Arama sonuçları: *

• Users: xEmpty
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. X

4070 li pc ne kadar götürür

2024 ortası ya da sonu 4070 li pc almayı planlıyorum ne kadar süre 2k da 60 fps ve üstü oynatır. Yeni Çıkan oyunları artık 2k 60 fps oynatamamaya başlayınca 1080p ye gecsem sıkıntı olur mu?
  2. X

İşlemcim Son Zamanlarda Darboğaz Oluyor

Son 3 4 aydır işlemcim darboğaz oluyor, normalde bir sıkıntım yoktu. Örnek olarak battlefield 1 i en son 4 5 ay önce falan oynamıştım. Geçen tekrar girdiğimde ekran kartı kullanımı 60 70 iken işlemci 90 larda geziyor ve fps drop gibi problemler oluşuyordu. Isı olarakta herhangi bir problemi yok...
  3. X

Razer BlackShark V2 Pro Kablolu Çalışmıyor

Wireless gayet normal çalışıyor ama kablosunu taktığım zaman algılamıyor.
  4. X

Çözüldü✓ Razer BlackShark V2 Pro Mikrofon Temazsızlık yapıyor

Kulaklık daha bugün geldi. Mikrofon yuvasına bastırmadan çalışmıyor bırakınca gidiyor sesi.
  5. X

Corsair HS60 Pro 7.1 alınır mı?

Corsair HS60 Pro 7.1 alınır mı? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mı?
  6. X

İphone SE vs Samsung S20 FE

hangisini almak daha mantıklı
  7. X

3000-4000 TL Arası Telefon

3000-4000 TL Arası telefon önerebilir misiniz
  8. X

500 TL Bandında Müzik Dinlemek İçin BlueTooth Kulaklık

500 TL civarlarında müzik dinlerken fiyatına göre en üst kalite ses alabilecegim bluetooth kulaklık onerirmisiniz
  9. X

Bilgisayar No Signal Hatası

Dün gece yatmadan önce pc de herhangi bir sorun yoktu sabah kalktığımda ise pc yi açtım ve no Signal Hatası aldım. Hdmikablosunu takip çıkardım çıkarınca cable not connect hatası verdi takınca geri no Signale döndü.O yüzden Hdmi da sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Kasadaki her ışık yanıyor her...
  10. X

Steam yedekli oyunları yükleme

sadece c diskine format attım d diskini ellemedim. Steam oyunlarının cogu d diskinde. steami yükleyip girdiğimde oyunlar indirili gözükmüyordu. indir e basıp d de yeni bir klasör oluşturup oraya indirmesini istedim. sonra oyun dosyalarının hepsini oraya attım ama hala indirmeye çalışıyor...
  11. X

Bazı Programlar Kendi Kendine Kapanıyor

Bazı Programlar Açtıktan Hemen sonra Yanıt vermiyor ve kendi kendine kapanıyor. şimdiye kadar metin belgesi, spotify ve soundpad de bu sorunu yaşadım sebebi ne olabilir 1634067210 DDU ve Vegas Pro da açılmıyor ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım
  12. X

Bazı Programlar Kendi Kendine Kapanıyor

Anlamadığım şekilde bazı programları falan açınca program açılıyor, yanıt vermiyor sonra kendi kendine kapanıyor şimdiye kadar gözlemlediklerim : spotify, metin belgesi, soundpad. Başka Programlarda da olabilir farkettiklerim bunlar. İlk defa böyle birşeyle karşılaştım sebebi ne olabilir
  13. X

Mikrofon Kendine Kendine Bozuldu

Arkadaşlarla dc deydim normal sıkıntı yok ama bir anda mikrofondan ses gelmemeye başladı hem discord hem bilgisayar bütün ayarları denedim baktım hepsine bir sıkıntı yok. Uygulamadan telefonun mikrofonunu bağlayıp denedim oldu yani sıkıntı o mikrofonda ne olmuş olabilir? 1633728092 Bu Arada...
  14. X

1 TB M2 SSD Öneri 1000 1500TL

gigabyte b450m s2h anakartım var 1tb m2 ssd alıcam 1000 1500 TL arası öneri arıyorum
  15. X

İşlemci Sıcaklığı Boşta dalgalanıyor

İşlemcim %100 kullanımda en fazla 58 59 derecelere çıkıyor ama boştayken sürekli değişiyor 35 55 arası, 10 15 saniye 30 larda sonra bir anda 50 lere çıkıp hemen 30 lara geri düşüyor sıkıntı ne olabilir
  16. X

Voltaj sürekli değişiyor

İşlemcinin voltajı boştayken sürekli 1100 ve 1300 arası değişiyor 2 3 saniyede bir sıcaklık bir 35 2 saniye sonra 45 sonra tekrar 35 e falan düşüyor sıkıntı olurmu? yük altındayken sabit 1300 57 dereci falan geçmiyor
  17. X

1 tane daha hdd takma

Ana kartım gigabyte b450m s2h Psu gamepower gp-650 1 hdd, 1 tanede ssd var. 1 tane daha hdd takabilirmiyim
  18. X

900 TL civarı koltuk önerisi

900 TL civarlarında alabileceğim güzel, rahat bir koltuk önerir misiniz?
  19. X

Ryzen 5 3500 voltaj ayarı

ryzen master uygulamasından bakıyorum voltaj 1,080/1,1150 araları geziyor hiç elleme yapmadım autoda direk. bunu kendim biostan sabit bir değer mi yapsam daha iyi olur yoksa şuan iyi mi?. cpb kapalı. bide eğer sabit hız yapmam daha iyiyse gigabyte b450m s2h anakartta hangi ayardan yapabilirim...
  20. X

Psu fan önündeki demir

psu fanın önündeki demiri çıkardım fan çarptığı için ses çıkıyordu bir sorun olmaz değilmi
Top Bottom