Arama sonuçları: *

1. B

Bkmkitap.com güvenilir midir

Guvenilir, defalarca alisveris yaptim. Yalniz bazen tedarik sebebiyle urunler cok gec gelebiliyor.
  2. B

Gayler (LGBT) hakkında ne düşünüyorsunuz

🥰😘
  3. B

Öneri SHP 650W V2 Neden alınmamalıdır?

İlgili konu bana ait, o forum üzerinde fazlaca önerildiğini gördüğüm için yapma ihtiyacı duymuştum. Arkadaşların dediği gibi birçok rehber mevcut zaten, öğrenmek isteyen her şekilde öğrenir. Bilgiyi yaymak için böyle bir konu açmış olabilirsiniz, buna lafım yok.
  4. B

Underrated Müzisyen: GHOSTEMANE

Türkiye içerisinde cidden fazla tanınmayan biri gibi, benim bayağı hoşuma gidiyor. Favorilerim Nihil, Andromeda, Hydrochloride ve Bonesaw.
  5. B

Forumda Moderatör Olmasını İstediğiniz Üye Kim?

ohhh hocam sıyırr dibini
  6. B

@rdeM Olabilir. Fazla tanımıyorum ama gözüme en çok o battı, kendisi isterse bir düşünülmeli bence. Aşırı fazla aktif değil gibi fakat sadece aktifliğe bakarak almak büyük hata olur.
  7. B

@Astroscott
  8. B

!Ateistler Toplanın!

@zbabomen
  9. B

İnceleme Animeler ve Başyapıtlar #1 Attack on Titan | Aksiyon

O bahsettiğin olay muhtemelen animede daha anlaşılır olur.
  10. B

İnceleme Animeler ve Başyapıtlar #1 Attack on Titan | Aksiyon

Sonuç olarak bahsettiğim sebepten ötürü bana göre hiçbir zaman başyapıt olamayacak fakat kendi açımdan ilk 3 sezonun mükemmelliğini reddetmek mümkün değil.
  11. B

En Sevdiğiniz Anime Opening ve Endingi

Kesinlikle bu. Ending izlemiyorum.
  12. B

En sevdiğiniz ve Sevmediğiniz Üye/Üyeler kim?

En sevmediğim üye @epica59.
  13. B

Reaksiyon Skoru Kaldırılmalı

Sana diyorumki buradaki sorun ne? O liste neyi gösteriyor? En fazla reaksiyon alanları. Reaksiyon sayısı, verilen bilgi ve yapılan yardım ile doğru orantılı mı? En azından birkaç aydır hayır, böyle bir kural olsaydı en baştan müdahale edilirdi zaten. Madem bu kadar sorun yaratıyor, kaldırılsın...
  14. B

Tamam ama buradaki sorun ne? Bunu söylemen lazım. Herkes foruma bilgi aktarmak, yardımlaşmak gibi şeyler için girmiyor. Normal, eğlence amaçlı kullananlarda var. Oradaki kişileri ve verdikleri emekleri biliyorum, senin kadar eskiyim burada fakat onlar bile olayı kapatıp, tatlıya bağlamış iken...
  15. B

Çözülecek gibi değil, taraflar anlaşsa bile; tabiri caiz ise “yalakçıları” susmuyor. Mutlaka sürekli bir şeyler diyen oluyor.
  16. B

Önemli ama önemli değil işte, yersen.
  17. B

Çok aksiyon olmayan anime önerisi

Dr. Stone izleyebilirsin. İlk sezonunda çok fazla aksiyon yok. Mükemmel bir konusu var, kesinlikle öneririm. Romantizm seviyorsan Horimiya’da olabilir.
  18. B

Sizce dinden çıkmışmıyımdır

Allaha mı sövdün
Top Bottom