Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Oyun İndirimleri

Epic Games, 219 TL Değerindeki 2 Oyunu Ücretsiz Sundu!

Epic Games, artık geleneksel hale gelen haftanın ücretsiz oyununu duyurdu. Daha önce duyurduğumuz The First Tree’nin yanı sıra toplam 218 TL değerindeki 2 oyun daha bu hafta ücretsiz şekilde sunuluyor!

Deponia: The Complete Journey

Daha çok çocuklara yönelik bir oyun olan Deponia: The Complete Journey, macera ve bulmacayı bir araya getiriyor. Oyundaki ana karakterimiz olan Rufus, çöplük gezegeni Deponia’dan kaçmaya çalışıyor. Biz de bu maceradaki gizemleri çözmesi için Rufus’u yönlendiriyoruz. Sürükleyici bir yapıya sahip olan Deponia: The Complete Journey’in Steam’deki fiyatı ise 109 TL olarak görünüyor.

Ken Follett’s The Pillars of the Earth

Ken Follett’ın çok satan “The Pillars of the Earth” romanından uyarlanan oyun, 12. yüzyıl İngiltere’sinde geçiyor. Savaş ve yoksulluğun kol gezdiği dönemde bir katedral inşa etmeye çalışan halk, pek çok engel ile karşı karşıya kalıyor. Biz de kahramanlarımız Jack, Soylu Aliena ve Rahip Philip ile beraber İngiltere’nin en büyük katedralini inşa edip hayatta kalma savaşına dahil oluyoruz. Aksiyon ve yaratıcılığın iç içe olduğu The Pillars of the Earth oyunu, Steam’de 109.90 TL’den alıcı buluyor.

Epic Games Haftanın Oyunları Ücretsiz Şekilde Nasıl Alınır?

Steam’deki indirimsiz fiyatı 219 TL olan iki oyuna Epic Games üzerinden ücretsiz olarak sahip olmak için yapmanız gerekenler aslında çok basit.

ÖNEMLİ NOT: Yoğunluk nedeniyle Epic Games’te yavaşlamalar olabilir, sorun olursa daha sonra tekrar deneyebilirsiniz.

  • İlk olarak oyunların BURADAKİ ve BURADAKİ Epic Games sayfasına giriş yapın.
  • Daha sonra açılan sayfanın sağ alt köşesinde bulunan “Yükle” butonuna tıklayın.
  • Açılan sipariş sayfasında gerekli bilgileri onaylayıp “Sipariş ver” butonuna tıklayın.
  • Artık Oyunu Epic Games kütüphanenizde görüntüleyebilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Kampanyadan yararlanıp oyunu kütüphanenize eklediğiniz takdirde “Deponia: The Complete Journey” ve “Ken Follett’s The Pillars of the Earth” oyunlarını KALICI olarak kütüphanenizde saklayabilirsiniz. Oyunları ücretsiz edinmek için tam 1 hafta süreniz olduğunu unutmayın!

Her türlü sorunuz için DONANIM ARŞİVİ FORUM’u ziyaret edebilirsiniz.

 

1996 İstanbul doğumlu olan Batuhan Karalar, teknoloji ve otomobil odaklı pek çok web sitesinde uzun yıllar editörlük yapmıştır. Karalar, son olarak Donanım Arşivi internet sitesinde güncel ve ilgi çekici teknoloji haberlerini okurlar ile paylaşmaktadır. Anadolu Üniversitesi İİBF mezunu olan Karalar, teknoloji editörlüğünün yanı sıra girişimcilik alanında da çeşitli çalışmalar yapmaktadır. Editörümüzü aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games’in ücretsiz oyun akımı son zamanlarda gerçekten çok büyük bir gündem yaratıyor. Fakat ücretsiz oyun verme işini yine yıllardır yapan Humble Bundle ise...

Rehber

Windows 11 sızıntısı kısa sürede büyük gündem oldu tahmin edebileceğiniz gibi. Haliyle insanlar yeni Windows 11 nasıl kurulur? Windows 11 kurulumu nasıl yapılır? Gibi...

Teknoloji Haberleri

Teknoloji odaklı üretim faaliyetlerini etkisi altına alan küresel çip krizi, dev şirketleri yeni çözümler bulmaya itiyor. Son olarak grafik birimi üreticisi NVIDIA, ticari ömrünü...

Sistem Tavsiyeleri

Günümüzde sistem toplama dendiği zaman akıllara maalesef çok yüksek bütçeler gelebiliyor. Ekran kartı stoklarının azalması, kur fiyatlarının artması falan derken düzgün bir sistem toplamak...