Epic Games’te RollerCoaster Tycoon 3 Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

304

Epic Games son zamanlarda yaptığı bedava oyun kampanyalarıyla sıkça gündeme geliyordu. Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections  gibi devasa yapımları bile oyunculara ücretsiz olarak sunan platform yine büyük bombalar patlatıyor! Bu seferse RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition oyununu kullanıcılara ücretsiz olarak veriyor!

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition

RollerCoaster 3 Tycoon oyununa baktığımızda aslında oyun hakkındaki ana bilgiyi isminden alıyoruz. Devasa bir roller coaster ağı kurarak kendi işletmenizi geliştirdiğiniz bir tycoon oyunu. Özellikle bu tarz oyunlar eskiden çok daha meşhurdu, fakat günümüzde tycoon oyunlarında bir düşüş söz konusu. Oyunun Metacritic skoru ise 81 olarak belirlenmiş, yani iyi bir değer.

RollerCoaster Tycoon 3 Complete Edition Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

Roller Coaster Tycoon 3 Complete Edition oyununa sahip olmak için yapmanız gereken şeyler oldukça basit. BURADAKİ linke tıklıyorsunuz, daha sonra açılan sayfadan sağ altta kalan “YÜKLE” butonuna basıp çıkan ekranları takip ettiğiniz zaman bu oyuna ücretsiz olarak sahip oluyorsunuz. Oyunu bir kere kütüphanenize ekledikten sonra KALICI olarak sizde kalacaktır.

Sorularınız için Donanım Arşivi Forum’u ziyaret edebilirsiniz.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin