Arama sonuçları: *

• Users: Mr.Efe
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Mr.Efe

Kaspersky Security Cloud Bir Dosya İndirirken Tarama Yapar mı?

Kaspersky Security Cloud Kullanıyorum Ve Bir Dosya indirirken Virüs Var İse O Dosyayı İndirmeyi Engelleyecek mi Bilmiyorum. Bu şeyleri yapar mı?
  2. Mr.Efe

2 Kere Ard Arda Mavi Ekran Hatası

2 kere ard arda mavi ekran yedim. Ne yapacağımı bilmiyorum şunu yap bunu yap derseniz yapabilirim
  3. Mr.Efe

Sabotaj Düngün Başlatılamadı 0xc000007b Hatası

Sabotajı Açmaya çalıştığımda bu hatayı aldım çözümü nedir? 1611587141 biri baksa :(
  4. Mr.Efe

i5 2400 + GT 220 Sistemim Footbal Manager 20 Kaldırır mı?

Sistemim Bu oyunu kaldırır mı? (Ekran kartının kaldırıp kaldırmayacağından şüpheleniyorum)
  5. Mr.Efe

Sistemim Tropico 5 Kaldırırmı

Sistemim Aşağıda
  6. Mr.Efe

Cities Skylines Tarzı Oyun Önerisi

Selamlar, PC ye Cts Yükledim ancak şehire giremedim. Bende aynı o tarz orta çağ vs. olmayan grafikleri yeterli oyunlar arıyorum. Önerinilerinizi bekliyorum.
  7. Mr.Efe

Valorant DX11 Sorunu

İyi forumlar arkadaşlar. Valorantta aşağıdaki hatayı aldım. Ekran kartından dolayı sanırım. Nasıl çözebilirz?
  8. Mr.Efe

Fortnite GPU DirectX Hatası

Fortnite açtığımda hata veriyor. Dx Güncelleme yaptım zaten dx11 di. Ama hala aynı hata
  9. Mr.Efe

PC The Long Dark Kaldırır mı?

Sistemim:
  10. Mr.Efe

Düşük Sistem İsteyen Futbol Oyunları Önerisi

Ücretsiz Bir Futbol Oyunu Olursa Sevinirim.
  11. Mr.Efe

Yardım GT 220'li sistem NFfs Mostwanted 2 Kaldırırmı?

Selamlar pc aşağıda
  12. Mr.Efe

Kaspersky Trojan Buldu

Selam, kaspersky ile virüs taraması yaptım trojan buldu. Yeniden başlattı pc yi ve pc yavaşladı. Ne yapmalıyım 1605196327 Bir türkçe yama indirdim, sonrasında saçam uygulamalar artı yahoo ile arama yapıyordu
  13. Mr.Efe

PC truckersmp Kaldırırmı?

Yine ben :D Gereksinimler düşükte yinede anlamadığım için soruyum dedim
  14. Mr.Efe

Pc valorant kaldırır mı?

Biliyorum çok pc kaldırırmı konusu yaptım. Kusura bakmayın :D
  15. Mr.Efe

Pc'm tlauncher kaldırırmı?

CraftRise var da minecraft farklımı diye sorayım dedim
  16. Mr.Efe

PC im Craft Rise Kaldırır mı?

Bir arkadaşım 4 gb ram var bende, kaldırıyor demişti (sistem gereksinimlerinde 8 gb yazıyor bende 4 var) Ayrıca pc im bu oyunu kaldırırmı?
  17. Mr.Efe

Masaüstündeki Uygulamaların yerini taşıdığımda 2 tane simge oluyor biri taşınmıyor

Arkadaşalr 2 gündür hangi uygulamanın yerini değiştirsem yer değiştiriyor ancak, eski yerinde o simge duruyor ve yerinden oynamıyor (tıklanmıyor). Sorunu nasıl çözerim? NOT: Kırmızı ile işaretlediğim yere elleyemiyorum. Taşıyamıyorum. yeşil ile olan yerler ise yeri değişip eski yerinde...
  18. Mr.Efe

Masaüstü arkaplan uygulamalar iki tane oluyor

Arkadaşlar bi uygulamanın yerini değiştirdiğimde onun resmi orada kalıyor ve gitmiyor. sildim yine gitmedi. Googlede çok saçma gözüküyor. çözümü nedir? (Among us, bluestacks, Mouse uygulaması silindi) 1604662455 Up
  19. Mr.Efe

30 TL ye Sistemime Uygun Oyun Önerisi

Arkadaşlar soru başlıkta sistemim:
  20. Mr.Efe

Trabzon Vs. Fenerbahçe

Kim alır acaba maçı? Ekuban yok trabzonda. Fenerde Ferdi, Thiam yok sizce kim alır?
Top Bottom