CS:GO Kötü Niyetli Oyuncuları Otomatik Olarak Sessize Alacak

Valve, CS:GO hakkında bize güzel bir haber ile geldi. Bundan sonra kişileri rahatsız eden, oyun düzenini bozan; gereksiz bağırarak veya şımarık hareketler sergileyerek, kişilere küfür ederek, taciz ederek insanların canını sıkan ve çok sayıda insan tarafından raporlanan kişiler, oyun tarafından oyun başlangıcında otomatik olarak sessize alınacak.

İnsanları bu şekilde rahatsız eden kişiler, çok sayıda rapor yedikten sonra CS:GO tarafından otomatik olarak sessize alınacak. Ancak siz, dilerseniz bu sessize alınan kişilerin mute’unu otomatik olarak kapatılmış olsa bile siz açabileceksiniz. Bu ceza, XP sistemi ile affedilecek ve kişiler bu durumdan kurtulabilecek CS:GO bu güzel gelişme ile daha güzel bir oyun olacakmış gibi gözüküyor.

Valve, bu sistem ile insanları raporlamaya da bir bakıma teşvik ediyorlar. Bu sistemin henüz ne zaman aktif olacağı, ne zaman bizlere update olarak sunulacağı henüz belli değil. Ancak geleceği kesin, gerekli algoritmalar tamamlandıktan sonra en kısa sürede gelmesi de muhtemel.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin