Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Donanim Arşivi

Teknoloji Haberleri

Anker’den Yeni Kablosuz Kulaklık: Soundcore Life Q35

Evden çalışma modeli sayesinde şehrin gürültüsünden uzak çalışma deneyimi elde ettiğimiz bu dönemlerde okulların açılması ve aşılanma çalışmalarının da hızlanmasıyla şehir yaşantımıza tekrar adapte olmamızın zamanı geldi. Ancak bu durum müzikten ve eğlenceden uzaklaşacağımız anlamına da gelmiyor.

Akıllı teknolojilere odaklanan ve eğlenceyi artıran Anker, şimdi de Soundcore Q Serisine yeni bir ürün daha ekleyerek müzikten alınan keyfi ve toplantılardan alınan verimi farklı boyutlara taşımayı hedefliyor. Yeni ürünü Soundcore Life Q35 ile Bluetooth kulaklıkta beklentileri aşmayı başaran Anker, kullanıcılarını diğer Bluetooth codec bileşenlerinden 3 kat daha fazla veri aktaran LDAC teknolojisi ile buluşturuyor.

Bunun yanı sıra Hibrit Aktif Gürültü Önleyici özelliğine de sahip kulaklık, evde, kafede ya da kalabalık bir ortamda çalışmak durumunda olan kişiler için de hayat kurtarıcı oluyor. Dışarıdaki sesi engelleyebilme özelliği sayesinde toplantı anında ya da telefon görüşmesi yaparken karşı tarafa gürültünün ulaşmasını engellemesiyle Soundcore Life Q35, uzaktan çalışanların gözdesi olacak. Q35 sayesinde siz ne kadar gürültülü ortamda olursanız olun, karşı tarafın bu durumdan haberdar olmayacağına emin olabilirsiniz!

Hibrit Gürültü Engelleme Teknolojisi

Ses sistemleri üreten Soundcore kategori markası altındaki ürün yelpazesini yeni ürünü Soundcore Life Q35 ile genişleten Anker, kullanıcılarını birbirinden yeni özelliklerle buluşturmayı başarıyor. Diğer Bluetooth codec bileşenlerinden 3 kat daha fazla veri aktaran LDAC teknolojisini destekleyen Q35, dinlenilen şarkıdaki ya da içerikteki en küçük ayrıntının bile korunmasını sağlıyor.

Seyahat, Dış Mekan ve İç Mekan modları ile bulunduğunuz ortama uyum sağlayabilmesinin yanı sıra Hibrit Aktif Gürültü Önleyici özelliğiyle rahatsız edici sesleri engelleyecek şekilde tasarlandı. 40 mm ipek diyafram sürücüleri aracılığıyla kullanıcıları sesin altın standardına alıştıracak Q35, 40 saatlik oynatma süresi ve Soundcore uygulaması üzerinden kişiselleştirilebilen ses ayarının keyfini kullanıcılarına sunuyor.

Otomatik Oynatma Duraklama özelliği sayesinde kulaklıktaki sensörler kulaklığı çıkarttığınızı algılayarak oynatmayı durdurabiliyor. NFC bağlantısı ve konforlu kullanımıyla bildiğiniz müzik keyfini unutturacak kulaklık, yeni deneyimlerin kapılarını aralamanız için sizlerle buluşmayı bekliyor.


 

Basın bülteninden derlenmiştir.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'de teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır. Basım ve Yayın Teknolojileri bölümünde eğitim hayatına devam eden Yılmaz’ı aşağıda bulunan sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Intel’in harici bir masaüstü ekran kartı yapacağı haberi ilk duyulduğunda insanlar gerçekten heyecanlanmıştı. Çünkü yıllardır AMD Radeon ve Nvidia GeForce tarafının aktif olduğu bir...

Teknoloji Haberleri

Oyuncular günümüzde pek mutlu sayılmazlar. Çünkü aradıkları ekran kartlarını bulurken çok zorlanıyorlar, bulduklarında ise çok yüksek fiyatlarla karşılaşabiliyorlar. Bu durum aslında bütün dünyada böyle...

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzun süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager 2020 gibi...

Telefon Haberleri

Xiaomi’nin Redmi Note serisi akıllı telefonları gerek ülkemizde olsun gerek dünyada olsun oldukça ilgi çeken cihazlar oldular. Çünkü bu serideki cihazlar yüksek fiyat/performans oranıyla...