Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Teknoloji Haberleri

Dynabook’tan Akıllı Gözlük: DynaEdge AR-100

İş gücünün verimli şekilde kullanılması amacıyla tasarlanan dynaEdge DE100, çalışanların ihtiyaç duydukları anlarda kritik görev bilgilerini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda kayıt özelliğiyle uzaktaki bir uzman veya uygulama için bilgilerin yayınlanmasını sağlıyor. Her türlü işletme için uygun kullanıma sahip olan dynaEdge DE100, hem sahadaki hem de hareket halindeki çalışanların verimliliğini artırıyor. Pil desteği ve WiFi/Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde taşınabilir olan dynaEdge DE100, her yerde kullanıma uygun olarak karşımıza çıkıyor.

Gerçek Zamanlı Veri Yakalama

AR100 giyilebilir akıllı gözlüğe bağlanan dynaEdge, bir dizi eller-serbest görev ve işlem yoluyla çalışanlara aktif şekilde çalışma imkanı sunuyor. “Gördüğümü Paylaş” fonksiyonu, sahadaki teknisyenlerin uzaktaki uzmanlara bağlanmasını sağlıyor. Böylelikle, mevcut iş akışı hiç kesilmeden; ürün güncellemeleri ve eğitim, belge alma, iş akışı talimatları, gerçek zamanlı veri yakalama özelliklerinin hepsi çalışanların hizmetine sunulmuş oluyor.

Hem sahadaki hem de hareket halindeki çalışanların verimliliği artarken, aynı zamanda işletmelerin de hayatları büyük oranda kolaylaşıyor. İş talimatlarına ve diğer görsel ve sesli bilgilere her yerden erişim olanağı sağlanırken, çalışanlara “deneyim gerektirmeyen bilgiler” sunuyor. Nerede olursanız olun alabileceğiniz gerçek zamanlı bir destek sunuyor.

Gerçek zamanlı görsel veri yakalama olanağı, uyarıları ve süreç değişikliklerini anında ileterek esneklik, kalite standartlarını sağlanmasına ve performansın analiz edilmesine yardımcı oluyor.

Gücünü Windows 10 Professional ile Intel® Core™ CPU’dan alarak, ekran, mikrofon, dokunmatik yüzey, kamera ve hoparlörlerle birlikte kullanılabilen ürün, çalışanların hem yerinde hem de uzaktan iş yapmalarına yardımcı olmak için tasarlanan bir destekli gerçeklik çözümü sunuyor. Windows 10 Professional cihazı olan dynaEdge, şirketlerin altyapısına sorunsuz şekilde entegre olur. Ayrıca, işletmelerin kendi işlemlerine özgü iş akışı yazılımıyla tam da ihtiyaçlara uygun uyarlanabilir bir çözüm sunuyor.

 


 

Basın bültenidir.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Intel’in 12. nesil işlemcileri merakla bekleniyor. Çünkü artık yeni bir üretim sürecine geçilecek, bununla kalmayıp DDR5 bellek desteği, PCI Express 5.0 desteği ve yenilenmiş...

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzun süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Oyun Haberleri

GFN Perşembe Güncellemeleri’nde bu hafta GeForce NOW kütüphanesine 13 yeni oyun ekleniyor ve kütüphanede bulunan PC oyunlarının sayısı 1.000’in üzerine çıkıyor. Tüm üyeler, en...

İnceleme

Elgato markası özellikle yayıncılar ve profesyonel oyuncular için çok iyi ürünler üretiyor diyebiliriz. Geçtiğimiz zamanlarda yaptığımız Elgato Wave 3 mikrofon incelemesinde de bizim beğenimizi...