Arama sonuçları: *

• Users: -xerby
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. -xerby

4060-4060ti-4070 karsılastırma

5600 var bende yanında 4060 var su anda param var zotac 4060ti indirimde 15bin sizce alınır mı yoksa biraz daha ekleyip 4070 mi alınır aralarında cok fark var mı
  2. -xerby

Laptop önerisi 18-20k

Kız arkadaşıma alıcaz oyun oynamak için almıyor uzun ömürlü iş görücek bi laptop olsa yeter önerisi olan varsa sevinirim
  3. -xerby

Klavye önerisi max 1.5k

https://shop.connectgame.com.tr/products/xtrfy-k4-rgb-si%CC%87yah-turkce-mechanical-gaming-keyboard bunu almayı düşünüyorum bilgisi olan var mı
  4. -xerby

Glorius model 0 wireless alınır mı

2. el buldum uyguna sizce alınır mı fps oyunlarında nasıl
  5. -xerby

Msı b450m-a pro max ram yardımı

Beyler bu anakart var 4133mhz ram gösteriyor fakat ocde normalde 3200galiba bende su an iki tane 3600mhz 8gb var bunlar da 3200den mi çalısıcak ve , değiştirip 2 tane 16 alayım diyorum 3200mhz nasıl olur
  6. -xerby

bu sisteme 1 tane daha m2 takabiliyor muyum

Bu sisteme bir tane daha m2 takabilir miyim.
  7. -xerby

Çözüldü✓ 5600 için kule tipi önerisi

şu sıvı soğutmayı da buldum ama bu mu alınır kule tipi mi bilemedim
  8. -xerby

İtopya yeni hazır sistem özelleştirme yardımı

Bu sisteme 1 tane daha 500 gb m2 takabilir miyim yoksa direkt 1tb mi takmam gerekçyor
  9. -xerby

Çözüldü✓ 26kya hazır sistem tavsiyesi

dai5i kacırdım yakın zamanda sıstem cıkartıcak olan var mı beklıyeyım
  10. -xerby

Wireless Adaptörde Bluetooth Açılıyor mu?

Bilgisayarıma bluetoothla bir şey bağlayamıyorum bluetooth adaptör alıcaktım fakat bana wireless adaptör de lazım eğer wireless adaptör kullanınca aktif oluyorsa bluetooth sadece onu alayım
  11. -xerby

Xbox one s kolunu pcye bağlayamıyorum

bluetooth modelli xbox one s kolu aldım fakat bilgiyarımda bluetooth'u açamıyorum bluetooth adaptör alacagım fakat şimdilik. kablo ile bağlamak istiyorum kime sorsam direkt kablo ile bağlayınca çalışır diyor fakat çalısmıyor yardım edebilecek olan varsa cok sevinirim
  12. -xerby

Wireless adaptör önerisi

Hepsiburada sitesinde olursa daha iyi olur 150tlye kadar param var
  13. -xerby

T6 montajı hakkkında

Araştırdım biraz ama amd işlemcilerle biraz zor oluyormus yanlıs yapmak istemiyorum yardımcı olucak biri varsa ilgilenirse sevinirim
  14. -xerby

Da3 sistemime 2. 500gb ssd alacagım önerileriniz

Da3 sistemime 2. 500gb ssd alacagım önerilerinize açıgım gaming gecesinden alacagım varsa şimdi alabilirim
  15. -xerby

Da sistem 3 güç kablosu sorunu

Bilgisayarın güç kablosuju takarken tttzzt diye ses geliyor nasıl acıklayayım bilemedim taktıktan sonrada ince bir zzzzz sesi gelmeye devam ediyor bir sorun mu var
  16. -xerby

r5 3600 için fan önerisi

Link atarak önerirseniz çok sevinirim t6 ultra düşünüyordum bulamadım stok kalmamıs beklemeli miyim yoksa baska bir tane almalı mıyım önerilerinizi bekliyorum agalar
  17. -xerby

T6 ultra siparişim kırık geldi

t6 ultra almıştım bugün elime ulaştı gelen ürün bu şekilde şaka gibi ya
  18. -xerby

r5 3600 için fan önerisi

agalar 150-200tlye kadar bütcem var soğutucu önerilerinizi beklerim
  19. -xerby

vga monitörüm için dönüstürücü önerisi

vga cıkıslı monitörüm var 1660s ekran kartı aldım yeni olmadığı için dönüştürücü alacagım uygun fiyatlı önerebileceginiz var mı
  20. -xerby

Da3'ün yanında bu monitörü almalı mıyım

1599324757 1200tlye düşüyor
Top Bottom