Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Haber

Cooler Master’dan OLED Ekranlı Oyuncu Faresi: Sentinel III

sentine 3-2

Cooler Master Palm Grip FPS Oyuncuları için Sentinel III modelini sunar

Ergonomik kavramak noktalarına sahip, FPS oyuncuları için geliştirilmiş sensörle donatılmış, 32-Bit ARIM işlemcisi ve 512KB dahili hafızayla sahip, OLED ekranı ve özelleştirilebilir yazılımıyla Sentiel III göreve hazır.

Sharp Avago 3988 Sensöre Sahip Ergonomik Palm Grip Fare Ekstra Hassasiyet Sağlıyor

Sentinel III ‘ün ergonomik konturlu gövdesi diğer farelere göre baş ve serçe parmağınızın dinlenmesi için daha geniş alan veriyor. Farenin doğal yapısı elinize rahat bir şekil verir ve uzun kullanımlarda bile el ve kol kaslarınızın rahatlamasını sağlar. Fare üzerindeki sekiz butona tutuş şeklinizi değiştirmeden ulaşabilirsiniz. Avago 3988 sensörün sunduğu 6400 DPI hız seviyesiyle mükemmel hassasiyeti yakalayabilirsiniz. Oyun sırasında yıldırım hızıyla hareket etmek için ya da nişan alırken gerekli hassasiyeti sağlamak için hızlıca DPI seviyesini 400, 1200, 4000 ve 6400 olarak ayarlayabilirsiniz.

Mükemmel Silahınızı 5 Tane Profil ile Programlayın

Nereye giderseniz gidin makro ve ayarlarınızı yayınızda götürün. Kullanımı kolay yazılım arayüzüyle en zor makroları bile kolaylıkla yaratabilirsiniz. Sentinel III’ün içinde bulunan 32-Bit ARIM işlemcisi ve 512KB dahili hafızası ayarları ve makrolarınızı kaydetmenize olanak veriyor. Ayrıca DPI seviyelerinizi, LED konfigürasyonlarınızı da kaydedebileceğiniz dahili hafıza sayesinde farklı bir bilgisayara geçseniz bile ayarlarınız sizinle birlikte geliyor. Bu sayede yazılımı kurmaya gerek kalmadan ve ayarlara uğraşmadan aksiyona hazırsınız. Eğer hızlı erişimde ideal kombinasyon elde etmek için düğmeleriniz tükenirse sadece Sentinel III butonuna çift tıklayın. ‘Storm TactiX’ ile farenizdeki tuşlara ikinci görevler atayabilirsiniz. Bu özellik işlevsel tuş sayısını 8’den 15’e çıkartıyor.

sentine 3

OLED Ekranı 16.8 Milyon Renk Seçeneği ile Özelleştirin

Sentinel III’de kullanılan OLED ekran farenin kendi klasmanını yaratmasını olanak sağlıyor. Ekrana istediğiniz logoyu yükleyebilir ya da profil isimlerini yeniden adlandırabilirsiniz (Karakter limiti en fazla 11) Bu ekranda ayrıca oyun oynarken ekrana hızlıca bakarak kolayca ayarlamalar da yapabilirsiniz. Sentinel III aynı zamanda seçtiğiniz herhangi bir rengi ortama yayar. 16.8 Milyon renk seçeneğiyle istendiğiniz rengi seçebilir ya da led aydınlatmayı tamamen kapatabilirsiniz.

Sentinel III’ün Dış Yüzeyi ve Ağırlık Sistemi

Sentinel III ‘nin neredeyse tüm gövdesi UV kaplama ile kaplanmıştır. Bu kaplama yüksek dayanıklılığa sahiptir ve uzun yıllar boyunca soyulma, kararma, eskime olmadan kullanabilirsiniz. Kullanılan butonların 20 Milyon tıklama garantisi vardır. Sentinel III ’ün altını açtığınızda ince ayar için bir ağırlık sistemi bulacaksınız . 4.5G ağırlığında toplamda beş disk bulunur ve bunları sökerek ya da ekleyerek kendiniz için doğru ağırlığı ayarlayabilirsiniz.

Fiyat & Erişilebilirlik.

The Sentinel III Avrupa’daki yerel satıcılarda 1 Kasım tarihinden itibaren 59.90 €. fiyatıyla erişilebilir olması bekleniyor.

1993 doğumlu Abdullah Hacıgül, İstanbul Üniversitesin'de Fizik Uzay Bilimleri eğitimi almıştır. 2014 yılından beri Donanım Arşivi'nin Kurucu Genel Yayın Yönetmenliğini üstlenen Abdullah Hacıgül özellikle, sistem toplama ve ürün inceleme içerikler üretmektedir. Ayrıca Türkiye'nin en aktif teknoloji forumlarının birisi olan Donanım Arşivi Forumu kurmuştur.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

En büyük akıllı telefon üreticilerinden Oppo ve OnePlus, Almanya’da cihaz satışından resmi olarak çekildi. Ülkede bu şirketlerin telefonlarına sahip olanlar destek almaya devam ederken, bu telefonlara...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi işlemcilerin önümüzdeki aylarda tanıtılması bekleniyor. Henüz resmi bir açıklama yapılmadı AMD tarafından. Fakat bu resmi açıklamaya kadar Ryzen 7000 serisi...

Oyun Haberleri

Apex Legends , menzili çok uzaklara kadar uzanan yeni bir karaktere sahip. Oyunun en yeni efsanesi olan Vantage, geçen hafta resmen duyuruldu ancak Perşembe günü bütün...

Rehber

Nvidia Broadcast nedir? Bu soru sıkça sorulan sorulardan biri aslında. Nvidia Broadcast gerçekten çok işlevli yazılımlardan biri diyebiliriz. Bazı özellikleri yapay zekadan güç alıyor...