Arama sonuçları: *

1. B

eski bilgisayarımı ne kadara satabilirim ?

pc hocası goat v3 aldığım için satmayı düşünüyorum yoksa bi sıkıntısı yok aslında eski olduğunu düşünüyorum yoksa teşekkürler cevap için
  2. B

Tamamdır o zaman teşekkürler pc hocası goat v3 aldığım için satmayı düşünüyorum acelem yok ama sence beklesem değeri artar mı yılbaşından sonra ? 1703943013 Teşekkürler peki pc hocası goat v3 aldığım için satmayı düşünüyorum acelem yok ama sence beklesem değeri artar mı yılbaşından sonra ?
  3. B

suan bu sistem beni ne kadar daha idare eder satmaya kalksam ne kadar eder piyasayı bilen birisi yardımcı olabilir mi garantisi bitti
  4. B

Çiçek sepeti Gpnteknoloji güvenilirmidir

hp omen encoder benim hatam yanlıs link koymusum :) amazon tabii ki buldugum surece ilk tercihim kargosunun hızından ve garantisinden eminim cevabınız icin tesekkur ederim bu arada :)
  5. B

bunu biliyorum brown switch benim attıgım amazonda onun fiyatı daha fazla malesef Distribütör Garantili dir yazıyor ve gpnteknoloji satıyormus onun icin bi sormak istedim
  6. B

hp omen encoder almak istiyorum güvenilirmidir bilen alışveriş yapan varmı
  7. B

Cooler Master Ck 530 v2 vs Hp Omen Encoder

ck 530 v2 klavye siparis ettim itopyadan ama sonrasında hp omen encoder cok aklımı celdi hp omen encoder çiçek sepetinden hiç teknolojik ürün almadım ck 530 hakkında cok yorum bulamamakta etkiliyor sizce iptal edilip alınır mı? çiçek sepeti bu konuda güvenilirmidir ck530 kullanan varsa klavye...
  8. B

Sinerji 3 kere ölü piksel yüzünden degistirdigim monitör de sorun

Aocye nasıl ulaşabilirim biliyomusun 4444832 diye bi numara var ama çalıp çalıp kapanıyor
  9. B

Bu sefer iade İstiyorum ya sadece tamir olmasın direk iade olsun istiyorum sinerji arayım en kötü aoc yonlendiritler zaten demi
  10. B

Değişim sürecinde sinetji hic bir zorluk çıkarmadı onun icin 4 kere degistirdim zaten ilgiliydiler aslında ama ben cok şanssızım sanırım
  11. B

Sinerji den aldım inşallah çok uzun süre bekletmezler monitör aldım kullanamıyorum :(
  12. B

Sorun ölü piksel olsa kullancam ama siyah çizgi var ekranda resmen =(
  13. B

Sorunum ölü piksel degil suan ekrandan siyah bi çizgi iniyo resmen :(
  14. B

Direk iade edebiliyormuyum
  15. B

Zaten en kötü onu yapıcağım ama tamir yada baska bişey için beklemek istemiyorum baska yolu varmı diye konu açtım
  16. B

Sinerjiden AOC 24G2U model monitör aldım ölü piksel çıktığı için 3 kere değiştirdim 4. Dede bi tane sadece kırmızı renkte gözüken vardı ama uğraşmak istemedim ve öyle kullanıyodum yaklaşık 1 aydır ama şimdi ekrandan üstten alta inen bir siyah çizgi çıktı direk iade etme şansım varmı bu konuda ne...
  17. B

Hem evde hem dışarıda kullanmak için hangisini almalıyım

genelde pc basında kullanıcam ama dısarı çıktığımdada baska bi kulaklıga ekstra para vermeyimde bunu kullanayım diyorum 1606504545 mh752 gibi gelio banada ama stok yenilenirmi yada fiyatı artar mı bilmiyorum
  18. B

Ornata Chroma V2 Nasıldır alınır mı? Alınmazsa Neden Alınmaz

Ornata Chroma V2 Nasıldır alınırımı membran olmasını çok önemsemiyorum prof oyuncu değilim önemli olan fazla sesli olmaması ve rahat olması rgbside iyi galiba klavyenin sorum klavyenin sesi nasıldır malasef vatana ve mediamarkt a gitsem de ürünü deneme şansım olmadı membran alma dicek olan...
  19. B

Hem evde hem dışarıda kullanmak için hangisini almalıyım

Steelseries Artic 5 Cooler Master Mh752 bu kulaklık şuan stokta yok beklemeye değermi Razer Kraken TE HyperX Cloud Alpha S HyperX Cloud Alpha Daha iyisi olduğunu sanmıyorum ama varsa söyleyin lütfen Asıl amacım daha çok müziğe yönelik mikrofonunda iyi olması önenmli
  20. B

1200 TL limit li Kulaklık önerisi

Stoğu varmı ben bulamadım ?
Top Bottom