Arama sonuçları: *

1. B

eski bilgisayarımı ne kadara satabilirim ?

suan bu sistem beni ne kadar daha idare eder satmaya kalksam ne kadar eder piyasayı bilen birisi yardımcı olabilir mi garantisi bitti
  2. B

Çiçek sepeti Gpnteknoloji güvenilirmidir

hp omen encoder almak istiyorum güvenilirmidir bilen alışveriş yapan varmı
  3. B

Cooler Master Ck 530 v2 vs Hp Omen Encoder

ck 530 v2 klavye siparis ettim itopyadan ama sonrasında hp omen encoder cok aklımı celdi hp omen encoder çiçek sepetinden hiç teknolojik ürün almadım ck 530 hakkında cok yorum bulamamakta etkiliyor sizce iptal edilip alınır mı? çiçek sepeti bu konuda güvenilirmidir ck530 kullanan varsa klavye...
  4. B

Sinerji 3 kere ölü piksel yüzünden degistirdigim monitör de sorun

Sinerjiden AOC 24G2U model monitör aldım ölü piksel çıktığı için 3 kere değiştirdim 4. Dede bi tane sadece kırmızı renkte gözüken vardı ama uğraşmak istemedim ve öyle kullanıyodum yaklaşık 1 aydır ama şimdi ekrandan üstten alta inen bir siyah çizgi çıktı direk iade etme şansım varmı bu konuda ne...
  5. B

Ornata Chroma V2 Nasıldır alınır mı? Alınmazsa Neden Alınmaz

Ornata Chroma V2 Nasıldır alınırımı membran olmasını çok önemsemiyorum prof oyuncu değilim önemli olan fazla sesli olmaması ve rahat olması rgbside iyi galiba klavyenin sorum klavyenin sesi nasıldır malasef vatana ve mediamarkt a gitsem de ürünü deneme şansım olmadı membran alma dicek olan...
  6. B

Hem evde hem dışarıda kullanmak için hangisini almalıyım

Steelseries Artic 5 Cooler Master Mh752 bu kulaklık şuan stokta yok beklemeye değermi Razer Kraken TE HyperX Cloud Alpha S HyperX Cloud Alpha Daha iyisi olduğunu sanmıyorum ama varsa söyleyin lütfen Asıl amacım daha çok müziğe yönelik mikrofonunda iyi olması önenmli
  7. B

Razer Huntsman Tournament Edition RGB İngilizce Alınır mı?

Razer Huntsman Tournament Edition RGB İngilizce red switch razer alınır mı kullanan varmı 800 TL max bütçe daha iyisi varmı
  8. B

Mh 670 - mh 752 - cloud 2 - cloud alpha - kraken

Mh 670 Mh 752 Kraken Steelseries artic 1 Cloud 2 Cloud alpha Ben mh 752 düşünüyorum varmı bi sıkıntı yaşıyan yada başka önerisi olan kullanım amacı genel olarak müzik ve konuşma oyun 2.planda şuan için fps oynamıyorum
  9. B

Hem müzik hem oyun pcde de dışardada kulaklık önerisi

Hem dışarıda sporda kullanılabilicek hem evde oyun performansı iyi diyebilicegimiz müzik performansı daha önemli bi kulaklık önerebilir misiniz bütçe 1000 TL üstü olmaz altı tabii ki olabilir
  10. B

Razer ornata chroma mı chroma v2 mi

Aralarındaki farklar nelerdir hangisi daha iyi itopyadan alsam mı yoksa diğer mağazalar da iyi indirim yaparmı sizce yorumlarınızı bekliyorum
  11. B

Aoc 24g2u ekranı yaklaştırınca yazıların böyle olması normal mi

Bu normal değilse düzelir mi ne yapmam lazım
  12. B

🔥İndirim Tendyol indirim kuponu

Trendyol da şans eseri gördüm sizde girip bi kuponlarım yazan kısıma bakın 2 farklı arkadaşımdada var kullanın ben alıcak bişey bulamadım siz yararlanın
  13. B

2100 TL kulaklık klavye mouse önerisi

2100 TL bütçe var black friday indirimlerini bekliyorum aslında acelesi yok yani ama indirimde görürsen kaçırma dediğiniz ürünler varmı sizce bu bütçeyle razer yada steelseries set dizilmelimi
  14. B

Sinerji 3 kere ölü piksel monitör yolladı

Aoc 24g2u modeli monitör aldım ve ölü piksel çıktı değişim istedim ölü piksel testi yaparak yolladık dediler 6 tane ölü pikselli monitör geldi tekrar değişim de kontrol ettik dedikleri monitör de ölü piksel var iade mi etsem ne dersiniz itopyadan alıcam aynı monitörü iade edersem ? Yenidenmi...
  15. B

Sorumsuz kargo çalışanı

Ben evde değildim kargoyu komşuna vereyim mi diye beni aradı ver dedim ve komşumu aradım alırmısın diye oda alırım tabi dedi alırken sağına soluna bakarmısın dedim kargocu kargoyu teslim etmeden gidiyormuş arabaya binerken balkondan seslenip almış oda adam asansöre bırakıp gitmiş aoc 24g2u...
  16. B

MSI G241 ölü piksel çıktı iade etmelimiyim

Beyler bu ikisi ölü piksel demi iade etmelimiyim ilerde satmaya kalksam fiyatını çok düşürür mü
  17. B

Monitörü degistirmelimiyim ve yeni monitör test

Gaming gecesinden g241 aldım 1500 e şuan 1650 ye alıcısı var sizce satıp aoc 24g2u alayım mı sorumun sebebi 24g2u dp kablosu çıkıyor hoparlörü var ve pivot bunu yapmazsam bitane hoparlör ve dp kablosu alıcam hangisi daha mantıklı ? Bide sorunsuz olduğunu anlamak için hangi testler yapılmalı
  18. B

Ryzen 5 3600 prime 95 testi

Beyler small test 30 dakika sonuçları iyi mi? başka test yapmam gerekiyormu prime 95 de
  19. B

Da 3 sistem ryzen 5 3600 spec delta rgb kasa furmark

değerler iyi mi? beylet yeni sistem baska hangi testleri yapayım Ryzen 5 3600 Gigabyte 1660 super Gskill 2x 3200 hz ram B450m s2h Corsair spec delta rgb 550 w kasa
  20. B

Monitör ün Yeni olup olmadığını kontrol edebiliyor muyuz

Yeni monitör aldım 0 mı kullanılmış mı anlaşılıyor mu incehesap tan aldım açarsan iade süreci uzar diyor ölü piksel vs çıkarsa böyle bir şey var mı ?
Top Bottom