Arama sonuçları: *

• Users: usper
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. usper

3000tl ye kadar telefon önerisi

Selam herkese 3000 TL ye hangi telefonlar alınabilir.
  2. usper

Oyunu açarken böyle bir hata aldım

Selam bir oyun indirdim fakat açtığımda şöyle bir hata alıyorum sebebi nedir
  3. usper

istihare kesin doğrumudur

Agalar internette gördüm böyle bir şey varmış yapınca rüyamızda evleneceğimiz kişiyi görüyormuşuz bu doğrumu yapınca kesin olarak evleneceğimiz kişiyi mi görüyoruz ?
  4. usper

18 yaş altı şehirler arası seyahat yapabilirmi ?

selam agalar şimdi kuzenım bize kalmaya gelmek istiyor ama 17 yaşında şehirler arası yolculuk yapabilirmi yani
  5. usper

Bilgisayara nasıl müzik indirebiliriz

Bilgisayara müzik nasıl indiriyoruz bilen varmı ? 1621429676 Konu müzik ile alakalı olduğu için buraya açtım umarım yanlış olmamıştır.
  6. usper

Türknet türktelekomun modemine kurulum yaparmı ?

Selamlar benim bu ayın 26 sında türk telekom ile olan taahhütüm bitiyor ve bende türknet e geçmeyi düşünüyorum ama yeni bir modem almam mı gerek yoksa türk telekomun kurarken getirdiği o modeme kurulum yaparlarmı ?
  7. usper

Oyun önerisi

agalar kartta son 10tl kaldı oyun önerisi olan varmı ?
  8. usper

Bilgisayardan sesler geliyor

Selam bilgisayardan arada bir yabancı bir konuşma sesi geliyor ama sadece 2 gündür var sebebi ne olabilir kaspersky ile tarama yaptım ama bişey bulamadı ne yapmalıyım ?
  9. usper

Normal fotoğrafı pixel art a dönüştürebileceğim site önerisi

Elimde bir fotoğraf var ve bunu pixel art a çevirmek istiyorum yapabileceğim bir site varmıdır 1619216467 Uygulamada olur telefon pc farketmez.
  10. usper

Sizce amaca giden her yol mübahmıdır ?

Sizce amaca giden her yol mübahmıdır ? Bence evet
  11. usper

En çok değer verdiğiniz 3 şey ?

En çok değer verdiğiniz 3 şeyi yazın. Benim: 1.kendim 2.para 3.ailem
  12. usper

Güvenilir auto clicker önerisi

Virüssüz auto clicker önerisi olan varmıdır acaba ?
  13. usper

Bana göre en iyi trap şarkılar

Bana göre en iyi trap diyebileceğim şarkıları listeledim belki bakarsınız kişisel olduğu için bu niye yok falan demeyin. 1. 2. 3. 4. 5.
  14. usper

Dikkatsizliği nasıl çözerim ?

Selam şu sınav haftasında şunu farkettim dikkatim çok çabuk dağılıyor ve sınavda çok dikkatsizlik yapıyorum mesela fizik sınavında 3 soruda aynı hatayı yapmışım işlem doğru sonucuda doğru bulmuşum fakat yanlış şıkkı işaretlemişim nasıl dikkatsizliğin önüne geçerim ?
  15. usper

Napim dersek ne kadar süre ban yiyoruz ?

Soru başlıkta.
  16. usper

Yağmurluk önerisi max 500tl

Selam yağmurluk arıyorum max bütçe 500tl renkli tek renk falan farketmez önerisi olan varsa yazarsa sevinirim.
  17. usper

Trendyoldan dolandırılma ihtimalim varmı ?

Selam trendyolda bi yağmurluk gördüm alacaktım fakat fiyatı 730 TL den 300 e düşmüş açıkçası bu pek inandırıcı gelmedi dolandırılma ihtimalim varmıdır sipariş versem.
  18. usper

(çözüldü) Foruma giremiyorum

Selam foruma normal google a yazıp girmeye çalışınca giremiyorum böyle bi hata veriyor.Fakat bir konuyu google da aratıp girince girebiliyorum fakat sayfayı yenileyince yine bu ekran geliyor çözümü varmı.
  19. usper

Neuralink hakkındaki düşünceleriniz ?

Selamlar Neuralink hakkındaki düşünceleriniz neler ?
  20. usper

S-link Swapp SP10AF_USB nasıldır ?

selamlar https://www.itopya.com/s-link-swapp-sp10af_usb-31a-18m-15mm2-10lu-akim-kor-gri-2-usb-port-3100ma-5v-priz/ bu priz nasıldır alınır mı? ve bu priz normal priz değilmi renkli falan olduğu için gözüme bi garip geldi çünkü.
Top Bottom