Arama sonuçları: *

1. M

Öneri İç mimarlık için laptop-bütçe maks 21k

Birkaç monster laptop modelinde özelleştirme yaparak bir şeyler ayarladım fakat konu açma gereksinimi de duydum. Bütçe olarak en fazla 21k daha uygun fiyatlı laptopları da önerebilirsiniz. Örneğin 15k ya gibisinden. Aradığım özellikler ağırlık işlemcidir. Ekran kartının abartı iyi olmasına gerek...
  2. M

Teşekkürler Donanım Arşivi

25 Eylülde siparişini verdiğim parçaların montajı 2 gün önce yapıldı ve bugün bilgisayarı kullanmaya başladım. Öncelikle bilgisayarın parçalarının %90 ının toplanmasında emeği geçen @resitali kardeşime, daha sonra forumda sürekli olarak yardımcı olan tüm arkadaşlara ve böyle bir forumu bizlere...
  3. M

Çözüldü✓ Bios güncellemesi yaparken

Msi dragoncenter üzerinden bios güncellemesi yaparken bilgisayar yeniden başlatılacak dedi. Ardından yeniden başlatılırken ekran gelmedi fakat bilgisayar çalışıyor halen ve fanlar boştakine kıyasla biraz hızlı dönüyor? Ne yapmam lazım şu an?
  4. M

Çözüldü✓ Aoc 24g2u no signal hatası

DisplayPort girişinide denedim hdmi girişini de monitör çalışıyor açılıyor no signal yazısı çıkıyor 10 saniye sonra. Sanırım kasadan görüntü alamıyor. Ne yapmalıyım? Hdmi+DisplayPort girişini mi takacağım yoksa?
  5. M

Çözüldü✓ İşlemci yılı tam olarak nedir?

Az önce bir kaç konuyu okurken denk geldim. İşlemcinin yılı tam olarak nedir? Misal r5 3600 ün 2019 ve 2020 tarihli işlemcileri arasında fark var mıdır? Var ise nedir? Aydınlatabilecek var mı?
  6. M

İndirimlerle beraber dizip (siparişini verdiğim) sistem

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci (1750) Anakart: MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc)(1129) Ram: G.Skill Ripjaws V Gaming Serisi 2x8GB, 3600 MHz(689) Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X (4699) SSD: WD Blue, 500GB, 3D NAND Dahili PC SSD(548) Kasa-Psu: COOLER...
  7. M

Elimde 2 adet sistem var hangisini seçmeliyim?

Sistem 1 : Kasa-PSU: CoolerMaster MasterBox MB511 650W 80+ ARGB İşlemci: Ryzen 5 3600 SSD: WD Blue 500GB SATA SSD Anakart: Asrock B450 PRO4 Ram: G.Skill Ripjaws V Gaming 2x8GB, 3600 MHz Ekran Kartı: Gaming gecesinden RTX 2070 Super Sistem 2: Kasa-Psu: Dark Guardian T-glass Oyuncu...
  8. M

bütçe 12.000 TL (monitör dahil) sistem toplayacağım.

Sadece oyun oynayacağım herhangi bir render işiyle uğraşmayacağım. Monitör dahil bu fiyata alabileceğim en iyi oyun performansını sağlayacak bir şeyler istiyorum. (Hazır sistem alamayacağım karttaki sorundan ötürü). Yeni ekran kartlarını da bekleyecek kadar sürem var.
Top Bottom