Arama sonuçları: *

1. King Of Arnor

Turkcell Uygulamasına Giriş Yapamıyorum

Dün yeni hat aldım turkcell uygulamasına giremiyorum. hesap bilgilerini kontrol et diyor ama bir sorun yok
  2. King Of Arnor

Lisede Koro Zorunlu Mu ?

12.sınıfım okulda müzik dersini seçtim çünkü test çözebiliyorduk. Şimdi ise hoca bizi zorla koroya aldı ve çıkarsak disipline verip 0 vereceğini söylüyor böyle bir hakkı var mı ben konulardan geri kalıyorum
  3. King Of Arnor

Yardım 5600G Under Volt İçin Yardım Lazım

Arkadaşlar 5600g işlemciye undervolt yapmak istiyorum İzmir de yaşıyorum hava çok sıcak ve kasam çok eski hava akışı kötü CPU fanı stock cinebenchde 90 derece oluyor nerdeyse sistemin geri kalanı imza da yazıyor
  4. King Of Arnor

2 Kere Mavi Ekran Yedim Dump Dosyama Bakar mısınız nedenini çözemedim

Sistem kasıyor gibi donuyor arada bu arada minidump klasörü boş minidumps diye bir klasör var onu mu atıcam Win 10 5600g rx 6600
  5. King Of Arnor

Yardım Bilgisayar Açılırken Fan Hızlanıp Yavaşlıyor

Bilgisayarın termal macununu ynileyim derken işlemci düştü ve 2-3 pin yamuldu ben de iğne ile düzelttim. Pc açılıyor bazen mesela fifa da ana menüde cpu kullanımı çok düşük oluyor ve fps düşüyor. Aynı zamanda pc açılırken fan birkaç saniyeliğine hızlanıp yavaşlıyor bunu 2-3 kere yapıyor daha...
  6. King Of Arnor

Yardım Mısırda Geçen Oyun İsmini Bilmiyorum

Arkadaşlar abim boyunu küçükken görmüş çok merak ediyordu yıllarca bulamamış bilen var mı direkt olarak abimle whatsapp konuşmasını yazıyorum 2003 2004 öncesi Kus bakışı da oluyor Yakinlasip da oynayabiliyorsun Mısır tanrısı galiba Büyü gücü var Boyle topraktan çemberin içinde savunuyorsun...
  7. King Of Arnor

Sizce Windows 11 e Geçeyim Mi win11 hakkında ne düşünüyorsunuz

Sistemim rx6600 ve 5600g den oluşuyor.Sizce win 11 e geçeyim mi performans artışı olur mu yoksa hala daha geçmek mantıksız mı
  8. King Of Arnor

Yardım Fm 23 Manchester United Maçı Öncesi Yardım

Ben fenerde başladım ve uefa avrupa ligi yarı finalinde united ile eşleştim ilk maç 2-1 yenildik 2.maç için yardım lazım zajc satıldı mousa dembeleyi aldım bir de joa pedro gitti
  9. King Of Arnor

Tasarım İçin Tablet Önerisi

Tasarım yapmak için grafik tablet lazım öneriniz var mı Bütçe max 2000
  10. King Of Arnor

Yardım Fsp Hyper pro 650W İyi Mi

Fsp Hyper pro 650W PSU rx6600 5600g sisteme yeter mi iyi mi
  11. King Of Arnor

Yardım RX 6600 Sistem İçin PSU Önerisi Lazım

Sistemim Ryzen 5 5600g Rx 6600 B450 Pro-M2 MAX 2 ram ve 1 hdd den oluşuyor. Bütçem çok zorlarsam 1.500 TL olur önerilerinizi bekliyorum
  12. King Of Arnor

CS GO Console Spam Ve düşük Fps

Merhaba cs oynarken düşük fps ve ping sorunu yaşıyorum. 4 gün öncesine kadar bir şey yoktu fakat şuan böyle bir sorun var. Consola sürekli spamler geliyor oyunu sildim yükledin dosya doğrulama yaptım. "ConVarRef sf_ui_tint doesn't point to an existing ConVar" "DispatchAsyncEvent backlog, failed...
  13. King Of Arnor

10.Sınıf Alan Seçimi

Ben bu sene 10. sınıfa geçtim bize alan seçilmesi gerektiği söylenmedi bende bilmiyordum. Alan seçmedim
  14. King Of Arnor

Hearts Of İron 4 Genellikle Hangi Ülkeler Oluyorsunuz

Ben Amerika Fransa Türkiye ya da Bulgaristan oluyorum.
  15. King Of Arnor

Yardım Superbox Numaram Başkasına Kayıtlı

Elimde superbox var. Modem arayüzünden girdiğimde sms kısmında başkası adına aşı başvuruları gözüküyor.
  16. King Of Arnor

Yardım Snopy V18 Pedal Sorunu

Elimde eski bir v18 model direksiyon var. 2 pedalı var biri gaz diğeri fren olması gerekmiyor mu ? 2'sine birden basmazsam algılamıyor.
  17. King Of Arnor

1200 TL Monitör Önerisi

maksimum 1200 TL olur 1080p en az 75hz olmalı çoğunlukla iş için kullanılacak arada xbox 360 ı bağlıyacağım kulaklık çıkışı olması lazım 1626087822 MSI Optix G241V nasıl
  18. King Of Arnor

2600+Gt 1030 Mu Sadece 3400g mi

R5 2600 + Gt 1030 mu 3400g mi
  19. King Of Arnor

Yardım Eski Bilgisayarımdaki Rame Oc yapmak İstiyorum

Elimde eski bir 2400 mhz 4gb br ram var. Kötü bir ram zaten kullanmadığım için deneme amaçlı oc yapmak istiyorum. O yüzden yardım istemeye geldim. @RevDeisDou
  20. King Of Arnor

Yardım Amazon İşlemcimi gönderir mi? (Edit Büyük Bir İhtimal Gelmeyecek)

Geçenlerde amazonda 3400g 1500 e düştü bende almak istedim kredi kartım ile almaya çalıştım fakat hata verdi. Bir kaç kere denedikten sonra sayfayı yeniledim ve stokta kalmadığını gördüm. daha sonra bana mesaj geldi paramın çekildiğine dair şu anda sipariş olarak gözüküyor sizce yollarlar mı...
Top Bottom