Arama sonuçları: *

• Users: Enis_53
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Amd a8-6410M işlemci intelin hangi işlemcisine denk

Amd A8-6410 işlemci intelin hangi işlemcisine denk. Biraz araştırdım i5 diyorlar ama hangi nesil i5 e denk. Yardımcı olursanız sevinirim.
  2. E

Ps4 mortal kombat 11 türkçe yama yapmak

Merhaba arkadaşlar ps4 için mortal kombat aldım bugün. Oyunun story modunu anlayamadığım için Türkçe yama yapmak istiyorum. Okuduğum bir kaç yerde yama yapabilmek için cihazın kırık olması gerektiği yazıyordu. Cihazı kırmadan nasıl Türkçe yapabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.
  3. E

windows kurmak için boot menüye girmek

merhaba arkadaşlar. bilgisayarı formatlamam gerekiyor fakat boot menüye giremiyorum f12 basıyorum dıt dıt dıt diye ötüyor bişe olmuyor f2 ye basınca da aynısı oluyor. Bilgisayar şu an 32bit bunu da 64bit yapmam gerekiyor ramini yükselttim. dikkat etmem gereken bir şey varmı ve boot menüye nasıl...
  4. E

flash oyunu değiştirme

Merhaba arkadaşlar. Elimde bir tane bilgi yarışması oyunu var. Bunun sorularını nasıl değiştirebilirim. Biraz araştırdım flash düzenleme programları ile sanırım yapılıyormuş. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. E

Kim milyoner olmak ister oyunu yapmak

Merhaba arkadaşlar. Matematik proje ödevim var. Benim kim milyoner olmak ister tarzında bir oyun yapmam gerekiyor. Hazır yapılmış bir oyun buldum onun sorularını değiştirmek mümkün mü? Eğer soruları değiştirebiliyorsak nasıl yapılıyor? Bu konularda pek bir bilgim yok. Biraz araştırdım flash...
  6. E

Yardım Apple hızlı şarj adaptörü orijinal olduğu nasıl anlaşılır

Merhaba arkadaşlar. 2. El Apple hızlı şarj adaptörü alıcam fakat orijinal olup olmadığı konusunda biraz şüpheye düştüm. Bunu nasıl anlayabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim
  7. E

IOS İphone 11 pil sağlığı 5 günde %1 düştü

Merhaba arkadaşlar. İphone 11 cihazımın pil yüzdesi 2 ayda %1 düşerek 99 a gelmişti. Bu olay yaşanalı 5 gün olmasına rağmen bugün pil yüzdem %98 oldu. Telefonu şarjda kullanmadım, 20 ile 80 arasında şarj ettim. Hiç yormadım. Arkadaşım şarjda kullanıp sürekli oyun oynamasına rağmen 7 ayda %97 ye...
  8. E

IOS İos arka planda uygulama çalıştırma

Merhaba arkadaşlar. İos a yeni geçtim android kullanırken rahatlıkla bi uygulamayı arka plana atıp o orda çalışırken ben başka uygulamayı kullanabiliyordum ama iOS da yapamıyorum. Mesela eba da canlı ders dinlerken whatsaap a falan girince dersten atıyor direkt. Bunu düzeltmenin bir yolu...
  9. E

IOS İphone 11 almayı düşünüyorum...

Merhaba arkadaşlar. Uzun uğraşlar sonucu para biriktirdim ve telefon almam gerekiyor. İphone 11 almak istiyorum. Telefonu uzun yıllar kullanacağım için 64 gb modelin yetersiz olacağını düşündüm. 128 mi yoksa 64 gb mı almalıyım ona göre biraz daha para biriktirmem gerekiyor. Başka önerileriniz...
  10. E

Yardım 5000-8000 leptop önerisi

Bilgisayar almam gerek bütçem en fazla 8000. Öğrenciyim bu yüzden laptop alıcam macbook almayı düşünüyorum ama kararsızım. Tavsiyelerinizi bekliyorum.
  11. E

5000-8000 arası laptop

Merhaba arkadaşlar. Öğrenciyim, bir laptopa ihtiyacım var. 5000-8000 TL arasında laptop önerirseniz sevinirim. Laptopu uzun yıllar kullanacağım , kütüphane cafe gibi yerlerde de kullanacağım için bataryası iyi olsun , macbook almayı düşünüyorum ama tam karar veremedim yardımcı olursanız sevinirim.
  12. E

8000 TL telefon önerisi

En fazla 8000 TL fiyatında telefon önerir misiniz?. Lütfen önerdeğiniz cihazı neden önerdiğinizide yazın.
  13. E

İnternet sağlayıcı önerisi

Eve internet bağlatıcaz. Max. 100 TL indirme hızı ve internet hızının yüksek olması baya önemli. Konumuma göre değişiyormu bilmiyorum ama belki işe yarar Trabzon Akçaabat.
  14. E

Monitör Pc ( all in one ) Öneri

Selam dostlar. Online eğitim için bir monitör pc (all in one) almayı düşünüyorum bütçem 5000-5500 arası. Alacağım bilgisayarı uzun yıllar kullanmayı istiyorum. Son olarak sizce monitör pc mi almalıyım yoksa toplama pc mi (monitör dahil) önerilerinizi bekliyorum toplama önerirseniz de lütfen...
Top Bottom