım dan buna maç oyunu yükleyin söylendi de Pes 2010 yüklesem yeterli olur mu..? Ya da başka oyunlar olarak ne yükleyek bilirim..? Ekran: 14 inç Full HD + (maksimum ekran çözünürlüğü 1366 x...
  2. JackieTR

Xbox game pass ultimate üyeliğini tekrar normale nasıl çevrilir..?

Merhaba arkadaşlar. Soru başlığı karışık biliyorum nasıl yazacağımı bilemedim.. Şimdik açıklamam gerekirse temmuz da üyeliğim bitecek bende 1 yıllık yapmıştım nays ile 250 liraya geldi keşke 3 yıllık yapsaydım neyse.. Bazı youtube videolarından izlediğim kadarı ile EA 1 yıllık alırsak üstüne...
  3. JackieTR

Yardım Blur arabalar da ses bozukluğu nasıl düzeltilir..?

Evet arkadaşlar çok mazi ve nostaji bir oyun herkesin bildiği gibi orjinali yok daha önce de çok indirdim ama artık son indirmelerim de araç hızlanınca sesler takılmaya başlıyor. Bunun bir çözümü ya da eskiden başına gelmiş olan varsa çözmüş olan yardımcı olursa sevinirim arkadaşlarla biraz...
  4. JackieTR

Çözüldü✓ FPS oyunları v.b için 27 inç monitör önerir misiniz..?

Orası da doğru 2k yönelmek mantıklı hep donanım konusundan konuştuğumuz dan monitör konusu hep es geçiliyor açsın yeterli mantığı ama dedikleriniz de doğru.
  5. JackieTR

Amacım zaten 2k değil elimde R5 5600 + RTX 2060 12gb var büyük oranda yeterli fps yazdım ama genel olarak sırf fps oynamicam ileriki zamanları bilemem ama şuan almışken sağlam olsun 2-4-8k lar sonraya kalsın. Dell köklü bir marka olduğu için sorun çıkacağını düşünmüyorum elimde acer var.. Siyah...
  6. JackieTR

Hocam pek anlamıyorum ama şunu buldum fiyatlar bir birine yakın olduğu için bu nasıl sizce ? https://www.gaming.gen.tr/urun/356299/dell-alienware-aw2724hf-27-inc-360hz-0-5ms-full-hd-adaptive-sync-fast-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.90.3
  7. JackieTR

Merhaba arkadaşlar herkese öncelikle iyi forumlar dilerim. Monitör alacağım lakin 240hz yada 360hz - 0.5 - 1 ms yada daha iyi özelliklere sahip monitör önere bilir misiniz. 1 kere alıp uzun ömürlü olmasını istiyorum fiyat konusunda 6 ila 14k civarında ama eğer uygun yarı fiyatlı varsa 2...
  8. JackieTR

ÇÖZÜLDÜ : Win10 unutulan şifre cmd ile sıfırladım eski haline nasıl getirilir..?

Bu arada konuma ekledim çözüm olarak bu ayarlar sonrası geri düzeltme olayını. Video da ki adımlardan sonra cmd masaüstünde açılmıyordu. Aynı işlemi yapan biri olmuş denedim oldu. Size de çözümü paylaşıyorum. Kaydedersiniz lazım olursa. Düzenleme ÇÖZÜM : Araştırma sonucu nasıl düzeltileceğini...
  9. JackieTR

ÇÖZÜLDÜ : Win10 unutulan şifre cmd ile sıfırladım eski haline nasıl getirilir..?

Umarım pc ye zararı yoktur şu zamanda pc içinden geçmek anında kendimize zarar. 🤔
  10. JackieTR

Yardım isterken başkasının işine yaraması rica ederim. 😂
  11. JackieTR

Sorunum: Merhaba arkadaşlar. Konu başlığını bu şekilde yazmak suç teşkil eder mi bilemedim normal de yasal olarak başkasının pc için yasak onu ekleyim kendi pc niz olduğu sürece ne yaparsanız yapın. Neyse benim konum YouTube dan izleyerek uzun süredir açmadım diskin şifresini unuttum bende...
  12. JackieTR

GTA6 Türkçe dil desteği olmazsa karşıt kampanya yapılır mı..?

Çoğu haber sitelerine bakındım Gta5 Online - Rdr2 olsun popüler alım artışlarından türkçe dil desteği gelmesi bekleniyor diyor. Ancak artık biri çıkıp içlerinden evet türkçe dil desteği de ekleyeceğiz dese de artık içimiz rahatlasa.. Ya da cidden kampanya oluşturup ekstrası bilmem neyi varsa...
  13. JackieTR

Aynen öyle ama şu dil desteği bari ayrı paket olarak sunulsa alan alsın mantığına bile razıyız lakin adamlar yapmıyor ekstra ücretle içine eklesinler ona da tamam ama yok adamlar uğraşmak istemiyor.
  14. JackieTR

Hocam ihtimallere kalamayız öyleyse Rdr2 de bile gelmedi adamlar gerçekten bir ırkçılık yapıyorsa getirmezler. Yine de el atmak lazım ki garanti olmalı açıklama yapan yok zaten hangi diller gelecek.
  15. JackieTR

Büyük kanallar globaller de işin içine girerse destek kampanyası olarak o zaman tepki toplanır ama şayet zaten hiç bir oyunun da dil desteğimiz yok bunun en yakın örneği Rdr2 ardından tekrar yenilenmiş oyunlar olarak piyasaya sürülen eski oyunlar. Ancak bunların dışında Gta6 getirmezlerse ve de...
  16. JackieTR

2025 Beklersek zaten oyun içine entegre ettikleri için geç kalırız alt üstü oyuna alt yazı ve sayre eklicekler diyaloglar. Benim alt üstü dediğim tabi uzun bir iş ancak artık bu ülkede bile korsan almazken hele Rockstar oyunların da türkçe dil desteği zaten getirmesi şart.
  17. JackieTR

Merhaba arkadaşlar. Cidden bu konuda çok ama çok rahatsız oldumuz bir yön ama cidden Rockstar ın ırkçılık yapması ciddi anlamda rahatsız edici.. Şuan Türkçe desteği gelip, gelmiceği %50 - 50 olarak ama büyük oranda gelmicek gibi peki gelmezse biz oyuncular olarak bir şekilde getirtemez miyiz...
  18. JackieTR

Rdr2 %100 bitmesi için görevleri altın madalya bitirmek şart mı..? (ÇÖZÜLDÜ)

Sağ ol hocam ancak hazır save kullanmak ancak oyun bitince geçemediğim, yapamadığım şeyler için kullanırım şuan sıkıntısız gidiyor.. İllaki bir yerden sonra mod hile kendi kendime takılmak için kullanırım. Ancak şuan emek vererek uğraşmak istiyorum. Tekrar sağ olun hocam. İyi forumlar.
  19. JackieTR

Steam dolara geçmesiyle başka ülkeden hediye yollanır mı..?

Merhaba arkadaşlar. İlk aklıma gelen konu bu oldu steam ne kadar bizi mena mıdır nedir ülkeler olarak gösterse de diğer ülkeler den.. Örneğin almanya - isveç gibi ülkeler de tanıdığımız arkadaşlarımız bize oyun gönderme yolu açılmış oluyor mu..? Yoksa aynı düzen içinde sadece para birimi mi...
  20. JackieTR

Rdr2 %100 bitmesi için görevleri altın madalya bitirmek şart mı..? (ÇÖZÜLDÜ)

Çok sağol hocam dediğinizi kastediyordum şu kadar zamanda bitir götür getir ve sayre işte gta5 mantığı gibi mi acaba diye düşündüm illa altın mı madalya almamız lazım diye düşünüyordum. Ona gerek yoksa dediğiniz o hayvanları 3 yıldız ve sayre onları yapıyorum daha bölüm 2 de yim ama yan...
Top Bottom