Arama sonuçları: *

1. Emir Aydın

Steam Benden Fazla Para Alıyor

Döviz alım-satım arasındaki fark çok açıldığı için Google'a "Dolar" yazdığında çıkan sayıdan daha fazlasını ödüyorsun. Steam'in bir suçu yok diyebiliriz.
  2. Emir Aydın

İnceleme LOGİTECH DRIVING FORCE GT DİREKSİYON SETİ

G29 aslında düşünüldüğü kadar yüksek kalitede bir set değil. Evet çok güzel, kullanmıştım ve beni üzmemişti. Ancak örnek vermek gerekirse T300 gibi setlere geçtikten sonra, insana ben bundan önce oyuncakla oynuyormuşum dedirtiyor. Ki T300 de çok çok üst seviye bir direksiyon seti değil. Kısacası...
  3. Emir Aydın

Çözüldü✓ Direksiyon mu Gamepad mi?

Gamepad, direksiyon setinin verdiği zevki vermez. İmkanın ve hevesin varsa direksiyon seti tavsiye ederim. İleride dolabın üzerine kaldıracağın vakit gelirse ikinci elden satıp gamepade geçebilirsin. Direksiyon setlerinin piyasası hep sıcak oluyor, yani kısa sürede satarsın.
  4. Emir Aydın

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

Steam pazarından anahtar almayacaksın. Steam pazarından, almak istediğin anahtarın kutusunu alacaksın. Kutuyu aldıktan sonra oyun içindeki mağazadan o kutunun anahtarını alacaksın.
  5. Emir Aydın

Sizce CS 2'de Hile Kullananlarda Bir Artış Var mı?

Çok fazla oynamam ancak ücretsizken sadece 1 kere hile denk gelmişti. Ücretli olarak aldıktan sonra bir kere bile hile denk gelmedi, şüphelendiğim bile olmadı.
  6. Emir Aydın

Yardım Ryzen 5 5600 İşlemciden Hangi İşlemciye Geçmeliyim?

5800X3D çok pahalı, bence geçmek çok mantıksız. Son video bu konu hakkında.
  7. Emir Aydın

Ryzen 5 1600 İşlemci İçin Ekran Kartı Önerisi

AF ise RTX 2060'a kadar yolu var, değilse çok güçsüz kalır. 6000 TL bütçede bence en mantıklısı o işlemciyi satıp Ryzen 5 3600+RX 6600 almak olur. (İkinci el)
  8. Emir Aydın

Yardım Elimdeki Anakart İşlemci Ram Ne Kadar Eder ?

O halde elden alıcı bulman zor olabilir ama acelen yoksa deneyebilirsin, belli de olmaz.
  9. Emir Aydın

Acelen yoksa 4500'e de koyulabilir belki. Ederi o değil ancak şehir dışından parça başına +100 TL kargo ödeyip almaktansa elden görerek satın almak isteyen çok kişi oluyor. Tabi ki burada kalabalık bir şehirde yaşayıp yaşamadığın önemli. Acelen varsa dediğim gibi bence ederleri 3500, duruma göre...
  10. Emir Aydın

Piyasa fiyatları minimumda şu şekilde. Ryzen 3 2200G = 850 TL 2x8 3000 MHz CL15 = 1000 TL (CL15 olması sebebiyle belki biraz daha fazlaya gidebilir) Kutusuz A320 Anakart = 1500 TL Bu fiyatlara bakacak olursak bence üçünün toplam ederi 3500 TL. Ancak elden alma şartı olanlar daha yüksek fiyata...
  11. Emir Aydın

Ram tek modül mü?
  12. Emir Aydın

GTA 5 Online İçin Alınır mı?

Bence alınır ancak kişiden kişiye göre değişir. Ben arkaya müzik açıp 2 saat tek başıma araba süren birisiyim. Yorumumu ona göre değerlendir. :kizginpeepo:
  13. Emir Aydın

Ryzen 3 2200G Yerine Ryzen 5 1600 Alınır mı?

Ryzen 3 2200G'yi APU olarak kullanıp sonrasında harici ekran kartına geçenlere şiddetle Ryzen 5 1600 AF'ye geçiş tavsiye ediyorum. İkinci elde aralarında çok ufak bir fiyat farkı olmasına rağmen ciddi bir performans farkı mevcut. Ekran kartı tarafında RTX 2060'a kadar besler (2060 ile oyundan...
  14. Emir Aydın

Battlefield 5 Alınır mı?

Hatayı Google'da aratıp çözümüne bakabilirsin. Daha önce oynarken hata almadığım için konu hakkında bir bilgim yok. Google'da bulamazsan forumda konu da açabilirsin.
  15. Emir Aydın

Çözüldü✓ B450 Anakarta Ryzen 3 2200G Taktım Görüntü Alamıyorum

Bios güncellemeyi denediysen muhtemelen o işe yaramıştır.
  16. Emir Aydın

Çözüldü✓ B450 Anakarta Ryzen 3 2200G Taktım Görüntü Alamıyorum

Ekran kartının güç kablosu takılı değil. Takıp o şekilde dener misin? Ya da komple ekran kartını çıkartıp o şekilde görüntü almaya çalış.
  17. Emir Aydın

Ana Konu [REHBER] OKX TR Borsası ile 250TL Kazan!

250 dedi 260 verdi. Bunların kur fazla oynak, garanti olsun diye fazla fazla verelim dediler herhalde. :kizginpeepo:
  18. Emir Aydın

Battlefield 5 Alınır mı?

Bazı haritalar DLC ancak onun dışında online için para ödemeye gerek yok.
  19. Emir Aydın

5000 TL İkinci El Direksiyon Seti Önerisi

Şu anda 5500'e G27 ilanı mevcut, bütçen 5000 olduğu için önermek istedim. Ortadaki korna tuşu çok mühim değil ancak bahsettiğim kulakçık tuşlarının basmaması veya çift basması oyunda vites atamamaya veya bir anda 2 vites yükseltmeye sebep olabiliyor. Dolayısıyla da önemli bir sorun.
  20. Emir Aydın

5000 TL İkinci El Direksiyon Seti Önerisi

Başlangıç için DFGT güzel bir tercihtir. Sadece bir kaç sorunu olabiliyor onlara dikkat et. Ortadaki ışıklı tuşu basılı kalabiliyor, bendekinde oluyordu mesela. Bir de arkadaki kulakçık kısmındaki tuşlarda arada bir basmama ya da çift basma sıkıntısı olabiliyor, bu kronik bir sorun diye...
Top Bottom