Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Battlefield 2042, Sezon 3’e Yeni Harita, Uzman, Araç, Silahlar ve Çeşitli Yenilemeler Ekleniyor!

Yakın tarihli bir basın ön izleme etkinliğinde, Battlefield 2042 Sezon 3 Yükseliş’in açılışına önceden göz gezdirme şansı elde edildi. 22 Kasım’da tüm platformlarda yayımlanacak olan bu yeni güncellemenin ana karakteri, Spearhead haritası oluyor ancak bunun yanında ekstra eklentiler de var, Battlefield serisinde DICE’ın anavatanı olan İsveç’te geçen ilk oyun unvanına sahip olan BF2042’ye yeni güncellemeler gelmeye devam ediyor.

Hava durumu makineleri için yüksek teknoloji silahlar ve bileşenler içeren iki Nordvik yarı otomatik üretim tesisini içeren bu CQC odaklı haritada İsveç’in vahşi doğasına karşı savaşın. Bu tesisler, daha fazla koruma için kaya oluşumları ve muhteşem kara ve hava savaşlarına uygun evcilleştirilmemiş bir arazi ile çevrilidir.

3. Sezonun Uzman ilavesi, düşmanları siper konumlarından uzaklaştırmak için kullanılması amaçlanan bir silah olan XM370A havalı fırlatıcı ile donatılmış Mısırlı bir güvenlik uzmanı olan Zain’dir. Zain’in ayrıca savaş alanındaki en hızlı iyileşen asker olduğu ve bir cinayetten hemen sonra sağlığına kavuştuğu söyleniyor.

Escalation, EMKV90-TOR tankını Battlefield 2042’ye getiriyor. Araç, oldukça anlaşılır iki ana mod olan hareketlilik ve kuşatma arasında değiştirilebilir. Her iki modda da HUD’da yakındaki gelen tehditleri görüntüleyen aktif bir tehdit algılama sistemi bulunur.

Battlefield 2042

Elbette Battlefield 2042, Sezon 3 birkaç yeni silahla birlikte geliyor. Bunların en çarpıcısı, birden çok ateşleme modu yapabilen ve benzersiz şarj zamanlamalarında ustalaşabilenlerin ellerinde ölümcül olan RORSCH MK-4 Railgun’dur. Sonra çift namlulu yarı otomatik NVK-S22 Akıllı Av Tüfeği ve uzun namlulu NVK-P125 Bullpup Tabanca var. Son olarak, fırlatma bıçakları geri döndü.

Geliştiriciler ayrıca, tamamlandığında Battlefield Portal’dan XM8 LMG ve A-91 saldırı tüfeği gibi klasik Mahzen Silahlarının kilidini açan yeni Görevler ekliyor. Battlefield 2042 Sezon 3 boyunca daha fazlası eklenecek.

Daha sonra Yükseltme sırasında DICE, önceki taksitteki Sınıf sistemine daha yakın hale getirilecek olan Uzman yeniden çalışma sistemini de vaat ediyor. İşte geliştiricilerden bir genel bakış.

Her sınıf, Sınıf Ekipmanı ve tercih edilen Sınıf Aygıtını alacaktır. Her Sınıf için oynanış avantajları sağlayan silah becerileri kullanıma sunulacaktır. Örneğin, Recon’lar, keskin nişancı tüfeklerini kullanırken sabit bir sabit dürbün için nefeslerini hemen tutabilecekler.

•İrlandalı Destek’e, Crawford ise Mühendis’e geçer. Irish, Crawford’un mevcut özelliğini alacak ve Crawford, Engineer oynanışına yönelik yeni bir özellik alacak.

•Rao’nun Recon sınıfına daha iyi uymasını istiyoruz. Bunu başarmak için, hedeflerin savunmasız olduğunu vurgulamak için Rao ve takım arkadaşları arasındaki iletişimi iyileştiriyoruz.

•Boris’in kulesi araçları hedef alacak ve askerlere göre öncelik tanıyacak. Sınıf sistemi çalışması, diğer Uzmanlarda daha fazla tasarım değişikliği, dengeleme değişiklikleri ve sınıf gadget seçeneklerini doldurmak için gelen yeni içerikle 4. Sezon boyunca devam edecek.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...