Arama sonuçları: *

• Users: Metehann.
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. M

hoi4 bayrak gözükmüyor ve harita sorunu

gördüğünüz gibi böyle bir sorunla karşılaşıyorum dosyaları doğruladım ve oyun orjinal nedeni nedir ve çözümü nedir
  2. M

Valorant logitech g hub ban yedirirmi?

makro kullanmıcam oyun bunu tehlikeli yazılım olarak algılayp bana atarmı ?
  3. M

cs go rankım ne zaman silinir

cs go ya yaklaşık 23 gün giremicem bunun sonunda rankım sifırlanırmı ? kaç gün sonra sıfırlanır
  4. M

valorant hata kodu val 29

:( Allahım sabır ver oyunu silip yükledim pc yi yeniden başlattıp ama olmuyo oyuna girince maç a giricem ama ajan seçme ekranı bembeyaz cs de flash yemişsiniz gibi düşünün çözümü varmı izlediğim videolardan bi tanesinde güncel bi yorum ve cevaplar bende cevap verdim sunucularda sorun var...
  5. M

discorddaki linkleri opera gx tarayıcıdan açma

arkadaşlar mesela bi youtubede video linki atıldı ona tıklayınca chromeye gidiyo onu otomotik olarak opera gx ten açma yolu varmı mesela bi sw nin youtube videosu bildirimi geldi ona tıklayınca youtube chrome yerine operadan açma bi yolu varmıdır
  6. M

cs go da hata alıyorum

çözümü nedir
  7. M

Valorant hata kodu 40 alıyorum

oyuna giremiyorum nededni nedir
  8. M

Valoranta her girdiğimde ayarlar sıfırlanıyor

sorunum başlıkta bunun sebebi nedir croshair falan gidiyo hep tuş atamalarıda sıfırlanıyor
  9. M

bu monitör alınır mı?

Dell 23,8" S2421HN 4Ms 75Hz FullHD Free-sync HDMI IPS Monitör alınır mı? https://www.vatanbilgisayar.com/dell-23-8-s2421hn-4ms-75hz-fullhd-free-sync-hdmi-ips-monitor.html
  10. M

bundan sonra 6k ya i3 9100f koycaz (!)

bahane her şey dahilmiş. yorumlardada agresiflik var. yazılmış yok küfür ettirtme falan. hadi işlemciyi geçtim ekran kartına bak. bu konuyu sırf araştırmayanlar için açıyorum. böyle para tuzaklarına düşmeyin. zaten videodaki adam raştırmamış tutturmuş itopya itopya yazık...
  11. M

Logitech G G203 Lightsync beyaz kir tutarmı

rengi beyaz olunca korktuğum şey kirlerin belli olması elimde orta boyutta sorun olurmu
  12. M

forumda sevdiğniz ama ban yiyen kişi

forumda sevdiğniz ama ban yiyen kişi varmı
  13. M

Çözüldü✓ i7 7700k 2. el kaça satılır satılan paraya hangi işlemciğ alınır

7700k kaça gider artan paraya ne alınır
  14. M

bu sistemle video veya yayın yapacaksam hangi ayarlarda olmalı verim alabilirmiyim

ryzen 3 3100 zotac gtx1660 super 16gb ram 3000mhz 8x2 b450m s2h 500gb samsung evo ssd hangi ayarlarda yapmalıyım gta 5 rp cs valo yapcam genellikle ekran kartından almayı düşünüyom 720p 60fps kurtarırmı ?
  15. M

benim kullanım amacım r5 2600x mi göre yoksa r3 3100 e mi göre (benim için)

benim için hangisi önemli 2600x mi 3100 mü video olcak yayın olcak ama bunları ekran kartım olan zotac gtx 1660 superden yapıcam yani işlemcim oyuna bincek hangisi benim için cebimde azcıkta olsa para kalmasınıda istiyom oyun parasıda çıksın oynıcağım oyunlar ve programlar nvidia shadowplay...
  16. M

zotac gtx 1660 super sorunlumu

arkadaşlar herhangi bi sorunu varmı içime kurt düştü bunu lasamı almasammı diye soğutması falan nasıl kasa xigmatek beast bidebişey sorcam driver konusunda bunun driverini nvidia danmı yüklicem ?
  17. M

1ms ve 4ms farkı hissedermiyim

aradaki farkı görebilirmiyim iki monitörde 75hz genellikle cs go valorant cod warz gta 5 gibi oyunlar oynıcam.
  18. M

bu sistem 720p 60fps yayın yaparmı ve rahat video çekermi

ryzen 3 3100 b450m s2h 16gb ram 3000mhz 8x2 gtx 1660 super asus evo yayınını veya videosunu çekceğim oyunlar gta 5 rp cs go valorant günlük oynıcağım oyunlar cod warz fortnite the cycle apex falan bu sisitem benim işimi görürmü ?
  19. M

zotac gtx 1660 super alınır mı?

https://www.vatanbilgisayar.com/zotac-gtx1660-super-gddr6-6gb-192bit-nvidia-geforce-dx12-ekran-karti.html bu ekran kartı alınır mı? soğutması falan nasıl kasa spec delta rgb
  20. M

ryzen 5 2600x mi almalıyım yoksa ryzen 3 3100 mü almalıyım

ekran kartım 1660 super video olcak video edit yapılcak yayın olcak oynanılcak oyunlar ise fortnite valorant cs go gta 5 (rp) the cycle cod warz bf1 yayını ve videosu yapılcaklar ise cs go valorant gta 5 rp hangisi bana göre anakartım b450m s2h
Top Bottom