BİM’e Orijinal iPhone Aksesuarları Geliyor!

Daha önce teknolojik ürünleri uygun fiyata bizlerle buluşturduğunu gördüğümüz BİM, şimdi de orijinal iPhone aksesuarlarını mağazalarına getiriyor. Apple kullanıcılarını sevindirecek indirimin detayları haberimizde!

11 Ağustos tarihli Aktüel bülteninde gördüğümüz iPhone aksesuarları; çeşitli boyutlardaki Lightning USB kablosu ve Earpods kulaklıktan oluşuyor. Apple Türkiye’nin resmi internet sitesinde 129 liraya satılan Earpods, büyük bir indirimle 55 liraya alıcı bulacak. 89 lira değerindeki 1 metrelik Lightning USB kablosu 39.90 liraya, 129 liraya satılan 2 metrelik kablo ise 49.90 liraya satılacak.

BİM özel indirim yaptığı ürünleri mağazalarına sayılı olarak getiriyor. Bu yüzden eğer orijinal iPhone aksesuarlarını uygun fiyatlara almak istiyorsanız elinizi biraz çabuk tutmanız gerekiyor.

2000'li yıllarda çevirmeli ağ bağlantılarıyla beraber internet ile tanışan Batuhan, 2014 yılından itibaren çeşitli mecralarda teknoloji editörlüğü yapmaya başladı. Akıllı telefonlar ve donanım parçalarına karşı özel bir ilgisi olan editörün son adresi ise Donanım Arşivi oldu.

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin