Arama sonuçları: *

• Users: cLarq
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. cLarq

Araba km ne kadar yakmış bakabilir misiniz.

Depo ışığı yandığında 400tl lik mazot aldım litresi 42.04tl idi 9.514lt aldım. araba km si 334787 km idi. Şimdi depo ışığı yandı ve araba km si 334923km yardımcı olabilirmisiniz km ne kadar yakmış ve ya 100km de
  2. cLarq

2006 albea 1.3 multijet şanzıman revizyon fiyatı ?

Belki sanayiden bir abimiz kardeşimiz mevcuttur. Albea 1.3 şanzıman revizyon ücreti ne kadardır acaba tahmini olan veya fiyat bilen varmıdır.
  3. cLarq

Km/l tüketimi hakkında yardım rica.

Yol bilgisayarında 2 adet km/l bölümü var ve ikisede çok değişken anlatamadım hangisi yakıt tüketimini ifade ediyor acaba.
  4. cLarq

Mediamark Veya Teknosa'dan 12 Bin Altı Telefon Önerisi

Hanımın teli bozuldu yaptırdım 2 gün sonra ekranı kırıldı. Benım istediğim bu 2 mağzada 12bin altına peşin fiyatına 12 taksit ile ne almalıyım acil öneri lazım.
  5. cLarq

Borlease Otomotiv A.Ş. Halka Arz oluyor ama Garanti'de bulamıyorum kodu.

Borls Bugün halka arz oluyor ama garantide bulamadım bilgisi olan varmı.
  6. cLarq

Türktelekom ax1800 verdi ama ben tenda v300 kullanmak istiyorum mümkünmüdür ?

Evet soru başlıkta yardımcı olabilecek varmı.
  7. cLarq

Hp G6-2176ET Model Leptop için acil Wifi Card önerisi.

Arkadaşlar Hp marka leptop var durmadan wifi kopuyor. Wifi3 galiba 30mbps yukarısı görmüyor. Evimde 100mbps net var. Wifi cardını değiştirmek istiyorum yardımcı olabilirmisiniz.
  8. cLarq

Netflix zam geliyormuş 🤗

Netflix yeni tarifeler.
  9. cLarq

Ekim Ayında Telefon Kayıt Ücretine %50 Zam İddiası

:trpeepo: Heyyy türko geçmiş olsun TR şartları ve Tr sınırları içerisinde yetim öksüz kalmak nasıl duygu.
  10. cLarq

Wifi4 yongalı Cihaz wifi6 modeme bağlanırmı.

Arkadaşlar elimde Intel® Compute Stick STCK1A32WFC var içinde Z3735F cpu var bu cpu içinde wifi4 var. Bende Türktelekom bağlattım evime ve wifi6modem getirdiler. Eskiden evmde Atlantisnet vardı o modem bağlanıyordu sorun yoktu. Şimdi wifi6 modeme bağlanınca pc kitleniyor. Benım modem wifi6 üst...
  11. cLarq

2GB Ram - 32Gb Ssd - Pc için Stabil Win10 Lazım.

Arkadaşlar merhaba elimde 2gb ram ve 32gb ssd'li çubuk pc var. İçinde Win10 yüklü son sürüm ama kasıyor. Sizlerden ricam illa Win10 olucak diye bir şey yok ama sevdiğim çin bu çubuk pc kasmadan sadece Youtube ve İnternetten netflix ve film izlemek için kullanılcak. Bana en hafif en yokmuşcasına...
  12. cLarq

Bu şarj adaptörleri yükseten düşüğe sıralayabilirmisiniz.

Telefonu şarj etmesi açısından yüksekten düşüğe sıralaya bilirmisiniz.
  13. cLarq

🔥🔥🔥 Salı Günü Benzine 2.11₺ zam hayırlı olsun.

Pazartesi gecesinden sağda solda kuyruklar oluşur nasıl iyi mi? böyle :D fdmgnkdjfgndf
  14. cLarq

Salı günü motorine zam gelmesi bekleniyormuş :)

Hadi hayırlısı 2-3₺ dir inş.
  15. cLarq

220K YA Chevrolet Kalos 1.2s Alınır mı ?

Alınır
  16. cLarq

Bayram için tatil ziyarete gideceklere geçmiş olsun.

Dün gece 7 saatlik telefon görüşmesi sonucu 4 adet perşmebe gidiş 4 adet pazar dönüş bileti zar zor buldum.
  17. cLarq

Son kalem yıkıldı. Atlantis net %100 zam yapmış :(

Hali hazırda 1 seneye yakındır Atantis net kullanıyordum ve sorunsuz sıkıntısızdı 50-50e 100tl ödüyordum. Paketlerin min. 100-100 yapmışlar ve Fiyatlarını da 200₺ sabitlemişler. 1000-1000 e Paket içinde 300₺ istiyorlar. Hali hazırda 200₺ verip 100-100e almaktansa +100₺ daha ekleyip 1000-1000...
  18. cLarq

Son kale Netflix Yıkıldı. %39.40 Zam geldi.

Anladığım kadarı ile forumun %90 Aile ile yaşayıp çalışmıyor ya da çalışacak yaşta değil. Bu yüzden bu zam öncesi fiyat bile yüksek gelmiş. Netflix Türkiye, abonelik ücretlerine zam yaptı. Temel Plan: 45,99 TL'den 63,99 TL'ye Standart Plan: 69,99 TL'den 97,99 TL'ye Özel Plan: 93,99 TL'den...
  19. cLarq

4. Fiber Geldi :)) Binama 1 gecede 4. Fiber geldi alırım bir Hayırlı olsun.

Hali hazırda Atlantis 8-9 aydır kullanıyorum memnunum kayıpsız ping siz sağlam net verebiliyor. Dün akşam Türktelekom kutu koydu. 2hafta sonra Superonline kutuları konuluyor. Benim kafam karıştı galiba oyumu AKP ye vereceğim.
  20. cLarq

🔥İndirim Komili Ayçiçek Yağı Dar Ağız, Pet Şişe, 4 Lt - 103.90₺

Dün ürün 150 iken 50tl kod gelmişti. Bugün 133.90 düşmüş ve 30tl lik indirim kodu gelmiş gene Toplamda 8 Lt yağ ve Lt si 25Tl ye gelmiş oldu.
Top Bottom