Arama sonuçları: *

1. X

4070 li pc ne kadar götürür

2024 ortası ya da sonu 4070 li pc almayı planlıyorum ne kadar süre 2k da 60 fps ve üstü oynatır. Yeni Çıkan oyunları artık 2k 60 fps oynatamamaya başlayınca 1080p ye gecsem sıkıntı olur mu?
  2. X

İşlemcim Son Zamanlarda Darboğaz Oluyor

maks 60 1702137633 bazı oyunlarda oluyor bazılarında olmuyor ama suan darbogaz yapıp önceden yapmayan oyunlar var muhtemelen işlemcinin yavaş yavaş ömrü kısalıyor 3 sene oldu alalı 1702137634 bazı oyunlarda oluyor bazılarında olmuyor ama suan darbogaz yapıp önceden yapmayan oyunlar var...
  3. X

multi coreda 6560 aldım
  4. X

ve hatırladığım kadarıyla cok uzun zamandır 4000 e sabit CPU frekansım. boşta da oyunda da aynı frekansta calısıyor bunun bir etkisi olabilir mi? CPU ömrünü azaltmış olabilir mi?
  5. X

Açtım ama bir şey değişmedi oyuna girince mhz yine 4000 e sabitliyor performans olarakta aynı
  6. X

test için önerebileceğiniz program var mı?
  7. X

Son 3 4 aydır işlemcim darboğaz oluyor, normalde bir sıkıntım yoktu. Örnek olarak battlefield 1 i en son 4 5 ay önce falan oynamıştım. Geçen tekrar girdiğimde ekran kartı kullanımı 60 70 iken işlemci 90 larda geziyor ve fps drop gibi problemler oluşuyordu. Isı olarakta herhangi bir problemi yok...
  8. X

Razer BlackShark V2 Pro Kablolu Çalışmıyor

Wireless gayet normal çalışıyor ama kablosunu taktığım zaman algılamıyor.
  9. X

Çözüldü✓ Razer BlackShark V2 Pro Mikrofon Temazsızlık yapıyor

Jak ile taktığım zaman algılamıyor 1689279752 Mikrofon temazsızlığını çözdüm ama jak olayı neden öyle oluyor bir fikrin var mı acaba? Yanlış falanmı taktım ki?
  10. X

tam oturulu ama yinede olmadı. Jak ile taktığımda da çalışmıyor zaten sadece wireless. iade edicem artık
  11. X

Kulaklık daha bugün geldi. Mikrofon yuvasına bastırmadan çalışmıyor bırakınca gidiyor sesi.
  12. X

Corsair HS60 Pro 7.1 alınır mı?

Corsair HS60 Pro 7.1 alınır mı? Bu fiyat bandında önerebileceğiniz başka kulaklık var mı?
  13. X

İphone SE vs Samsung S20 FE

hangisini almak daha mantıklı
  14. X

3000-4000 TL Arası Telefon

3000-4000 TL Arası telefon önerebilir misiniz
  15. X

500 TL Bandında Müzik Dinlemek İçin BlueTooth Kulaklık

500 TL civarlarında müzik dinlerken fiyatına göre en üst kalite ses alabilecegim bluetooth kulaklık onerirmisiniz
  16. X

Bilgisayar No Signal Hatası

Dün gece yatmadan önce pc de herhangi bir sorun yoktu sabah kalktığımda ise pc yi açtım ve no Signal Hatası aldım. Hdmikablosunu takip çıkardım çıkarınca cable not connect hatası verdi takınca geri no Signale döndü.O yüzden Hdmi da sıkıntı olduğunu düşünmüyorum. Kasadaki her ışık yanıyor her...
  17. X

Steam yedekli oyunları yükleme

yeni kütüphane klosörü boş olmalıdır uyarısı veriyor 1634146024 tamam hallettim teşekkürler
  18. X

Steam yedekli oyunları yükleme

seçtim boş gözüküyor ama
Top Bottom