Arama sonuçları: *

• Users: bodmes
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. B

PS4 İlkbahar İndirimlerinden Oyun Önerisi

İndirimlere bakınca oynamadığım bir sürü oyun olduğunu farkettim, bütçe maksimum 100 TL civarı diyebiliriz.
  2. B

Felsefe ve Bilim Bölümleri Açılabilir

Bu tarz konular Konu Dışı kategorisinde açıldığı zaman bazıları dalga geçme ihtiyacı duyuyor, Konu Dışı kategorisini “boş yapma” merkezi olarak görüyorlar. Böyle şeyleri engellemek için ayrı bölümler açmanın doğru olabileceğini düşünüyorum. @Mehmet Yılmaz
  3. B

No Football

4. B

Kedim Çok Hırçınlaştı

Yaklaşık 2 aydır ben de olan Scottish Straight kedim birden hırçınlaştı, hiperaktif bir kedi olduğu için daha önceden zaten ısırıyordu fakat artık daha fazla ısırıyor. Sevemez oldum, ellerim çizik içinde. Ne yapmam gerekiyor? En son ben de onu ısıracağım o olacak.
  5. B

İnceleme Logitech G403 Hero İnceleme

Öncelikle herkese selam, aylar önce herkese sözünü verip bir türlü tutmadığım G403 Hero incelemesini @epica59 ‘un ittirmesi sayesinde yapıyorum. Başlayalım! Sipariş ve Kargo Sürecim Fareyi 28 Eylül tarihinde Gaming Gen sitesinden almıştım. Siparişi akşamüstü verdim, bir sonraki gün kargoya...
  6. B

Bilerek Mezuna Kalmak Doğru Olur mu?

Seneye 11. sınıfa geçiyorum, bunları düşünmek için henüz erken biliyorum fakat düşündükçe kafayı sıyıracak gibi oluyorum. Kendimi büyümeye, yüksek sorumluluk altına girmeye hazır hissetmiyorum. Kısacası korkuyorum. Böyle bir hareket yapmak doğru olur mu?
  7. B

18 Yaş Altı Kripto Para Alabilmek Mümkün mü?

Merhaba, mümkün ise nasıl?
  8. B

Sayısal Alanda 11. Sınıf Nasıldır?

Zorluğu hakkında bilgi verebilir misiniz?
  9. B

TYT Türkçe ve Matematik Şimdiden Bitirmek Doğru mu?

Bu sene 10. sınıfım, yavaş yavaş şimdiden giriş yapmak istiyordum fakat birkaç kişi şimdiden başlarsam ileride unutacağımı söyledi, ne yapmam doğru olur?
  10. B

PSU Kapasitörleri Patlarsa Ne Olur?

2 kapasitör paralel bağlandığında; bir tanesi patladığı zaman, diğeride 2 kapasitörün yapacağı işi tek başına yapmaya çalıştığı için patlıyordu yanılmıyorsam. Peki diyelimki 3 kapasitör var, 1 tanesi patladı, diğer 2 kapasitör; 3 kapasitörün yapacağı işi yaptığı için patlar mı?
  11. B

Tanrı Niye Bu Kadar Acımasız?

Öncelikle şunu belirtmek isterim, başlıktanda anlayacağınız üzere bir Tanrının var olduğunu varsayarak bu konuyu açıyorum, o yüzden bu konuda “varlık” konuşulmaz ise sevinirim. Şimdi gelelim konuya, uzun zamandır zihinsel olarak acı çektiğim için (bu bambaşka bir şey, sorduğunuz sorulara cevap...
  12. B

Samsung Galaxy S20 FE Alınır mı?

Muadilleri veya daha iyileri var mıdır?
  13. B

4500 TL Telefon Önerisi

Elimdeki iPhone X’i satıp başka bir telefon almak istiyorum, bu zamana kadar hep iPhone kullandım ve artık biraz sıktı. Farklı bir markaya geçmek istiyorum, maks 4500 olsun. Herhangi bir kriterim yok, telefon işinden anlamıyorum. Önerdiğiniz telefonu neden önerdiğinizi açıklarsanız sevinirim...
  14. B

B460 H470 H410 Anakartlarında CL Düşürmek Mümkün mü?

Merak ediyorum, böyle bir şey mümkün mü?
  15. B

PlayStation 4 Slim 1 TB Ne Kadar Eder?

Yanında 2 adet kol vereceğim, kutulu oyunlar bunlar: Uncharted The Nathan Drake Collection Uncharted 4 Uncharted the lost legacy Until Dawn Fifa 19/15 Mortal Kombat XL PUBG Horizon Zero Down Gow Ne kadara satabilirim hepsini?
  16. B

Witcher 3 Velen’deki Garip Yer

Oyunu bitireli bayağı oldu fakat birden aklıma takıldı, bu sağ alttaki yere gitmeye çalıştığımda “Buradan sonrasında iblisler yaşıyor” tarzı bir şey yazıyordu, burası neresidir? Ne işe yarar?
  17. B

Bu monitörde Ghosting Olur mu?

Monitör bu https://www.epey.com/monitor/acer-nitro-vg240yubmiipx.html
  18. B

Gigabyte RTX 3060 Ti Gaming OC 5800 TL!

https://www.itopya.com/gigabyte-geforce-rtx-3060-ti-gaming-oc-8gb-gddr6-256-bit-ekran-karti/ Düşünceleriniz neler?
  19. B

AC Valhalla vs Cyberpunk 2077

Arkadaşlar Viking hayranıyım, tarihi, kültürleri, dinleri ve atmosferi hep ilgimi çekmiştir (en sonda dizisi tabii ki). Çok kararsız kaldım, bir yanda Cyberpunk gibi bir oyun var diğer yanda ise Ragnar RP yapacağım bir oyun :pSizce ne yapmalıyım? Valhalla oynayanlar, oyunu nasıl buluyorsunuz?
  20. B

700-800 TL Soğutucu Önerisi

Sıvıda olabilir kule tipide, bu bütçede en iyi performansı hangi soğutucu verir?
Top Bottom