Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

Yan Monitörde Video Açınca Ana Monitörün Hz'i Düşüyor

Yan monitörüm 1080P 60 Hz, ana monitörüm ise 1080P 165 Hz. Ana monitörüm Displayport ile bağlı, yan monitörüm ise Displayport to VGA dönüştürücü ile bağlı. Ekran kartım RX 6600. Öncelikle ekran kartının yetersiz gelmediğini belirtmek istiyorum çünkü videoyu 144P'de açsam bile aynı şey oluyor...
  2. Emir Aydın

Öneri 2300 TL'ye Razer Viper Ultimate+Dock Alınır mı?

Normal şartlarda bir fareye bu kadar para bayılmam ancak bir kere alayım uzun süre kullanırım diye düşündüm. Hem de yanında dock olduğu için sürekli şarj kablosuyla da uğraşmam dedim. Bunların yanında teknik özellikleri gördüğüm kadarıyla aşırı iyi. Konuyu açma sebebim bu fiyat bandında alınır...
  3. Emir Aydın

🔥Steam Kış İndirimlerinde Ücretsiz Bakiye Kazanmak🔥

2-3 dakikada yapacağınız işlemlerle 11 adet koleksiyon kartı kazanacaksınız. Bu kartların tanesinin değeri ise yazıyı yazdığım sırada 0.70 ve 1.10 TL arasında değişiyor. Siz bu işlemi yaparken fiyatlar arta da bilir azala da bilir. Ayrıyetten mağazaya girdiğimde ekstra olarak 1 koleksiyon...
  4. Emir Aydın

🔥Steam Sonbahar İndirimlerinde Ücretsiz Rozet Kazanmak🔥

Steam levelini arttırmaya çalışanlar için güzel bir fırsat. Bu tarz büyük indirimlerde genellikle böyle rozetler dağıtılıyor. Bir kaç dakikanızı ayırıp almanızı tavsiye ederim. Rozet size XP sağlar, Steam leveliniz arttıkça profilinizi güzelleştirebileceğiniz özellikler açılır. Hesabınız...
  5. Emir Aydın

Mavi Ekran Sadece Valoranta Girdiğimde Mavi Ekran Alıyorum

Durdurma kodu: SYSTEM_THREAD_EXCEPTİON_NOT_HANDLED Başlıkta da belirttiğim gibi sadece Valorant'a girerken oluyor. GTA 5 veya Battlefield 1 gibi ağır oyunlarda bile sıkıntı çıkmıyor ancak Valorant'ta neden böyle oluyor anlamadım.
  6. Emir Aydın

100 TL'ye Kulak Üstü Kablosuz Kulaklık Önerisi

Selamlar. :) Bütçe bir hayli düşük. Ancak kulaklık ders dinlemek için kullanılacak. Yani efsane basslara sahip bir müzik kulaklığı aramıyorum. Yine de bu bütçede en iyi ses kalitesine sahip olan kulaklığı arıyorum ancak bu tür kulaklıklar hakkında pek fazla bilgim yok. Aklımda hangisinin...
  7. Emir Aydın

3000 TL Telefon Önerisi

Selamlar :) Bir yakınım için öneri lazım. Oyun oynanmayacak, o yüzden mükemmel bir işlemci ve grafik birimi beklemiyorum ancak yine de çok kötü olmamalı. Onun dışında kamera, depolama, pil gibi etkenlerde en optimum telefonu arıyorum. Tavsiyeleriniz nelerdir?
  8. Emir Aydın

Yardım FIFA 21 Arkadaşla Girince Oyun Kolunun Çalışmaması Sorunu

Selamlar. :) Oyun kolumun modeli Logitech F710. Arkadaşımla 1 vs 1 maç yapmak istediğimizde odayı kuran kişinin kolu çalışırken odaya katılan kişinin kolunun oyun içerisinde çalışmıyor. Menüde vesaire kol çalışıyor ancak maç içerisinde oyuncuyu kol ile kontrol edemiyoruz. Bunun sebebi nedir...
  9. Emir Aydın

150 TL Gamepad Önerisi

Selamlar. :) Özellikle Forza Horizon 4 oynamak için 150 TL bütçede gamepad arayışına girdim. Konuya devam etmeden önce indirim sebebiyle sadece Hepsiburada'dan alışveriş yapabileceğimi eklemek istiyorum. Aradığım gamepadin titreşim hissiyatının iyi olmasını istiyorum, ayrıca R2-L2 tuşları...
  10. Emir Aydın

Rehber Steam Idle Master ile Para Kazanma

Forumda bir çok kişinin Idle Master'a merak saldığını fark ettim ve bunun için bir rehber hazırlamak istedim. Steam hesabınızda 5 dolarlık bir harcama yapmış olmanız gerekiyor, aksi takdirde kart düşürme özelliği açılmaz. Koleksiyon Kartları Nedir ve Ne İşe Yarar? Steam'de bir çok oyunda belli...
  11. Emir Aydın

400-450 TL Bütçeye SSD Tavsiyesi

Selamlar, yakın zamanda güncel bir sisteme geçtim ancak Hard Diskimin durumu berbat olduğu için ilk açılışta çok bekliyorum Bir SSD almaya karar verdim ancak bayadır SSD'leri takip etmiyorum. Biraz bakındım ve gözüme iyi gözüken SSD'leri not aldım Bildiğim kadarıyla aşağıya bıraktığım SSD'ler...
  12. Emir Aydın

🔥İndirim 5 Dakikada Nasıl Hepsiburada 10 TL Hediye Çeki Alınır? (Kampanya Bitti)

Selamlar, arkadaşım sayesinde haberdar olduğum bu kampanyadan sizleri de haberdar etmek istedim. Ben 10 TL'lik Steam bakiyesi aldım ve rahatlıkla bu işlemler toplamda 5 dakikamı aldı diyebilirim. :) Öncelikle bu 10 TL'lik indirim kuponunu 10 TL'den daha ucuz ürünlerde bile kullanabildiğinizi...
  13. Emir Aydın

🔥İndirim Aliexpress 1 Dakikada 52 TL'lik Ücretsiz Kupon Nasıl Alınır?

Uygulamada öylesine gezinirken bir kupona rastladım ve oldukça şaşırdım. :) Öncelikle bu kuponu almak için herhangi bir link paylaşımına ihtiyacınız yok, sadece 1 dakikanızı alacak bir işlem. Bu kupon 57 TL üzeri ürünlerde kullanılabiliyor ve kullanıldığı ürünün fiyatını 52 TL düşürüyor. Yani 57...
  14. Emir Aydın

Bir Miktar Moderatör müyüm?

Selamlar :) Evet saçma bir başlık ve konu içeriği ile karşınızdayım. Normalde bu tarz bir konu açmam ancak kırk yılda bir açmış olayım. Ekran görüntüsünde görüldüğü üzere üyeler listesinde kendi ismim üzerine geldiğimde "Moderatör Araçları" kısmına ulaşabiliyorum. Ancak bunun dışında herhangi...
  15. Emir Aydın

İnceleme 58 En İyi Cevap Hediyem: JD 610S

Selamlar :) Geçtiğimiz günlerde @Abdullah Hacıgül abi gecenin bir vaktinde bana klavye hediye ettiğini belirten bir konu açmıştı. Çok sevinmiştim ve merakla bu günü bekliyordum. Bu gün kargo elime ulaştı ve klavye artık elimde :) James Donkey markasının gayet güzel bir modeli olan 610S geldi...
  16. Emir Aydın

Exxen İçerikleri Belli Oldu!

EXXEN İçerikleri Belli Oldu! Acun Ilıcalı tarafından kurulan, yayın hayatına 1 Ocak 2021 itibarı ile başlayacak olan dijital içerik platformu EXXEN ‘de yayımlanacak olan içerikler belli oldu. Ücreti Ne Kadar Acun Ilıcalı, Reynmen ve Berkcan Güven ile yaptığı TikTok canlı yayınında platformun...
  17. Emir Aydın

🔥İndirim The Crew 2 Gold Edition Sadece 21 TL (Epic Games)

Selamlar :) Az önce fark ettiğim bu büyük indirimi sizlerle paylaşmak istedim. Epic Games'in kullanıcılara hediye ettiği 60 TL değerindeki kupon ile The Crew 2 oyununun Gold Edition'unu alabiliyoruz. Sadece oyun değil, özellikle Gold Edition olması sebebiyle böyle bir konu açma gereği duydum...
  18. Emir Aydın

Yaptığım Beat Sizce Nasıl Olmuş?

Selamlar :) @korelibey sağ olsun biraz bu işlerle uğraşmaya başladım. Eksikleri belirtirseniz bir diğer beat'de kulaklarınızı kanatmamaya çalışırım :D https://soundcloud.com/user-491940373/durdane
  19. Emir Aydın

Gördüğünüz Tüm Clickbait'leri Unutun

Evet başlıktaki gibi gördüğünüz tüm clickbaitleri unutun, aklınızdan çıkarın. Çünkü aşağıdaki videoya yer kalmalı. (Dislike atmayı unutmayalım :))
  20. Emir Aydın

MTB Bisiklet Yarış&Yol Bisikleti Olarak Da Kullanılabilir mi?

Selamlar :) Elimde bir Bianchi bisiklet var, modelini bilmiyorum ancak sanırım önemli değil, herhangi bir MTB bisiklet olarak düşünebilirsiniz. Hafif köy tarzı bir yerde yaşadığım için MTB bisiklet tercih etmiştim, yani tekerleri arazide gitmek için yapılmış. Ancak uzun süre asfaltta sürmem...
Top Bottom