Arama sonuçları: *

• Users: ugurcll20
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. ugurcll20

Bu animasyonun ismi neydi?

Herkese iyi forumlar. Bi tane animasyonun bir sahnesinde tilkinin biri ile bir kurt (öyle hatırlıyorum) karşılaşıp konuşuyorlardı. Konuşmayı hatırlamıyorum fakat çok güzel bir sahneydi. Tek hatırladığım yönetmene bu sahneyi çıkar demişler yönetmen ise (-Ben bu animasyonu bu sahne için yaptım)...
  2. ugurcll20

m.2 ssd min sağlığı bir anda düştü

Merhabalar kullandığım xpg sx6000 pro m.2 ssd bir anda hata verdi ve pc mavi ekrana düştü. Ardından tekrar açıp sağlığına baktığımda bu manzarayla karşılaştım ne yapmalıyım.
  3. ugurcll20

Yardım Xigmatek apache plus vs intel stock soğutucu

Xigmatek intel fanı kadar soğutabilir mi performansı nasıl olur. İşlemcim: 10400f https://www.akakce.com/islemci-sogutucu/en-ucuz-xigmatek-apache-plus-en42296-fiyati,703421509.html?gclid=CjwKCAjw6MKXBhA5EiwANWLODE1_z5puwz5RW8DK-outdZ8m76-Rf9vxCpqSB7UzZmgjslFopHltkxoCE9UQAvD_BwE
  4. ugurcll20

Asus ürününüz için iade sürecü başlatılmıştır ne demek

Bayramdan bir hafta kadar önce asus teknik servisine ekran karım görüntü vermediği için gönderdim bugün bunu gördüm. Bunun anlamı ne. Tamir olmuş mu kartım?
  5. ugurcll20

i5 10400f için soğutucu önerisi

işlemcim i5 1400f özellikle işlemciyi yük altına soktuğumda 85 derecelere çok çabuk çıkıyor 200 TL bandında f/p soğutucu önerebilir misiniz 1654007307 anakart: asus h510 m-e kasa: corsair delta rgb
  6. ugurcll20

ekran kartının fabrika soğutma setini nerden bulurum

iyi günler arkadaşlar elimde asus phonix gtx1660 süper ekran kartı var (hazır sistem aldığım için şansım yoktu) ve biraz ısınıyor bubun için aklıma soğutmayı değiştirmek geldi. Ben de asus tuf evo gtx 1660 super soğutmasını arıyorum sizce uyar mı ve nerden bulabilirim. (Konu hakkında bilgisi...
  7. ugurcll20

Seni seviyom alternatifi sözler

Arkadaşlar şuan sevdiğim ve çıktığım kızla ilgili bi sorunum var. Kıza seni seviyorum diyorum ama bunu gerçekten söylüyorum oysa bu sözü çok fazla duyduğu için bi anlam ifade etmediğini söylüyo alternatif ve özgün sözler var mı.
  8. ugurcll20

Yeni aldığım disk uefi oldu

Laptopum için yeni bir disk aldım fakat windows kurarken disk uefi flas belleğine döndü biostan baktım başında uefi ibaresi falan var taktığımda siyah ekran geliyo nasıl düzeltebilirim
  9. ugurcll20

Direk diktirmek için ne yapmalıyım

Türk telekoma yaptığımız internet başvurusunda ekipler 2 kere geldi 2 direğin arasına direk dikilip interneti bağlayabileceklerini söylediler bu sürci nasıl hızlandırabilirim evde 5 öğrenci 3 ü üniversite 2 si liseli olarak kalıyoruz ne yapmalıyım yaklaşık 2 3 gündür destek ekibine günlük 2...
  10. ugurcll20

Hatalı basım para değerli mi

Arkadaşlar size birley danışmak istiyorum elimde hatalı basım 100 TL var bana göre aynı 100 TL ama çevremden birkaç kişi satarsın yok 5 10 katını alırsın fln diyorlar sizce doğru mu daha doğrusu öyle bir şey var mı?
  11. ugurcll20

uzaynet taahhüt bedeli ne kadar

6-7 ay önce uzaynet internet aldım 24 ay sözleşmem var şimdi başka sağlayıcıya geçmek istiyorum ne kadar cayma bedeli öderim. uzayneti aradım müşteri destek ay başı 50 dedi internete baktım 1 yıl ve üzerinde bedel ödemeden cayma hakkına sahipsin diye yasa var deniyo napcam kafam karıştı yardım...
  12. ugurcll20

Windows 10 yükleme sorunu

Windows yüklerken 3 4 dakikadır aynı yerdeyim ne yapmalıyım
  13. ugurcll20

Eski sürüm windowws 10 indirmek istiyorum

Eski sürüm windows 10 iso dosyası indirmek istiyorum güvenilir bir link bar mı
  14. ugurcll20

Eski sürüm vimdows 10u nasıl indiririm

Aralık 2019 windows indirnek istitorum güvenilir link varsa verir misiniz
  15. ugurcll20

Yeni ssd almak istiyorum sizce site güvenli mi

Site ve ssd
  16. ugurcll20

150 160 TL bandında ssd

Laptob umun hdd si bozuldu ben de yerine ssd almak istedim öneriniz varsa bu fiyat bandında alabilirim
  17. ugurcll20

laptopumdaki hdd yi ssd ile değiştirmeyi düşünüyorum

Asus x-555L laptop kullanıyorum hdd de sıkıntı var ssd takmak istiyorum ama uyar mı uymaz mı diye düşünmüyorum değil almayı düşündüğüm ssd
Top Bottom