Arama sonuçları: *

• Users: Mustafa_
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mustafa_

Victus Gaming Laptop 16-s0015nt (7Z586EA) WİFİ performansı çok kötü.

Anlayamadığım şekilde mobil telefonumdan bile kötü performans veriyor. İndirme hızını baya az yansıtıyor. 90 civarı oynayan bir internetim var mobilde de benzer düzeyde veriyor fakat laptopta ölçtüğümde 30 veriyor. Sürücülere baktım wifi sürücüsünde sürüm 3.0.1.1284 olarak gözüküyor.
  2. Mustafa_

Casper excalibur g870 almayı düşünüyorum. Önerilerinizi bekliyorum.

https://www.epey.com/laptop/casper-excalibur-g870-1342-dfb0x-b.html Bu laptopu almayı düşünüyorum. Daha iyi bir öneriniz varsa bekliyorum.
  3. Mustafa_

25/30bin bandında laptop önerisi

25/30 K bandında bir laptop arıyorum. Laptop piyasasına tam hakim değilim o yüzden tavsiyenize ihtiyacım var. Güncel oynadığım oyunların ram tüketimi için 16 değil de 32gb ram anca yeter diye düşünüyorum (benim kasalı pc den yola çıkarak) ama 32li bir laptop da görmedim desem yeridir. Siz...
  4. Mustafa_

Klavyem bozuldu. Yeni klavye almak için önerilerinizi bekliyorum

A tuşum bozuldu. Monster Pusat K3 Pro kullanıyordum. Daha önce bozulduğunda garantisi bitmesine rağmen gönderdiğimde yenisiyle değişim gerçekleştirdiler. Yine göndereceğim fakat yedek bir tane de almak istiyorum o dönene kadar. FPS oyunlarında mağdur etmeyecek bir klavye önerirsiniz sevinirim...
  5. Mustafa_

Epic Games üzerinden yaptığınız alışverişe bankanız kur farkı koyuyor mu ?

Epic games üzerinden yaptığım alışverişte 470 TL alışverişimden banka tarafından 488 TL alınmış. Müşteri hizmetleriyle görüştüğümde bana kur farki yansıdığını, işlemin sisteme (15,85 USD) dolar üzerinden düştüğünü söylüyorlar. Fakat işlem saatimdeki dolar kurundan hesapladığımda bile 475...
  6. Mustafa_

Steamden alınan oyuna epic games den dlc alsam çalışır mı ?

Steamden cyberpunk almıştım. Epicde kuponla cyberpunk dlc almak istiyorum fakat ana oyunu steamden aldığım için dlc yi epicden almam sorun olur mu ?
  7. Mustafa_

1 TB NVMe M2 SSD Önerisi

2000 TL civarı bütçem var. F/P bir NVMe M2 ssd arıyorum. Bunun yanı sıra bir tane de 2tb NVMe M2 ssd almayı düşünüyorum ama fiyatlarına bakma fırsatım olmadı. 2 TB olan için f/p olarak önerilerinize göre bütçe ayarlayabilirim. Önerileriniz için şimdiden teşekkürler.
  8. Mustafa_

Bu monitörlerden hangisini seçmeliyim

https://www.epey.com/monitor/karsilastir/758602-805862-839498-844727-848574/samsung-odyssey-g3-27-ls27ag320nuxuf-s27ag32_msi-optix-g271c_aoc-q27g2e-bk_samsung-odyssey-g5-27-lc27g55tqbuxuf-c27g55t_lenovo-legion-y27-30/ aklımda bu monitörler var ilk 3'lü özellikle aklımı kurcalıyor. Aralarından...
  9. Mustafa_

5000 TL civarı 27" monitör önerisi

Aslında 2K bir monitör alacaktım fakat fiyatlar çok yükseldi. Sanırım bu fiyat bandında 2K monitör bulmam biraz zor. 27"den aşağıya inmek istemiyorum büyüklük olarak. Kendim de birkaç monitör buldum sizin tavsiyelerinizle karşılaştıracağım. Almadan önce karar verdiğim monitörü bir kez daha...
  10. Mustafa_

2x16 GB RAM önerisi

2x8 RAM kullanıyorum ve artık üst seviye oyunlara yetmiyor. 2x16 yapmayı düşünüyorum. Sistemim. Gigabyte B450M S2H, Gigabyte 1660 Super, AMD Ryzen 5 3500X. Şu anki RAM'im G.Skill Ripjaws 2X8. Fiyatta çok uçmak istemiyorum. Alabileceğim minimum F/P ürünü almak istiyorum. Tavsiyeler için şimdiden...
  11. Mustafa_

God of War steamde 197 TL ye düştü.

God of war ı almayı düşünüyorum steamde de epicde de aynı fiyattalar şuanda. Daha fazla indirim görür mü yoksa bu fiyattan aşağısına zor mu ? Ona göre almayı düşünüyorum. Daha sonra da indirimde days gone alacağım.
  12. Mustafa_

2000TL ye kadar mouse önerisi. (Logitech g502 hero nasıl? )

Logitech g102 lightsync kullanıyorum. Orta tuşu arıza verdi. Boyutları elime uygun. Bu boyutlarda bir mouse arıyorum ve başparmak desteği olanlardan istiyorum. Wireless olursa iyi olur. Orta tuşu benim için önemli arıza çıkartmaması gerek. Başparmağın altında 2 tane makro tuşu olan modeller...
  13. Mustafa_

22 bin TL bütçeye android televizyon önerisi

Öncelikle selamlar. Android özellikle google asistan kullanabileceğim bir televizyon arıyorum. Samsung öncelikli markam. Piksel kalitesi olarak daha yüksek ekranlar kullandığını düşünüyorum. Başka marka önerilere de açığım. 65" düşünüyorum. Kasayı bağlayıp oyun oynama gibi aktivitelerde...
  14. Mustafa_

7000TL telefon önerisi

Redmi Note 10 Pro almayı düşünüyorum. Almadan önce görüş ve önerilerinizi almak istedim. Daha iyi bir tavsiyeniz varsa değerlendirebilirim.
  15. Mustafa_

Alt bütçede yazıcı önerisi

Bütçem 500 ve 1000 TL arası daha ucuza varsa kabulum çok aktif kullanılmayacak beni en azından 2,5 sene idare etsin yeter. Yazıcıları hiç araştırmadım. O yüzden tamamen tavsiyeler üzerinden hareket edeceğim. Tavsiyeler için şimdiden teşekkürler.
  16. Mustafa_

Kasa stok fan değişimi. ( Hangi fanı almalıyım?)

Kasam https://www.itopya.com/gamebooster-gb-l06b-rgb-mesh-panel-usb-30-mid-tower-kasa_u9748 Önceliğim sessiz olması. Sessiz olmasından başka pek bir beklentim yok. Çok uçuk fiyatlar olmadığı sürece bütce konusunda serbestim.
  17. Mustafa_

GameBooster GB-L06B kasanın fanları açılışta çok ses çıkartıyor

https://www.itopya.com/gamebooster-gb-l06b-rgb-mesh-panel-usb-30-mid-tower-kasa_u9748 Kasam bu model. Fanlarında bir sorun var yaklaşık 6-7 aydır. Açılışta aşırı gürültü çıkartıp sonra düzeliyor. Çözüm bulamadığım için yenilemek istiyorum. Sorum şu kasamı mı yenilemeliyim yoksa fanları mı...
  18. Mustafa_

Logitech Z313 Cızırtı sorunu

Öneriler üzerine Z313 aldım dün telefonda denedim ve herhangi bir cızırtı dip ses yoktu. Fakat bugün bilgisayarda denedim ve mönitör çıkışında fazlasıyla kasa çıkışında ise daha az derecede bir cızırtı olduğunu fark ettim. Sorun hoparlörde mi yoksa cızırtının sebebi kasanın fanları yüzünden mi...
  19. Mustafa_

Linkini açıklamaya koyduğum iki akım korumalı priz arasında kaldım.

Başlıkta belirttiğim gibi bu ikisi arasında kaldım. Hangisini almalıyım karar veremedim. 6 soketli olması benim için önemli değil (5 soket yeterli) bilgisayarda kullanacağım elektrik dalgalanmalarından falan korusun yeterli. Bunlar dışında daha iyi bir ürün öneriniz varsa yorumlara açığım...
  20. Mustafa_

Yardım 500-900 TL Bütçede F/P Ses Sistemi Tavsiyesi

Bütçeyi başlıkta belirttim ses konusunda pek fazla bilgim olmadığı için yardımınıza ihtiyacım var. Steelseries arctis 1 kablolu kullanıyorum ses kalitesi onu aratmayacak birşeyler bulabilirmiyim bu bütçede ? Her tür öneriye açığım. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
Top Bottom