Crysis Remastered’ın Trailer Tarihi Belli Oldu!

138

Crysis Remastered’ın Trailer Tarihi Belli Oldu!

Üç Türk kardeşin kurduğu Crytek firmasının Crysis serisi oyunları bütün dünyada büyük ilgi gören oyunlardan biri kesinlikle. İlk çıkan Crysis oyunu 2007 yılında çıkmıştı ve o dönem bu oyunu oynamak gerçekten lüks bir şeydi, hatta günümüzde bile o oyunu 4K çözünürlükte akıcı olarak oynamak gerçekten zor. Geçtiğimiz aylarda ise Crysis’in resmi twitter hesabından bazı tweetler atılmıştı, bir süre sonra Crysis Remastered oyununun geleceği anlaşıldı…

Trailer 1 Temmuz Tarihinde Geliyor!

Bugün Crysis’in resmi hesabından atılan bir tweetle birlikte Crysis Remastered oyununun gameplay trailer tarihi belirlenmiş oldu. Resmi trailer 1 Temmuz tarihinde Türkiye saatine göre saat 19:00’da Youtube üzerinden gösterime girmiş olacak. Bu duyuruyla birlikte oyunun çıkış tarihi gibi bazı bilgilerin yayınlanma ihtimali yok değil.

Açıkçası Crysis serisi oyuncular için özel bir yere sahip. Özellikle ilk oyunu eskimiş olmasına rağmen muhteşem grafikleriyle birlikte günümüzün bazı oyunlarından bile iyi grafik kalitesi sunuyor. İçerik olarak da kalitesini konuşturan bu oyunun güncellenmiş halinin çıkıyor olmasını bizleri heyecanlandırmayı başardı…

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

1 YORUM

  1. Warfacenin hesapları göçe zorlayıp itemlerimizi hiç ettiği dolandırıcılığı unutmadık cryteke para yok bundan sonra!!!
    Unutmadık unutturmayacağız!!!

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin