Epic Games’te Blair Witch Ücretsiz Oldu! Nasıl İndirilir?

13569

Epic Games uzunca bir süredir yaptığı bedava oyun kampanyalarıyla oyuncuları kendine çekmeyi başaran bir oyun mağazası. Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections gibi çok iddialı yapımları bile oyunculara ücretsiz olarak sunan platform bu hafta da ücretsiz oyun vermeye devam ediyor! Fakat cadılar bayramının yaklaşmasıyla birlikte korku oyunlarına odaklanmaya başladılar. Bugünün ücretsiz oyunu ise Blair Witch oldu!

Blair Witch

Blair Witch isimli filmden ilham alan bu yapım psikolojik bir korku oyunu. Ormanda kaybolan bir çocuğu arama ekibine katılıyorsunuz. Bununla birlikte hikayeye dayalı olan bu korku oyununa başlamış oluyorsunuz. Bu oyunun Metacritic skoru ise 69, yani ortalama diyebileceğimiz düzeylerde.

Blair Witch Oyunu Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

Blair Witch oyununa Epic Games üzerinden ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit. BURADAKİ linke tıklayın, daha sonra açılan sayfada hemen sağ altta “Yükle” yazan bir buton göreceksiniz daha sonra karşınıza sipariş ekranı gelecektir, 0 TL olarak sepet tutarınız belirlenir ve oyuna ücretsiz olarak sahip olursunuz. Bu oyunu 1 hafta içerisinde kütüphanenize eklerseniz KALICI olarak hesabınızda kalacaktır!

Sorularınız için Donanım Arşivi Forum’u ziyaret edebilirsiniz.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin