Arama sonuçları: *

• Users: mutlu pide
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. mutlu pide

Vergisiz telefon alırken kartın başkasının üstüne olması

Kart başkasının üstüne olsa oluyor mu? Annenin üstüne babanın üstüne falan?
  2. mutlu pide

CS:GO sesler buğulu geliyor

Sadece CS'de sesler buğulu ve derinden geliyormuş gibi oluyor. Oyunun ana ekranında açılan Blast.tv yayınında bile sesler normal. Ses geliştirmelerini aç ayarını kapatınca düzeliyor ama öyle bazı sesler kısık bazı sesler yüksek oluyor. Mesela ayak sesi benim atış sesim az gelirken hs yemek ve C4...
  3. mutlu pide

Steam kar ettiren oyun önerisi

Elimde 7 TL var ama çok oyun öneriniz varsa arttırabilirim. Ayrıca hentai oyunu olmasa güzel olur profilde onlarda hentai oyunu olsa hoş durmaz ama zorunlu değil. Öneri alabilir miyim?
  4. mutlu pide

Windows 11 çok yavaş

Program falan açmaya çalışsam 30-40 saniye sürüyor. Windows 10'da 2-3 saniye maks sürüyor. Program kurma daha da beter normalde 5 saniyede kurulan programlar Windows 11'de 1-2 dakikada kuruluyor bir de program 10 mb falan bir de oyun yüklerken ne olur. Neden böyle? Şu an 10 yüklü ama çözümü...
  5. mutlu pide

The Witcher 3 249 TL oldu

Yorum yok. https://store.steampowered.com/app/292030/The_Witcher_3_Wild_Hunt/
  6. mutlu pide

WISP vs evrensel yineleyici vs AP modu

Bu modların ne farkları var ve hangisini kullanmalıyım?
  7. mutlu pide

Asus TUF FX506LHB-HN323 alınır mı?

https://www.hepsiburada.com/asus-tuf-gaming-fx506lhb-hn323-intel-core-i5-10300h-8gb-512gb-ssd-gtx1650-freedos-15-6-tasinabilir-bilgisayar-p-HBCV000028VLR2?magaza=Hepsiburada&v=1.72.8&wt_pc=akakce.c.k.pc İndirim bekleyip başka mı almalıyım yoksa bu iyi midir?
  8. mutlu pide

Dolandırıcı nasıl kandırılır?

Steam'den hesabı çalınan biri bana mesaj atmış işte senin isminde ve profil fotonda biri benim karambiti almış ama para gelmemiş. Ben de seni reportladım ama sen değilsin ondan modla görüş diyor. Şu an modla görüşüyorum ne diyeyim?
  9. mutlu pide

Comnet modem veriyor mu?

Veriyor mu? Vermiyorsa Tenda F3 routerım var onu kullanabilir miyim? 1655396048 @alpolojix
  10. mutlu pide

YouTube Vanced'in devamı niteliğinde alternatif geliştiriliyor

ReVanced diye bir grup, Vanced'in kapatılmasına karşılık onun yerini alacak bir program geliştiriyor. https://github.com/ReVancedTeam Gelişmeleri Discord sunucularından tekip edebilirsiniz. Sizce tutar mı?
  11. mutlu pide

Microsoft, Activision Blizzard'ı 68,7 milyar dolara satın alıyor

Microsoft, az önce paylaştığı sürpriz açıklamayla birlikte oyun dünyasının dev ismi Activision Blizzard’ı satın alacağını açıkladı. Satın alım miktarının 68,7 milyar dolar olduğu belirtilirken, işlemlerin 2023 mali yılında tamamlanmasının hedeflendiği ifade edildi. Ve muhtemelen de satın alınca...
  12. mutlu pide

Rehber Steam oyunlarındaki ücretli DLC'leri ücretsiz oynama (CreamAPI)

Öncelikle 2 tane dosyaya ihtiyacımız olacak. CreamAPI ve Auto CreamAPI. Linkleri vermek yasak o yüzden kendiniz bulmanız gerek maalesef :kizginpeepo: Programı kullanmadan önce .NET 5.0 Runtime kurmanız gerekecek. Link: https://dotnet.microsoft.com/en-us/download/dotnet/3.1/runtime ("Run...
  13. mutlu pide

DA Forum haberler kısmı Technopat tarzı olsun

Yani demek istediğim Technopat'da haberlere basınca technopat.net sitesi yerine önce haberin bir kısmının yazdığı konu açılıyor sonra da devamı için linke gitmemiz gerekiyor. donanimarsivi.com sitesinde yorumlar kısmı boş kalırsa en azından forumda haberler hakkında bir şeyler yazabiliriz...
  14. mutlu pide

iOS/ipadOS mu Android mi? Ve neden?

İlginç bir şekilde bu konuyu forumda göremediğimden açmak istedim. Hangisi ve neden? Bence Android. Param olsa iOS da alırım ama Android'e de hayır demem. Çünkü iOS, Android kadar kişileştirilebilir değil. ROM atmayı pek severim ama iOS'da yok. Root olayı da yok iOS'da. Jailbreak var ama root...
  15. mutlu pide

balenaEtcher Pro tanıtıldı (cihaz, üyelik değil)

Üstünde birçok cihaz için bir çok port var ama bizim işimize yarayacak olan USB'lerden 16 adet var. Ama genişletici tarzı bir aksesuarları var ve 160 adete kadar çıkabiliyor. Temel amacı da aynı yazılımın yaptığı gibi USB ve diğer cihazlara bir şeyler yazdırmak. Ama biraz şatafatlı bir şekilde...
  16. mutlu pide

Geçici Ücretsiz SteelSeries GG ile ücretsiz 3 aylık Discord Nitro

Konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama istediğim ön ek bu kategoride var. SteelSeries marka cihaz gerektirmez ama SteelSeries hesabı gerekebilir. Tek yapmanız gereken SteelSeries GG indirip, hesabınıza giriş yapıp Moments sekmesine gelip Moments'i açmak. Sonrasında 3 aylık Nitronuzu...
  17. mutlu pide

RTX 3090 Ti (24 GB) 27 Ocak'ta, RTX 3070 Ti (16 GB) 11 Ocak'ta tanıtılacak

Yazacak pek bir şey bulamıyorum. Çünkü söyleyecek tek şey özellikleri. O da kaynakta yazıyor. Ayrıca kaynakta 3080 12 GB için yayınlanma tarihi kaynağı arandığı da yazıyor. Ne düşünüyorsunuz...
  18. mutlu pide

Ana Konu Profil Fotoğraflarına Noel Şapkası Ekleme Etkinliği / 2021 - 2022

Hazır yılbaşı yaklaşıyorken 2020'de de yaptığımız gibi profil fotoğraflarımıza yılbaşı şapkası takalım. Asıl ismi noel şapkası ama olsun. Profil fotoğrafınızı atın, ben veya gönüllü arkadaşlar şapka eklesin. Konuya beklediğimden fazla ilgi geldiğinden şunu eklemek istiyorum. photopea.com...
  19. mutlu pide

e-Devlet'teki ev adresi gerçek hayattakinden farklı

Kısaca e-Devlet'de farklı, gerçek hayattaki adres farklı (ev adresi). Altyapı sorgulama sitelerine girdiğimde evin asıl adresi çıkmıyor. e-Devlet'teki adres çıkıyor. Ama Hepsiburada gibi sitelerde asıl adresi yazınca da sorun çıkmıyor. Yeni ISS'ye geçeceğiz ama hangi adrese güvenelim?
  20. mutlu pide

Valve, Steam Deck'te Steam Deck'e özel (exclusive) oyunlar olmayacağını belirtti

Steam Deck'in sıkça sorulanlar sayfasında; "Valve, Steam Deck'e özel oyunlar istiyor mu? Hayır, bu bize pek mantıklı gelmiyor. Zira bu bir bilgisayardır ve oyunları da tıpkı bir bilgisayar gibi çalıştırmalıdır." diye belirtilmiş. Sizce iyi bir karar mı?
Top Bottom