Apex Legends 4. Sezon Fragmanı Yayınlandı, Yeni Karakter Revenant

Respawn Entertainment, geçtiğimiz günlerde Apex Legends 4. sezonla gelecek olan yeni karakter hakkında bilgiler göz kırpan bir video yayınlamıştı. Revenant adlı bu karakter, suikastçı insan üstü yetenekleri olan bir robot-insan. Dilerseniz ilk olarak geçen günlerde yayınlanan Revenant hakkındaki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Assimilation adıyla gelen yeni sezonla birlikte, sentinel adlı yüksek ihtimalle enerji mermisi ile çalışacak olan bir sniper tüfeği geliyor. Güçlü görünen ve fragmanda da üstüne değinilen bu silah, oyunun metasını değiştirecek güçlü bir silah olacakmış gibi gözüküyor.

4. sezon ile birlikte Capitol City, ikiye bölünecek ve arasından lav akacak. Fragment Doğu ve Fragment Batı olarak ikiye ayrılacak olan Capitol City’de bu iki yer arası lavlardan geçmenin iki yolu olacak. Köprü ile geçmek ve zipline kurmak.

Suikastçi olan 4. sezon karakteri Revenantı son fragmanda açık açık görebiliyoruz. Aşırı etkileyici ve vahşi bir finisher’a sahip olan Revenant, oyunun kurallarını değiştirecek gibi gözüküyor. Bunun yanısıra 4. sezon ile birlikte de yeni bir battle pass, battle pass ile birlikte ise yeni karakter skinleri ve yeni silah skinleri geliyor. Ranklar 3 Şubat 22.30 tarihinden beri kilitli. Yani rank maçlarına girmeniz ranklarınızı etkilemeyecek.

Fragmana ulaşmak için buraya tıklayabilir veya aşağıdan izleyebilirsiniz.

Apex ile ilgili diğer içeriğimiz, Oyunculara Müjde: Apex Legends Mobile Geliyor!

YORUM YAP BROM!

Please enter your comment!
Lütfen adınızı girin