Arama sonuçları: *

• Users: FuNN07
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

BEdaisy.sys mavi ekran hatası

PUBG'ye girmeye çalıştığımda sürekli mavi ekran yiyorum ve dump dosyasına baktığımda ise her zaman aynı görüntüyü görüyorum: Commonfiles'a girip Battleeye silmeyi denedim, BIOS güncelledim, Core İsolation'ı kapatmayı Windows Defender'ı tamamen kapatmayı ve Wİ-Fİ sürücüsünü silip tekrar...
  2. F

Gamakay MK61 yazılım kullanımı

Arkadaşlar bu klavyeyi kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? Ben yazılımda olmayan herhangi bir efekti kullandığım zaman parlaklık otomatik olarak 50'ye yani ilk başta geldiği haline düşüyor. Bunu nasıl engelleyebilirim ve klavyedeki her efekti yazılımdan bulabilir miyiz? Ben bulamadım da.
  3. F

Gamakay GK61 alınır mı?

Arkadaşlar foruma 1-2 aydır girmiyorum bir aralar bu klavye modaydı klavye önerisi isteyen herkese bu öneriliyordu hala daha alınır mı iyi midir MK61 ve GK61 farkı nedir? Bide link atarsanız sevinirim.
  4. F

Foxcon H55MXV uygun işlemciler

Arkadaşlar bende bu anakart mevcut bu anakarta hangi işlemciler uyar ve hangilerini önerirsiniz? 750ti takmayı düşünüyorum ve gskill ripjaws ddr3 1600mhz ram takmayı düşünüyorum bir sıkıntı çıkar mı?
  5. F

Cx300s iyi bir kulaklık mı?

Arkadaşlar cx275s kulaklığımın bozulması sonucu servise göndermiştim ve ellerinde bu ürünün bulunmadığını muadili olan cx300s'i göndereceklerini söylediler bu kulaklık nasıldır iyi midir?
  6. F

Kulak içi kulaklık önerisi

Merhaba CX275S kulaklığını kullanıyordum fakat tek tarafından ses gelmemeye başladı ve ben de yeni kulaklık almayı düşünüyorum. Kulak üstü olanlar rahatsız ettiği için kulak içi istiyorum. Hem oyun oynuyorum hem de müzik dinliyorum önerilerinizi bekliyorum
  7. F

Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar @LordHasan ın 4.4K'ya rx590 sattığına görünce gaza geldim ve imzamdaki sistemi satıp muadil bir laptop almak istiyorum sizce kaç para eder sistemim? RGB kasa ve RGB ram detayını da unutmayın :ROFLMAO:
  8. F

Aliexpress'ten RAM soğutma alınır mı?

Arkadaşlar Aliexpress'ten 10 dolar kuponumla 2 adet RAM soğutucu soğutucu RGB 256 renk radyatör DDR DDR3 DDR4 bellek soğutma yeleği ısı emici masaüstü bilgisayar oyun overclock|Dizüstü Bilgisayar Soğutma Pedleri| - AliExpress bu tarz bir RAM soğutma almak istiyorum görünüş olarak güzel durduğu...
  9. F

Aliexpress'ten 200TL mouse önerisi

Arkadaşlar Aliexpress'teki 10 Dolarlık kuponla güzel bir mouse almak istiyorum. Önerebileceğiniz bir mouse var mıdır? Bütçe 200TL eğer önereceğiniz mouse gerçekten güzelse üzerine biraz çıkabilirim.
  10. F

Mousepad önerisi(20karakter)

Arkadaşlar 50 liraya kadar bütçem var mousepad önerilerinizi bekliyorum boyut farketmez. Mouse bloody A9
  11. F

Cyberpunk'tan mükemmel görüntüler gelmeye devam ediyor (!)

Arkadaşlar ardarda yaşadığım ve ardarda göreve baştan başlamama sebep olan 2 bugu göstermek istiyorum sizlere :D 1- 2-
  12. F

Smart Access Memory özelliği

Arkadaşlar bildiğiniz gibi b450 anakartlara da Smart Access Memory desteği geldi. Bu özelliğin Ryzen5000 serisi işlemciler ve RX6000 serisi ekran kartlarında çalıştığını biliyorum fakat yine de sormak istedim. Eğer bu ayarı açarsam bir sıkıntı yaşar mıyım? Herhangi bir FPS düşüşü vs. olur mu...
  13. F

Gamepower Ogre RGB kısayolları nelerdir?

Arkadaşlar gamepower ogre kullanıyorum bu klavyede profiller arası geçiş yapmak için bir kısayol var mıdır ve FN+" kombinasyonu ne işe yarıyor?
  14. F

400TL mekanik klavye önerisi.

Arkadaşlar 400 TL'nin üzerine çıkamam bu fiyatlarda Gamepower ogre harici red switch klavye var mıdır? Ogre sorunluymuş sanırım.
  15. F

REDRAGON Vara RGB Blue Switch Mekanik Klavye K551RGB-1 klavye

Arkadaşlar başlıktaki klavye nasıldır almayı düşünüyorum pişman eder mi? Renkleri istediğim gibi değiştirebiliyor muyum? REDRAGON Vara Rgb Blue Switch Mekanik Klavye | Trendyol
  16. F

MSI 1660TI süper fiyat

MSI GeForce GTX 1660Ti Ventus XS 6GB 192Bit GDDR6 PCI-E 3.0 Fiyatı (hepsiburada.com) Çok iyi fiyat alacaklar kaçırmasın.
  17. F

Xbox 360 kolu nasıldır?

Arkadaşlar bir kaç gün önce konu açmıştım ve bu kolu almaya karar verdim nasıldır iyi midir? Microsoft Xbox 360 Pc Uyumlu Wired Kablolu Oyun Kolu Fiyatı (hepsiburada.com)
  18. F

Xbox 360 kolu PC kullanma

Arkadaşlar benim bir xbox 360'ım var ve 2 tane de kolum var. Bu kolları bilgisayarımda kullanabilir miyim?
  19. F

Maksimum 150TL gamepad önerisi.

Arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim gibi. Bir sorum daha var BİM'e gelecek olan Gamepad'i masaüstü bilgisayarımda kullanabilir miyim? Bilgisayarımda wifi kartı yok kabloyla bağlanıyorum internete.
  20. F

Son BIOS süresi nasıl kısaltılır?

Arkadaşlar sorum başlıkta belirttiğim gibi. BIOS sürem 15 saniyenin altına inmiyor ve internetten baktığım kadarıyla böyle olması çok da iyi değilmiş. Bunu nasıl düşürebilirim yardımcı olabilecek var mı?
Top Bottom