Arama sonuçları: *

1. !ROGStrix!

115 TL maxsimum Xeon onerisi

İmkanı yok bu bütçede bu arada anakartiniz nedir? 1638474453 İmkanı yok bu bütçede bu arada anakartiniz nedir?
  2. !ROGStrix!

ddr2 Bilgisiyarımı Yükseltmek İstiyorum Sisten Özeliklerim Aşşada Bütçe 250 TL

Önerim size Xeon e5462 yada x5460 almanız (Modlu bios konusunda yardıma hazırım ) adam akıllı PSU gerekmekte. herhangi bir yeni işlemci için.
  3. !ROGStrix!

Oyun için mi yoksa iş için mi?

ikisi içinde kullanılabilir ama alacaksanız konu açın bütçe yazıp
  4. !ROGStrix!

ddr2 Bilgisiyarımı Yükseltmek İstiyorum Sisten Özeliklerim Aşşada Bütçe 250 TL

Anakart modeli büyük bir ihtimalle Oem anakart yada Farklı anakart anakarti öğrenmenizi öneririm ddr2 sistemlerde İch7 ve ich10 dediğimiz olay vardır
  5. !ROGStrix!

turknet gigafiber bağlattıktan sonra ne yapılmalı

Sadece 1 soru sormak istiyorum Trollmusun? Yoksa ciddimisin? Gigafiber Turknetin kendi alt yapısıdır.
  6. !ROGStrix!

MAX 5000 TL'ye ekran kartı önerisi

Testleri var dostum GTX 970 bile şuan rx 580 ile kapışıyor ? Cidden araştırma yapmadan yazmayın
  7. !ROGStrix!

Laptop usb port çalışmıyor tek port kullanabiliyorum

Voltaj olabilir sıfırdan kurulum yapın Olmazsa size uzaktan bağlanip yapabilirim.
  8. !ROGStrix!

Gücü bakımından kendisi canavar olduğu için Yazdım. 1660ti 1660 s arasında yer alıyor
  9. !ROGStrix!

Eski bilgisayar parçaları ile ne yapılır?

Ölü fiyata sat ramleri piyasa değerinde sat .
  10. !ROGStrix!

980ti ve 5500xt 4gb
  11. !ROGStrix!

Çözüldü✓ İntel Duo E8400 Overclock Olmuyor

İşlemcinin kendiside önemli bence bclk konusunda haklısınız.
  12. !ROGStrix!

Eski bilgisayar parçaları ile ne yapılır?

Modelller?
  13. !ROGStrix!

Yapan kişi Xeon konusunda üzerinde uzmanlasmis bir ustamız malesef piyasadan 2 3 ay önce ayrıldı. Konumuza gelecek olursak 1.75 v voltajda 4.35lere çıkan bir islemci Sizde ne soğutucu var? 1638391408 Xeon işlemci var hocam :) Dikkat ediniz lütfen e8400 ile o işlemci arasında dağlar kadar fark...
  14. !ROGStrix!

Gelmiş benim konum :) Defaulta alıyorsa voltaj yetmiyor demektir yada Anakart ayarlamasını yanlış yaptiniz.
  15. !ROGStrix!

Eşcinsel ilişkiler hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bana dokunmayan yılan bin yil yaşasın derler aynen öyleyim :) Taki Konu bana dokunana kadar.
  16. !ROGStrix!

Laptop usb port çalışmıyor tek port kullanabiliyorum

Usbleri tanıyor? Ustad.
  17. !ROGStrix!

İtopya Ürün Fiyatı Mağazada da Geçerli mi?

Uzun süre UPS ile uğraşıyorum ve yetkili servislerde çalıştığım zamanlar (Eskiden) Bu tür upsler hep sorunlu geliyordu Upslerin amacı sadece pcyi korumak değildir Kendi güçlerini korumak ve Voltajı dengelemek(Anı güç kaybı) Her UPS ups degildir.
Top Bottom