Arama sonuçları: *

1. Loading.....

Taksit Seçeneği Görünmüyor

türkiyede telefonlarda taksit olmaz
  2. Loading.....

Rocket League Steam'den kalktı mı?

1 seneden fazla oluyor kalkalı sanırım
  3. Loading.....

Razer DeathAdder V2 Mini alınır mı?

onla yakın boyutta 1666884401 ama oyuncu mousesi olarak ben oynayamazdım onunla
  4. Loading.....

Razer DeathAdder V2 Mini alınır mı?

kanka biraz fazla küçük işte eğer elin çok küçükse sıkıntı cıkarmaz ama orta ise bile küçük kalır ona göre
  5. Loading.....

Bilgisayarım kendini kapatmıyor

bilgisayarım w11 bundan kaynaklı mı bilmiyorum ama kapat dediğim zaman kapanıyor olarak gözüküyor ancak açtığımda hala süre devam ediyor ve bu performansını bayağı gözlemlenebilir şekilde düşürüyor sürekli fan çalıştırıp ısınıyor ancak yeniden başlat dediğimde süre sıfırlanıp eskisi gibi düzgün...
  6. Loading.....

Okul için yazıcı önerisi

mürekkep püskürtmeli önermek biraz saçma artık 2 tane çıkarır sonra bozulur bence lazer alman en iyisi olur https://www.hepsiburada.com/laserjet-107a-lazer-yazici-4zb77a-pluscopy-tam-dolu-toner-p-hbv00000qhsue
  7. Loading.....

50 TL'ye 0.7 Uçlu Kalem Önerisi

biraz daha çıkıp direkt pensan al
  8. Loading.....

Kafa dengi yayınları zorluğu nasıl ?

40 seansta okyanus ortadır ona bakabilirsin
  9. Loading.....

başka öneri istersen söyleyebilirim ama ben biraz daha üst çözerdim her zaman zor olanları tercih ettim , ederim ama seviyeni bilmediğim için tam yorum yapamam
  10. Loading.....

kafa denginin 10. sınıf bazında fiziği başarılı en iyisi o 10 kimyada çap öneririm biyolojide de biyotik önerdiğim kitaplarda kimya ve biyoloji kolay fizik orta üst kaçıyor biraz daha kolay olsun dersen öğretme amacıyla alacaksan test okul çok basittir öğretir yani
  11. Loading.....

1, 1.5k ya bluetooth kulaküstü kulaklık önerir misiniz?

müzik için arıyorum telefonumla kullanacağım
  12. Loading.....

Yardım VALORANT PHANTOM SKİN TAVSİYESİ

champ > 1661533729 ben champions alırdım çünkü çok tok duruyor ve spektrum kadar cafcaflı değil :D
  13. Loading.....

Steam destek rezilliği

epic online oyunlar hariç güzel aslında siz de seversiniz
  14. Loading.....

Steam destek rezilliği

kartlarınızı hiçbir siteye kaydetmemek en iyisi veya şu para yatırınca çalışan kartlardan kullanmak lazım
  15. Loading.....

Steam destek rezilliği

bence bir soğuk su içsen iyi olabilir ama belli de olmaz :D
  16. Loading.....

Steam destek rezilliği

aga steamda saçma sapan bir şekilde bir anda hesaplar çalınabiliyor genelde böyle durumlarda steam sessiz kalmayı tercih ediyor
  17. Loading.....

Steam destek rezilliği

hocam böyle bir şey yok kusura bakmayın her sitenin bir açığı bulunuyor sürekli bu siteden böyle bir hata çıkmaz diyip kişiyi suçlu bulmanın bir manası yok
  18. Loading.....

Steam destek rezilliği

takas geçmişinden bulabilirsin hangi hesaba atıldığını nerde diye sorarsan da envantere tıkla takas tekliflerine tıkla ondan sonra orda takas geçmişimi görüntüleyi görürsün ordan bulabilirsin kimin hesabı olduğunu
  19. Loading.....

Test Kitabı Tavsiyesi

hemen bulayım 1659021744 https://ogm.eba.gov.tr/sinav burda mini deneme değil de genel deneme olanları çözebilirsin
  20. Loading.....

Test Kitabı Tavsiyesi

eğer yazıcınız varsa internette denemeler var yoksa da bir kırtasiyeye gidip alıp kendinizi denemenizi isterim hem kendinize göre plan oluşturursunuz hem istediğiniz üniversiteye göre kaç net artırmanız gerektiğini görürsünüz her halükarda işinize yarar
Top Bottom