Arama sonuçları: *

• Users: Siyar155
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

Yardım Monster tulpar t7 v25.1 MShybrid modda igpu geçmiyor

Bu cihazda mux switch var yüksek perfonmanslı kullanmak için ayrık grafik modunda kullanıyordum geçen gün ders çalışacaktım mshybrid moda aldım bir türlü kırmızı ışık beyaz ışığa dönmüyor beyaz ışığa dönünce igpu ya geçmiş oluyor ama hep kırmızı ışıkta güç tasarufu moduna aldım feature...
  2. S

Masaüstü PC güç düğmesi Yanıp sönüyor yardım edin lütfen

Bilgisayarda önceden statik elektrik sorunları oldu bir kaç kez güçten kesip bas çek yaparak duzeltiyordum önceden bugün ise farklı bişey oldu bugün resident evil 2 remake yükledim oyunu 2 saat oynadım sonra oynarken çat diye bir ses geldi ekran dondu ben ilk oyun çöktü sandım ama görev...
  3. S

Yardım Bu anakarta upgrade olur mu

Anakartim Dell optiflex 3050 deki anakart içinde hangi seri model no su fln yazmıyor fotoğrafını attım bakarsınız şimdi bu anakart lga 1151 destekli şuan içinde i3 7100 var ben bunu en fazla hangi işlemciyi takabilirim yada i7 7700k taksam buna birde GTX 1650 süper fln alsam yada RX 5700xt fln...
  4. S

RX 6700 XT YÜZDE YÜZ KULLANIP CS DE 100 FPS ALMASI

Arkadaşım sistemi aldı driverlarını kurdu sonra cs go yu yukledi şimdi 720p ultrada 100 fps alıyor ve gpu full kullanıyor diyor bu sorunu nasıl çözebiliriz lütfen çabuk yardımcı olun arkadaşımın morali baya bozuldu. sistem özelllikleri: gigabyte rx 6700 xt eagle r5 5600x msi b550 gaming plus
  5. S

Donanım düşük grafikler mükemmel ?

Sorum şu PS4 te mesela donanım olarak çok düşük hatta PC de GTX 660 AMD de Radeon 7870 gucundeymis bu kadar düşük donanımla bir PS4 sahibi olarak god of War, the last of us 2 ler nasıl bu kadar iyi grafikli hatta PS3 te 256 MB ram var ve the last of us in grafiklerine doku kalitesine bakın bu...
  6. S

Yardım Msi ge76 raider vs 2021 Asus rog strix g17

Rtx 3070 li modellerine bakıyorum sizce hangisini almalıyım. Kronik sorunlu olan var mı ? Fransa Almanya yada İngiltere'de alacağım en uygun nerede alabilirim maksimum 1750 Euro verebilirim
  7. S

14.500₺ Sistem Önerisi

Tam ailemi ikna ettim şimdide stoklar yok sizce ne zaman stoklar düzelir bütçem monitör dahil maksimum 14.5k Sizce bu paraya nasıl sistem toplanır 3070 yada RX 6800 XT referans tasarımlı model toplanır mı ?
  8. S

Rtx 3080 gece mining yapma

Yakında rtx 3080 ile sistem topluyorum aldığımda geceleyin kullanmadığım zamanlarda ethereun kazsam hem elektrik geceleyin daha ucuz hesaplama sitesinden hesapladigimda elektrik faturasını düştüğümde 3 4 bin lira kalıyor gibi görünüyor yapım mi yapmiyim mi ekran kartım bozulur mu nasıl olur...
  9. S

Yardım Gaming gecesi msi 144hz full HD monitör alınır mı ?

Rtx 3060 ti veya RX 6800xt alacağım sizce bu monitör 1500 civarı bir paraya düşerse alınır mı ölü piksel çıksa iade olur mu
  10. S

Picoin Detaylı Rehber Referans Kod:Siyar46

Herkese merhaba arkadaşlar, Bu yazımda diğer coinlerden daha farklı bir sistemle işleyen, mevcut kazıcısı 6 milyonu aşan bir sistemden bahsedeceğim. Yıllar önce Bitcoini kaçıran biri olarak bu coini yakın takibe aldım. REFERANS KODU : Siyar46 Özet olarak; Pi Network bir mobil...
  11. S

Yardım RX 6800 XT 7000 TL ye düşer mi ?

RX 6800 XT 7500 TL ye incehesapta bir kaç kez satıldı sizce 7000 TL'ye düşer mi? Bonus soru *Sizce rtx 3070 mi RX 6800 XT mi
  12. S

Bu sistem alınır mı ?

Bu Sistemdeki parçaları detaylı şekilde nasıl öğrenebilirim bunu inceleyen YouTube kanalında Corsair h100i sıvı soğutmada vardı ama parçalar net bir şekilde yazdığından emin olamadım. Birde bu sistem alınır mı bu paraya daha iyi sistem toplanır mi ?
  13. S

R5 5600x rtx 3060 ti teknobiyotik alınır mı ?

Bu Sistem alınır mı parasına değer mi parçaları nasıldır özellikle kasa ve psu nasıldır kronik sorunu var mı parçalarda birde teknobiyotikte güvenlik açığı var diye duydum alsam kart bilgilerim çalınır mi ?
  14. S

Yardım Galax RTX 3060 Tİ alınır mı ?

Bu kart teknobiyotikte 4600 e stokto yok yazıyor tahminimce 5k ya gelir nasıldır alınır mı ? 1) thermaltake g33 ile yada onu mesh olan bı kasayla kullanicagim sıcaklığı nasıldır 75 i gecermi yük altında 2)garantisi nasıldır bı sorun çıkarsa kartta garantisi iyi midir? 3) teknobiyotik güvenilir...
  15. S

Yardım Msi optix g27cq4 nasildir

https://www.itopya.com/msi-optix-27-g27cq4-165hz-1ms-2xhdmi-dp-wqhd-freesync-curved-gaming-monitor/ Bu monitor nasildir alinir mi ?
  16. S

İncehesap rx 6800 xt li sistem 15k ya alinir mi?

Incehesap rx 6800 xt li sistem yayinlamis sizce alinir mi parcalari nasildir yoksa rtx 3070 li pc mi toplayayim birde siparis edersem kac gunde sistem gelir sonucta stokta yok https://www.incehesap.com/hero-xt-5600x-6800-xt-16gb-512gb-oyuncu-bilgisayari-fiyati-47573/
  17. S

Yardım İngiltereden logitech g29 getirtilebilir mi ?

Ingiltereden ikinci el yada sifir vitesiyle beraber alsam birisiyle yada kargoyla turkiyeye getirtebilir miyim ?
  18. S

Yardım Rtx 3070 5600x vs 3600

Rtx 3070 alacagim pc yi aldıgimda 7 sene kullandigimdan rtx 3070+r5 3600 2k mi yoksa rtx 3070+r5 5600x 1080p mi bu kombinasyonlardan hangisini secmeliyim
  19. S

Yardım 800 TL hava akışı iyi kasa

Asus dual rtx 3070 icin hava akisi iyi rgb kasa onerisi yapar misiniz ?
  20. S

15 16k rtx 3070 sistem

Rtx 3070 ve 2k monitorlu darbogaz yapmicak pc almak istiyorum butce 15 16k maks masamin ustune koyacagim rgb olursa guzel olur olmasada farketmez
Top Bottom