Arama sonuçları: *

• Users: TahaCel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. TahaCel

Saat önerisi istiyorum ?

Beyler mezuniyette takmak için gri çelik olanlardan bir saat önerisi istiyorum bütçe 1500 TL normalde orjinal guessin saati var baya güzel ama kordonu mavi ve altın sarısı renginde siyah takımla gitmez diye düşünüyorum o yüzden günü kurtarmalık ve kombinlerime göre takmalık için böyle bir...
  2. TahaCel

İlk kez bira içien kişiye ne önerirsiniz ?

içme felan demeyin sadece öneri istiyorum knklar ilk kez biri içicek birine ne önerirsiniz Tuborg gold daha mı az alkol oranı oluyor onda başlangıç için nasıl ?
  3. TahaCel

45-50k Scooter motor önerisi?

Beyler scooter motor önerisi yaparmısınız bütçe 45-50k bu fiyatlara 2.el mi gelir kaç cc bu fiyatlara bulunur Köprüyü felan geçicem ama onada söylemek istiyorum naked super sport tarzı bir şey istemiyorum kullanımı kolay olsun istiyorum 50 cc felanda çok istemiyorum ama biraz daha...
  4. TahaCel

1 tüp tüy dökücü krem yeter mi

Beyler şimdi bacak kol vucüd kıllarımı alıcam krem ile. Kol kıllarım zaten az makineyle aldığım için göğüs ve vucüd kullarım da az onlarıda makineyle alıyordum genelde çok uzamadı uzasa bile çok uzun değil Bacak kıllarım fazla full vücud alıcam 1 tüp tüy dökücü yeter mi ve nasıl...
  5. TahaCel

Form lar arası geçiş yaparken geride kalan formu kapatmak ?

Hocam programı çalıştırdıktan sonra butona basıp diğer formu acıyorum diğer forma geçince geride kalan formun kapanması mı denir gizlenmesimi denir gözükmesini istemiyorum kaybolsun açılan forma da geri dönüş diye buton var ona basıncada eski geçmiş kapatılan forma geri dönüyorum ama...
  6. TahaCel

Bu ne demek iphone da?

Böyle bir yazı çıktı bi kere daha çıkmıştır her seferinde izin verme dedim nedir bu
  7. TahaCel

Saçlarımın sürekli nemli ıslağa yakın şekilde gözükmesi

Arkadaşlar saçlarım uzun yıkadından sonra ve kuruyana kadar ki hafif nemli hali çok güzel oluyor gün içindede öyle olsun istiyorum ıslak görmesede nemli ve yumuşacık dağıla bilen bir şekilde olsada olur bunun için ne kullana bilirim saç köpüğü br faydası olmadı bu konuda
  8. TahaCel

Klavye mouse önerisi ?

Knklar beyaz olması öncelikli . Mouse kablosuz olursa çok iyi olur bu fiyata olur mu bilmiyorum ama Bütçem 2500 TL toplam olucak şekilde
  9. TahaCel

Pc xiaomi telefonu görmüyor ?

Xiaomi note 8 var içinde ki fotoğrafları bilgisayara alıcam ama kabloyla bağlıyorum görmüyor pc samsungları görüyor xiaomiyi görmüyor nasıl halletcem
  10. TahaCel

Nike air force kullananlar bakabilir mi ?

Arkadaşlar şu nike air force 1 larda kronik bir sorun var benim şu ayakkabının iç kısmında arka kısmı deliniyor kumaşı yırtılıyor. Benim 2. air forceım bu diğerinde de olmuştu ve bütün arkadaşlarımda da bu sorun oldu ben diğerine yama yapmıştım ama öyle kötü oluyor ayakkabı sneaks updan...
  11. TahaCel

Saç nemlendiri krem sprey gibi bir şey var mı

Hocam saçımı yıkınca olduğu gibi dağınık nemli sarkık halini gün boyunca olmasını istiyorum onun için sprey köpük tarzı gibi bir şeyler var mı
  12. TahaCel

18 yaşında burun estetiği yapılır mı ?

Olan varsa süreç nasıl işliyor sancılımı çok? 18 yaşında olunabilir mi ?
  13. TahaCel

Türkiye'de bunlar yasak mı getirtebilir miyim?

şöyle bir kanal keşfettim https://www.youtube.com/@toysAS ürünleri baya iyi her yere kargosu var siteside bu https://gelshadow.com/ burdan ürün sipariş etsem türkiyeye gelir mi ? bir sıkıntı yaşarmıyım ? gelmesinde felan sıkıntı olur mu gümrük muhabbetleri felan olur mu ? ekstra bir vergi...
  14. TahaCel

Ramazanda gainer kullanımı ?

creatin kullanıyorum ama bunu günün her saati alabiliyorum da? gainera başlıcam nasıl bir yol izlicem kafamdaki anterman planı iftara 1 veya 1.5 saat kala antermana gidip anterman sonrası direk iftara denk getirip orucumu açmak ? gaineri nasıl alıcam sahura kadar vaktim var yeterli kaloriyi...
  15. TahaCel

Binance den işlem yapılır mı ? Ve midas

Borsa işlemleri için midası kullanmak istiyorum önerir misiniz? tr hisseleri için. Kripto işleri içinde binance yi kullanmak istiyorum önerir misiniz? 2 tane uygulaması var hangisinde işlem yapmalıyım Binance ve binance tr var hangisinden işlem yapmalıyım?
  16. TahaCel

Yurtdışı cihaz almak nasıl oluyor ?

Yurtdışı iphone 14 pro mesela alsam bunu nasıl kulanıcam imei felan bilmem ne olayları hiç bilgim yoksa nasıl oluyo bu işler uğraştırıyor mu sıkıntı çıkarır mı daha uyguna mı geliyor fiyat olarak da? şuan elimde tr iphone 13 var da merak ediyorum bu olaylar nasıl oluyor
  17. TahaCel

Bebekte oturulacak güzel mekan?

Beyler bebekte gidilecek bildiğniiz güzel ve çok pahalı olmayan bir cafe öneriniz var mı ? amacımız soğuk bir şeyler içmek en fazla ortaya tatlı felan söylenir vs.
  18. TahaCel

Diş teli ne kadar sürer ?

Diş teli taktıranlar varsa bir kaç soru sorucam ne kadar süre takılıyor ve süreç nasıl işliyor acı vb. dişlerimde aslında düzensizlik yok üst dişlerimde hafif bi boşluk var aşırı derecede olan bir durum değil ne kadar sürer düzelmesi ?
  19. TahaCel

Dior Fahreneit mı Dior Sauvage mi ?

Yaş 18 hangsi daha uygun olur sizce hangisini almalıyım ?
  20. TahaCel

Dior sauvage mi versace eros mu ?

Beyler şuan Armani stonger with you kullanıyorum bir parfüm daha alıcam ama hangisini almalıyım karar vermedim daha deneyimleme fırsatım olmadı ama sizce Eros mu sauvage mi ?
Top Bottom