Arama sonuçları: *

1. Cevahir Paşalıoğlu

Film izlerken minik takılmalar oluşması

Google üzerinden herhangi bir siteden Film açıp izlediğimde, özellikle Filmde kameranın sağa sola yavaşça döndüğü sıralarda ufak takılmalar görebiliyorum Ekranda. Bu neden oluşur? AMD Ekran Kartı kullanıyorum ve Sürücü 23.12.1 yüklü. Öneri ya da tavsiye var mı bunun hakkında?
  2. Cevahir Paşalıoğlu

Defender'ın Cheat Engine'i Virüs olarak algılaması

Cheat Engine'i kendi sitesinden indirdim. İndirilenler kısmına exe'si düşer düşmez arkadan defender hemen uyarı yaptı. Dedim bari kaldırayım, Windows dosya gezgini yavaşladı birden. Sonra bi şekilde kaldırdım Sisteme kurmadan. Fakat Defender kısmında bu uyarı hala duruyor. Kaldır dememe rağmen...
  3. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım AMD ADRENALIN 24.3.1 Nasıl?

23.12.1 kullanıyorum ve dün FH4 oynarken oyundan attı. İlk defa karşılaştım bununla. Galiba Sürücü kaynaklı bir sorun. Bunun için ne yapabilirim? Önerdiğiniz bir sürüm var mı? 24.3.1 Sürümü boşta yüksek sıcaklıklara sebep oluyor diye okudum. Var mı aslı astarı bu durumun? Özellikler imzada...
  4. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım DFGT Gaz Pedalı Temizliği Hakkında

DFGT setinin Gaz pedalı kısmı arada titreme yapıyor. Daha önce temizliyordum hava tutarak ama, bu sefer elektronik devre temizleyici alayım diyorum. Bu devre temizleyici ile sıksam potansiyometre kısmına, faydası ya da zararı olur mu?
  5. Cevahir Paşalıoğlu

Instagram Kullanıcısı Ne demek?

Beyler instagramdan biriyle konuştum. İstek atmıştı, kabul ettim. Bende istek attım o kabul etmedi. Sonra bu kişiyi takipçilerden çıkardım. Daha sonra hesabının adında İnstagram Kullanıcısı yazmaya başladı. Dedim herhalde engelledi. Benim açmadığım başka bir hesaptan girdim ismini yine...
  6. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım Sağ tık Radeon Ayarları gözükmüyor

6600XT ve 23.12.1 sürümünü kullanıyorum. Normalde sağ tık yapınca gözüken ayarlar şimdi gözükmüyor. Altta gözüküyor, ama sağ tıkta gözükmüyor. Ne yapılabilir?
  7. Cevahir Paşalıoğlu

Çözüldü✓ Adrenalin 24.2.1 Nasıl?

Format attım, flasha bu sürücüyü kurmuştum. Acil öneri lazım, 6600xt var bu sürücü iyi midir?
  8. Cevahir Paşalıoğlu

Format attım. 6600XT stabil Driver önerisi

Yeni Format attım, stabil bir Driver öneriniz var mıdır başlıktaki Kart için? @Emre Zengin bu konu tam sana göre hocam, bi el atıver.
  9. Cevahir Paşalıoğlu

Windows Kurulum Ekranı Hakkında

Windows 10 kuracağım. Disk seçme ekranındaki kısım hakkında kafam karıştı. Bende 2 adet ssd 1 adet hdd var. Bu kısımda sadece Windows'u kuracağım Diske gelip mi yeniye basmam gerekli? Yoksa diğer diskler içinde "yeni" kısmına basıp ek bölümler oluşturmasını sağlamam mı gerekli?
  10. Cevahir Paşalıoğlu

Windows SSD Kırpma Sıklığı

Otomatik SSD Trim olayı var bilirsiniz belki Windows'ta. Benim sistemimde 1 adet HDD, 2 adette SSD var. HDD'ye genelde belirtilen tarihler arasında işlemi uyguluyor. Fakat diğer 2 adet SSD'ye bu kırpmayı uygulamıyor. 22 gün geçti mesela şu an, hala uygulamamış. Ama HDD'ye en son dün uyguladı...
  11. Cevahir Paşalıoğlu

Windows 10 Kurulumunda USB Dosya Biçimi

Flash'a Windows 10 yazacağım Rufusla. USB dosya sistemini Varsayılan olarak Fat32 seçiyor. NTFS seçmesi gerekmiyor mu? Hangisi kalsın? @Emre Zengin hocam bakar mısınız
  12. Cevahir Paşalıoğlu

İnstagram isteğini kabul etmeli miyim?

Beyler bir kız istek atmıştı bir kaç gün evvel (tabi kız mı değil mi hâla emin değilim). PP'sini Yandex görsellerde aradım, bulamadım. Hesap geçen sene açılmış, 1 kere isim değişmiş. Biosun'da, İstanbul Aydın Üniversitesi Mimarlık yazıyor. İAU'nun kendi İnstagram hesabını falanda takip ediyor...
  13. Cevahir Paşalıoğlu

Usb'de Windows 11 var, yüklemeli miyim?

2 gün oluyor, USB'ye Windows 11 yazdırdım son sürüm. Sadece BIOS'tan TPM açmam gerekli. Onun dışında herhangi bir sorun oluşturabilir mi yükleme sırasında, ya da yükledikten sonra? Kullanan var mı, geçilir mi Windows 11' e?
  14. Cevahir Paşalıoğlu

İnstagram'da sorun mu var?

İnstagram ve Facebooka giremiyorum. İnstagramda akış yenilenemedi yazıyor.
  15. Cevahir Paşalıoğlu

Windows 11'e Geçilir mi?

Şu an Windows 10 22h2 kullanıyorum ve uzun zamandır hiç format atmadım. Sanki hafiftende olsa şişmeye başladı işletim sistemi. Sıfırdan 11 kurayım diyorum, şu an ne alemde Windows 11? Bir de BIOS' tan TPM açmak gerekiyor mu illa? Sistem; Ryzen 5 5600, 16 GB Ram vs vs.
  16. Cevahir Paşalıoğlu

...abc...

Bir kız üzerinden DM yoluyla İnstagramdan konuştum. İlk olarak o istek atmıstı, daha sonra ben fotoğrafta yüzü gözükmediği için kabul etmedim ve o da geri çekti isteği. Ben neden kabul etmediğimi açıklamak için DM üzerinden yazdım ve sohbet uzadı. Fotoğrafa kadar geldi konu ve arka planda...
  17. Cevahir Paşalıoğlu

Instagram Tekrar Denemeden Önce Uyarısı

İnstagramda gönderilere gelen yorumlardaki beğenilere bakmak istediğimde bu uyarıyı veriyor. Bu haftasonu biraz fazla vakit geçirdim bundan mı bilmiyorum ama, düzeltebilir miyim?
  18. Cevahir Paşalıoğlu

Yardım Bu Windows Hizmeti Ayarı sizde de böyle mi?

Çalıştıra services.msc yazıp açılan hizmetler kısmında aşağıda yer alan şu fotoğraftaki 'en iyi duruma getir' ayarı sizde de 'elle' olarak mı seçili acaba? Bi 5 dakika bakabilir mi müsait arkadaşlar? 1705083809 @Sameezy hocam sen bakabilir misin müsaitsen şu ayara?
  19. Cevahir Paşalıoğlu

Güncelleştirmeler Üzerinde Çalışılıyor

Windows güncellemeso gelmiş diye yapim dedim, baya bir süre sürdü KB5034122 Güncellemesi. Bitti ve yeniden başlatmaya bastım, şimdide Güncelleştirmeler üzerinde çalışılıyor'da kaldı 5-10 dakika olacak neredeyse. Neden bu kadar bekletiyor acaba?
  20. Cevahir Paşalıoğlu

C' Diskindeki CS:GO Klasörü Silinmeli mi?

Yerel Disk C>Steam>Steamapps>common yolundaki CS:GO Klasörünü silmeli miyim? CS:2 yüklü değil şu an, bu bahsettiğim Dosya boyutu 1.37 GB olarak yazıyor.
Top Bottom