Arama sonuçları: *

1. K4TRANN

Opera GX twitch donma sorunu

zaten donduktan sonra gecikme artıyor, gecikme artınca bir daha donmuyor. amacım en düşük gecikmeyle donmamasını sağlamak. 1644847785 ram kısıtlama falan kullanmıyorum zaten ondan değildir.
  2. K4TRANN

Opera GX twitch donma sorunu

35 mbps internette opera gx'de twitch yayını arada donuyor. Mesela firefox'u indirdim twitchi açtım hiç donmadı. Firefox veya başka bir tarayıcıya geç falan diyebilirsiniz ama opera'ya çok alıştım bazı özelliklerine alışınca terk etmek zor oluyor. Nasıl çözerim bu donma sorununu önerileriniz var mı?
  3. K4TRANN

-ÇÖZÜLDÜ-STEAM GÜNCELLENMİYOR

Çözümü az önce buldum, şu şekilde; Steam Güncellemelerini Denetle kısmına tıklayıp güncellemeyi başlatıyorsunuz. Güncelleme devam ederken iptal edip pc'yi yeniden başlatıyorsunuz. PC açıldığı zaman steam kendi kendine bir güncelleme yapacak ve bu kadar. Tekrar güncellemeleri denetleyip...
  4. K4TRANN

-ÇÖZÜLDÜ-STEAM GÜNCELLENMİYOR

"Steam Güncellemelerini Denetle..." kısmına tıklıyorum. Son Güncelleme 20 Ocakta gelmiş olarak gösteriyor. "Güncellemeyi uygulamak için steam'i yeniden başlatmak istiyor musunuz?" diyor, evet diyorum ama yeniden başlattıktan sonra tekrar güncellemeleri denetlediğimde hala 20 Ocaktaki güncelleme...
  5. K4TRANN

1000 TL Kulaklık Önerisi

Ben SteelSeries Arctis 3'ü bir de Corsair Void Elite Rgb'yi buldum. Bu ikisi güzel gibi duruyor ama bence arctis 3 diğerinden bir tık daha iyi gibi. Arctis 3 nasıldır sizce ? SteelSeries Prime'a da baktım ama suni deri olduğu için sıcak yaklaşamadım.
  6. K4TRANN

1000 TL Kulaklık Önerisi

Gamepower Mei RGB kullanıyordum ama derisi dökülmeye başladı. Gamepower Mei RGB alacaklar varsa da bilgilendirmiş olayım. 1000 TL'yi biraz aşabilirim. Kablosuz çok tercihim değil kablolu olsun hiç şarj falan uğraşmayayım diyorum belki de yanlış düşünüyorumdur siz de görüşlerinizi...
  7. K4TRANN

500 GB SATA 3 SSD ÖNERİSİ

500TL bütçem var normalde 870 evo 500 gb alıcaktım ama uçtu fiyatı. 500 TL bütçeyle 500 gb ssd önerilerinizi bekliyorum eğer 500 TL bütçeyle bulamazsak 870 evo 250 gb alıcam. Onun da fiyatları epey yüksek ama yapacak bir şey yok :/
  8. K4TRANN

Corsair Katar Pro DPI Değişmiyor.

Pek hatırlamıyorum ama galiba ICUE yazılımını sildim geri yükledim ve düzeldi. Düzelmezse ICUE 'nin eski sürümlerinden birine geçmeyi de deneyebilirsin.
  9. K4TRANN

Netspeed Geçiş Sürecim

Bu arada bir bilgilendirme geçeyim. Bu incelemeyi internet bağlandığı gün yazmıştım ama bir kaç gün geçti ve ping değerleri ilk günkü gibi değil. 55-70 arası yazmıştım ama şu anda 40-50 arası. 50'nin üzerine çok nadir çıkıyor.
  10. K4TRANN

Netspeed Geçiş Sürecim

Geçiş Süreci ve Müşteri Hizmetleri 2 Yıllık Türk Telekom taahhütüm 19.10.2021'de bitecekti. Ben de hiç kesinti yaşamamak için erken davranıp ayın 10'unda netspeed ile görüştüm. Gerekli evrakları anında e-mail'ime gönderdiler ve ayın 11'inde evrakların çıktısını alıp doldurmam gereken her yeri...
  11. K4TRANN

İÖKBS Bursunun Yattığını Nasıl Öğreniriz?

Liseliyim ve iökbs bursum var ama her para yatış gününde parayı ATM'den çekip diğer kartıma yatırmam gerekiyor. PTTBank hesabı açsam bursluluğumu orada görebilir miyim ve oradan diğer kartıma aktarabilir miyim?
  12. K4TRANN

Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB) Alınır Mı?

2500TL bandında bir telefon için bu modeli buldum. Sadece temel ihtiyaçlar için kullanacağım. Oyun oynamayacağım ve telefondan film izlemeyeceğim. Bu kriterlerde bu telefon bana çok makul geldi. Sizce alınır mı?
  13. K4TRANN

Xiaomi Redmi Note 8 (128 GB)

2500 TL bandında bir telefon alıcam ve kısa bir araştırma sonucu Xiaomi markası altında bir telefon almanın daha makul bir seçim olacağına karar verdim. Bu kısımda da Redmi Note 8(128 GB) ve Redmi Note 9'u buldum. Karşılaştırdıktan sonra Redmi Note 8'in özelliklerinin daha iyi olduğu kanısına...
  14. K4TRANN

TERMAL MACUN ÖNERİSİ

Ryzen 3 3100 için termal macun arıyorum. 150 TL'yi geçemem ve ben linkini bıraktığım modeli buldum. Sizce bulduğum model nasıl ? Cooler Master MasterGel Maker Nano Elmas Partiküllü Termal Macun MGZ-NDSG-N15M-R2
  15. K4TRANN

İşlemci Sıcaklığı Hakkında

Önerdiğiniz fan şuan satışta yok galiba :/
  16. K4TRANN

Sıvı soğutmalardan önerebileceğin var mı? Bütçeyi artırabilirim yeter ki güzel soğutsun.
  17. K4TRANN

500'ü biraz geçebilirim ama daha hiç araştırma yapmadım soğutma hakkında. Fiyatlardan haberim yok. Kendim araştırma yapmadan önce foruma yazmak istedim.
  18. K4TRANN

İşlemcim Valorant oynarken %45-%60 arası kullanımda 75-80 derece alıyor. Witcher 3 oynarken ise 90 dereceyi gördüm. 90 üstüne çıkmadı ama bir anlığına da olsa 90'ı gördüm. Bu değerlerin çok fazla olduğunu farkındayım. Ryzen 3 3100 kullanıyorum ve stok termal macum ile stok fanını değiştirmedim...
  19. K4TRANN

TURK TELEKOM CAYMA BEDELI SAÇMALIĞI

Şimdi türk telekom müşteri temsilcisini aradım. Benden cayma bedeli talep etme haklarının olmadığını söyledim ama ****** Bey'in ıslak imzası var falan filan dediler. Bunların laftan anlayacağı yok o yüzden ben hiç beklemeden tüketici heyeti için işlemleri başlatıcam.
  20. K4TRANN

TURK TELEKOM CAYMA BEDELI SAÇMALIĞI

Tüketici heyetine başvuru yapsam da 2 3 ay sonra cevap geliyormuş galiba. Zaten 2 ay kaldı taahhütün bitmesine. Onlar bana cevap verene kadar ben interneti değiştirmiş olurum diye hiç bulaşmadım o işlere 1627294819 O kuralı biliyorum ama tüketici heyetine başvuru yapmak gerekiyor. O durum da...
Top Bottom