Arama sonuçları: *

1. F

BEdaisy.sys mavi ekran hatası

Oyuna bugün gelen güncellemenin ardından girmeye çalıştım ve tekrar mavi ekran yedim. https://drive.google.com/file/d/1D-sF6nAwCzQ-JVCuKpOjRwUIp5R2eejJ/view?usp=sharing
  2. F

Hocam maalesef işe yaramadı. Bu da dump dosyası: https://drive.google.com/file/d/1xjt1vKTXo2gmyCdyn2uWqBP_cTh1wOxm/view?usp=sharing 1710110504 Problemi şu anlık çözdüm gibi duruyor Buradan BEdaisy.sys dosyasına sağ tıklayıp özelliklere girip güvenlik sekmesinden tam yetki verdim ve halloldu...
  3. F

Maalesef hala mavi ekran veriyor.
  4. F

Bu sekmeden mi hocam.
  5. F

Nasıl kaldıracağım onu hocam?
  6. F

Bu arkadaşın dediği şeyi yaptım ve şu anda açıldı oyun umarım tekrar aynı problemi yaşamam. 1709893972 Win Update'de isteğe bağlı olanlar dahil hiçbir güncelleme gözükmüyor yapmışım galiba hocam :D 1709894240 Oyunu kapatıp açmayı denedim yine mavi ekran verdı kaşındım galiba :d
  7. F

Hizmetler sekmesi de bu şekilde: 1709892911 Hocam dün gece yaptım onu da :D. Silip tekrar yükledim anlamadım neden böyle oluyor kafayı yemek üzereyim başka hiçbir oyunda problem yok Lol, CS2, Warzone hepsine girebiliyorum sadece PUBG'de problem çıkıyor.
  8. F

Yok hocam bilgisayarda hiçbir antivirüs programı yüklü değil çalışıyorsa win defender çalışıyordur.
  9. F

999 dosyanın tamamı doğrulandı dedi tekrar girmeyi deniyorum. Tekrardan mavi ekran https://drive.google.com/file/d/16AOhilWii2vdKWsL7vedZnx_wPmVna22/view?usp=sharing
  10. F

dediklerinizi yaptım oyuna tekrar girmeye çalıştığımda Battleye'ı yükledi ve tekrardan mavi ekran verdi. Oyun dosyalarını doğrularken herhangi bir eksik dosya tespit edemiyor fakat oyuna girmeye çalıştığımda otomatik olarak Battleye yüklüyor...
  11. F

Wİ-Fi sürücüsünü aynı şekilde 3-4 defa silip tekrar kurdum ama tekrar deneyeyim. Battleye'ı da direkt PUBG dosyalarının içinde uninstall.bat üzerinden slimem yeterli mi?
  12. F

https://drive.google.com/drive/folders/1tbcJ_6l8cyO_CMwlN-filIMlH2cDNmPu?usp=sharing
  13. F

PUBG'ye girmeye çalıştığımda sürekli mavi ekran yiyorum ve dump dosyasına baktığımda ise her zaman aynı görüntüyü görüyorum: Commonfiles'a girip Battleeye silmeyi denedim, BIOS güncelledim, Core İsolation'ı kapatmayı Windows Defender'ı tamamen kapatmayı ve Wİ-Fİ sürücüsünü silip tekrar...
  14. F

İnceleme GamaKay MK61 Brown Switch ⌨️ [+SES TESTİ]

Klavyenin yazılımında olmayan klavyenin kısayollarıyla yapılan RGB efektlerini seçince parlaklık 100'den 50'ye düşüyor yani klavye ilk geldiğindeki default ayarına bunu nasıl çözüyoruz? Mesela klavyede rastgele tuşların yandığı efekti yaptığım zaman falan yarıya düşüyor parlaklık. 2. sorum da...
  15. F

Gamakay MK61 yazılım kullanımı

Arkadaşlar bu klavyeyi kullananlar varsa yardımcı olabilirler mi? Ben yazılımda olmayan herhangi bir efekti kullandığım zaman parlaklık otomatik olarak 50'ye yani ilk başta geldiği haline düşüyor. Bunu nasıl engelleyebilirim ve klavyedeki her efekti yazılımdan bulabilir miyiz? Ben bulamadım da.
  16. F

rampage,gamebooster,redragon,gamepower,gametech hangisi alınır

Gamepower klavyelerin çoğunda yay sesi ve basmama sorunu var ogre kullanıyorum tuşların yarısı basmıyor.
  17. F

Gamakay GK61 alınır mı?

Taksit yaparken hata veriyor nedeni hakkında bir fikriniz var mı? Normal sipariş vermeye çalışınca sıkntı yok geliyor mesaj.
  18. F

Gamakay GK61 alınır mı?

MK61'de kullanmayı denedim. Baktım GK61'de orjinal fiyattan 50 lira indirim yapıyor 10-15 lira fazla verip daha iyisini alayım demiştim kafadan :D
  19. F

Gamakay GK61 alınır mı?

Böyle diyor kuponu kullanmaya çalıştığımda.
  20. F

Gamakay GK61 alınır mı?

Kod kullanınca 490 oluyor MK61 de aynı fiyata geliyor kod kullanınca MK61 alacağım peki Mavi switch mi yoksa Sarı v2 diyor hangisi daha iyidir?
Top Bottom