Arama sonuçları: *

1. Mert Özkaya

Yeni motosiklet aldıktan sonrası hemen uzun yola çıkılır mı?

Aynen 🤣🤣🤣🤣
  2. Mert Özkaya

Sen bana radyal teli mi öğretmeye çalıştın?.d Sen kimsin bana cahil diyorsun dostum hayırdır bu yürek nedir. Karşındakini tanımadan etmeden büyük laflar etme bence. Radyal tel neymiş, fitil hiç değişmemiş falan filan şehirlararası yolda tekerin patlayınca sen 3 4 saat çekici beklemeyi...
  3. Mert Özkaya

Gereken psı değerinin altında basarsan hiç bir şey olmayacağını biliyorsun. Aydınlanan sen misin ben mi acaba bi arada kaldım. 2007 kaynaklı bir yazıyı göstermende ayrıca trajikomik. 2007 üretilen lastikler üretilen fitillerle şimdi ki arasındaki bir çağ kadar fark olduğunu söylememe gerek yok...
  4. Mert Özkaya

Senin sırt çantası kullanmaman başka kimsenin da kullanmayacağı anlamına gelmez. Evet çantayla gezerim her zaman bende böyle seviyorum, sen kullanmayı sevmiyorsun. At gözlüğünü bir kenara bırakmanı tavsiye ederim. Avadanlık çoğu motorda yetersiz kalabiliyor. Ayrıca hayatımda hiç çekici ile...
  5. Mert Özkaya

D En tecrübeli motorcu en iyi motorcu sensin kardeşim. Başta kim demiş sıfır motor sorun çıkarır diyen de sensin. Hocam çin malı motor sıkıntı çıkarmaz demiyorum diyen de sensin hangi cümleni ciddiye alsın konu sahibi?.d Fitilin kalıcı bir çözüm olmayacağı, geçici süreliğine gerekli yere kadar...
  6. Mert Özkaya

Kardeşim ben kaç yıldır motor kullanıyorum her türlü olayı da gördüm her türlü sıkıntıyı her türlü kazayı da sen bi rahat ol. İki seçenek sunmuş 150 ve 200cc demiş bende 150cc tavsiye etmedim 200cc daha iyi olur sabit devirler için çünkü 100 km hızla giderken 150cc motor 200cc motordan daha...
  7. Mert Özkaya

Dostum sen şakamatik misin. Adamın hangi motoru alacağını veya hangi motorları almayı düşündüğünü nerden biliyorsun. Çok bilmiş gibi yorum yapma adamın bütçesi belki japona yetmiyor? Belki hindistan belki çin malı bir sıfır motor alacak? Neye dayanarak böyle bir yorum yapabiliyorsun gerçekten...
  8. Mert Özkaya

Motoru çok yormadığın sürece hiç bir sorun olmaz fakat yanına gerekli aletleri almanı tavsiye ederim. Motor araba gibi değil bir çok sorun çıkarabiliyor sıfır olsa da. 150CC ile 200km yol gitmeni tavsiye etmem. Max 120 130 basacak bir motor ve en az 90 100 ile gideceksiniz bundan dolayı motor...
  9. Mert Özkaya

Ekran Kartı Karşılaştırma Sitesi Yapıyorum!!!

Siteler genelde karşılaştırmayı bir kod üzerinden yapar hangisinin puanı daha iyiyse onu daha iyi olarak gösterir. Amd veritabanım bitti desem yeridir ve bunu hazırlamam tam 1 buçuk ayımı aldı. Tabi ki günün 24 saati bununla uğraşmadım fakat çok sağlam bir veritabanı oluşturmak için elimden...
  10. Mert Özkaya

Tamamen özgün olsun istiyorum:hackerman:
  11. Mert Özkaya

O detayı karşılaştırma yapıldıktan sonra sağ tarafta olacak bir artı butonu ile" ekran kartı ekle" şeklinde yapmayı düşünüyorum.
  12. Mert Özkaya

Dediğim gibi şu an sadece çalışmasını sağlayacak şekilde bir taslak. Daha çok eklenti ve tasarımda yenilemeler olacak elbette.
  13. Mert Özkaya

Fikrini belirttiğin için teşekkür ederim. Dikkate alacağım:)
  14. Mert Özkaya

Merhaba dostlar uzun zamandır forumda aktif değilim. Gerek şartlar olsun, gerek işler olsun pek ilgilenemedim. Bir proje üstünde çalışıyorum. Bu proje doğru ve net bilgilerle karmaşık olmayan bir ekran kartı karşılaştırma sitesi. Elbette bunun bir çok alternatifi mevcut fakat bu kaynakların...
  15. Mert Özkaya

125cc a1 ehliyet başlangıç motoru önerisi

İkisi denk motorlar bile değil dostum.d
  16. Mert Özkaya

Başlangıçta racing önermem, nedeni ise manevra kabiliyetinin düşük olması. Naked'a nazaran gerçekten manevra kabiliteyi çok sınırlı. Ani refleks gerektiren yerlerde tecrüben yoksa sağ sola yatırır bir yerlerini kırarsın. O yüzden her zaman naked'la başlanmasını öneririm ben. Masraf konusuna...
  17. Mert Özkaya

9 ay Drift L kullandım önerir miyim evet öneririm. 125 piyasasında gerçekten güzel motor ama tabi ki eksileri var. Fiyatta sıkıntı yok demişsin hiç çin malına bulaşma derim. Bir ton masraf çıkartıyor. MT-125 / Duke 125 modellerine göz atabilirsin.
  18. Mert Özkaya

İnceleme Lenovo Y Legion Stereo Kulaklık İncelemesi

Maalesef bozuldu iade ettim. Değişim isteyebilirdim ama iade etmeyi tercih ettim. Yine de önerir misin derseniz 300 liraya gayet iyi bir kulaklık. Bozulmadığı sürece.d
  19. Mert Özkaya

10K Laptop Önerisi

https://www.amazon.com.tr/dp/B0C5HNRD4M/ref=asc_df_B0C5HNRD4M1687653000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0C5HNRD4M&linkCode=asn Böyle bir model buldum. Ekranının IPS olması dikkatimi çekti. Acer veya bunun arasında kaldım sence?
  20. Mert Özkaya

10K Laptop Önerisi

Pahalı evet biraz göz attım fiyatlar uçmuş. En F/P attığın model gibi duruyor.
Top Bottom