Cooler Master Yeni Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu!

Cooler Master Yeni Oyuncu Ekipmanlarını Duyurdu!

Yenilikçi oyun çevre birimleri ve bileşenleri tasarlama konusunda başarılı olan Cooler Master; iki yeni klavye serisi, oyun kulaklıkları ve daha fazlasını Computex 2018’de duyurdu!

CK Serisi Klavyeler

Floating tuş tasarımı ve dayanıklı mekanik anahtarları ile oyun dünyasına giriş yapan CK550, 50 milyondan fazla tıklama ömrüne sahip. CK550 modelinde kırmızı, mavi ve kahverengi olmak üzere 3 farklı anahtar seçeneği bulunuyor. Tek parka kavisli alüminyum üst plaka, şık bir tonda yer alıyor ve bir ömür boyu oyuna dayanacak şekilde tasarlanmış. RGB aydınlatma özelliğine sahip CK550’nin aydınlatma seçenekleri “on-the-fly” yani klavye üzerinden ve yazılım ile kontrol edilebiliyor.

SK Serisi Klavyeler

Cooler Master önümüzde ki dönemde SK620, SK630 ve SK640 olmak üzere üç farklı SK seri klavye modelini piyasaya sürecek. SK serisi yeni Cherry MX düşük profil switchlere, fırçalanmış alüminyum üst plaka, RGB aydınlatma ve Tip-C bağlantısı gibi özellikleri minimalist bir tasarım ile birleştiriyor. SK620 %60 kompakt diziliş yani turnuva dizaynı, SK630 %80 kompakt dizaynı ve SK650 ise tam boyut dizaynı ile karşımıza çıkacak olan SK serisinin tüm özelliklerini 2018 sonuna doğru tamamı ile görebiliyor olacağız.

Kulaklıklar

Cooler Master tüm bu ekipmanların yanı sıra kulaklık serisinde de MH751 ve MH752 modellerini tanıttı. Her iki kulaklıkta da üstün konfor, hafif yapı, yüksek kaliteli “Omni Directional” mikrofon ve kafa bandı özelliklerine sahip. Daha kaliteli kristal netliğinde iletişim, katlanabilir tasarım, dayanıklı örgülü kablo, PC ve mobil platformda kullanılmak üzere çoklu platform özelliği bulunuyor. MH752 modelinde PC kullanıcıları için ayrıca bir USB bağlantı kutusu bulunuyor. Bu ses kontrol kutusu ile ses seviyesini, mikrofon sesini ve surround ses kontrolü yapılabiliyor.

(Bu bir basın bültenidir.)

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.