Arama sonuçları: *

1. DonanımFikir

10 Saniyede bir makattan gaz çıkışı

Yediğin şey vb. mi seni etkiledi? Halen devam ediyorsa gerçekten hastaneye gitmeni öneririm.
  2. DonanımFikir

%200 şarj neden icat edilmiyor?

Yani yüzde 200 nasıl olsun, bataryalarda mAH lar artıyor ama yüzde 200 olmuyor mesela. Çünkü: Yüzde 200 olsa karışıklık olacak, tam denildiğinde oransal olarak %100 birimine alışmışız.
  3. DonanımFikir

Nike'tan sipariş veremiyorum / ödeme yapamıyorum

Yani 1 ayda aynı kimlikle 5 hak var eğer ürün yurtdışından tedarik edilecekse. Ondan olacağını sanmıyorum.
  4. DonanımFikir

Nike'tan sipariş veremiyorum / ödeme yapamıyorum

https://www.nike.com/tr/help/a/pasaport-dogrulama Acaba bu yüzden olabilirmi? Kaç TL lik ayakkabı sipariş etmeyi düşünüyordun?
  5. DonanımFikir

Reynmen'in Yeni Parçası Renklensin Yayımlandı! 🎉

Fena değil, tabii ki ki en iyi Reynmen'in çıkardığı müzik diyemem. Klip vb. de çıkmış , çok hype olacağını düşünmüyorum. Bi Leila kadar değil mesela.
  6. DonanımFikir

Korsan Oyun Oynamak Hırsızlık Mıdır ?

Parası gerçekten yetmeyen için sorun olacağını sanmıyorum, daha doğrusu o parayı verebiliyorsa mutlaka vermeli yoksa hırsızlığa girer.
  7. DonanımFikir

Haribo Chamallows 150 G 2 Adeti 25,75TL

Fiyat çok iyi marsmallow içih https://www.migros.com.tr/haribo-chamallows-150-g-p-6c7e91 25,75TL 2 Adeti Haribo Chamallows 150 G
  8. DonanımFikir

Sonu "ez" ile biten kelimeler bulun

Sentez Muazzez
  9. DonanımFikir

Malzeme getirmediğim için sınıftan atıldım

tabii ki kesinlikle yoktur. 1713418111 Unutmuşum diyebilirsin hoca anlayışlı olsa zaten unuttuğunu farkeder ve uyarırdı ama dersten atma gibi bir şey yapmazdı.
  10. DonanımFikir

Bu İçeceğin ne olduğunu bilen varmı ?

şarap
  11. DonanımFikir

Sırf Logo'dan dolayı HP Almayacağım

Zaten laptobu kullanırken logo cihazın arkasında kalıyor ki , ne işe yarasın. Bir de artık çoğu firma logolarında sadeleşmeye gitti, OMEN de bu yolu tercih etmiş. Ben de ASUS'un harbi baykuş zamanındaki ROG'u özledim.
  12. DonanımFikir

Canın sıkıldığında aile bireylerine sarmak

Anormal durum değil ama sürekli olması da pek normal değil. Eğlenmek bazen böyle olur [Dozajında]. Kardeşe şaka yaparsın vb. ben de yapmışımdır.
  13. DonanımFikir

Türkiye ekonomisi gerçekten kötü mü? Karşılaştıralım.

Ekonomi Kötü. Hele ki günümüzde öğrenciler için diyebilirim. Kazandıkları harçlık veya burs , enflasyondan ötürü pek yetmiyor. *Bir de gıda fiyatları pek fazla artmaz. [İthal ettiğimiz veya araba telefon gibi örneklere bakarsak.] Çoğu gıda ürünü ya yerli üretim ya da ülkemizde üretildiği için...
  14. DonanımFikir

İNGİLİZCE ODEVİ VAR ACİL YAPARMISINIZ 6.30A KADAR VAKTİM VAR

En kötü ihtimal ile hiç çalışmadığını düşünürsek Translate'den çevirebilirdin. Birçok insan öyle yapıyor zaten. En üstteki soruda metine göre soruları cevaplayacaksın ki o kadar da sorular zor seviyede değil İngilizce'de. Alttaki soruda Positive- olumlu Negative - olumsuz Buna göre sıfatları...
  15. DonanımFikir

NET GSM kullanan Varmi Nasildir ?

Bu arada fiyat çok iyi bence. Şuan 20 25GB Tarifeleri O fiyata görüyorum Vodafone'da. NetGSM'e ben de başvurdum süreç bittiği gibi konu açmayı düşünüyorum. 1713119813 Sen onlara tekrardan belirt daha minimal lakin yine cazip fiyatlı paket önerisi iste , müşteri kaybetmek istemezler neticesinde.
  16. DonanımFikir

çekiliş kazandığım bu site güvenilir mi

Beleş etin yahnisi olmaz derler. tabii ki güvenilir değil, bu devirde baba bile oğluna böyle bir hediye vermez.
  17. DonanımFikir

son 2 ay kala lgs kazanılır mı

Ooooo konu eksiğin de yoksa rahat kazanırsın. Hali hazırda zaten pek de eksiğin kalmamış. Diğer branşları fulleyebiliyorsan zaten kafana şuan bile takmana gerek yok tabii ki stabil çalışmana devam et derim.
  18. DonanımFikir

Artık ATM'lerden para çekerken bir daha düşünün!

Bu olaıyn Zaten paramızın değersizleştiğinin apaçık bir kanıtı diyebiliriz. Muhtemelen bu olayla birlikte 5TL 10TL 20TL gibi paraların yeni üretimi azalabilir yoksa neden böyle bir şey yapsınlarm?
  19. DonanımFikir

Bluetooth adaptör aldım

Marka iyi bilinir. Bluetooth 5.0 Olması iyi daha güncel 4.0 desteklilere göre . Yani ürün segmenti de güzel.
  20. DonanımFikir

İtopyadan alış veriş Yaptım yardımcı olurmusunuz

Ben de yıllar önce İtopya'dan sistem almıştım o zaman kargocu apartman önüne bildiğin bıraktı kutu hafif hasarlıydı ama sorun olmadı. Yani iyi paketliyor İtopya diyebilirim. 1712992468 Yine de kayıt alman iyi olur hasarlı ise bu sorun için bir kanıtın olur.
Top Bottom